Zafer Kalaycıoğlu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Re: İstifa da bir Erdemdir.İstifa Bekliyoruz Zafer Kalaycıoğlu

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Öhh yani.Burak madem ben en başından beri gelmesini istemiyordum diyorsun,bu başlığı neden bu mağlubiyetin ardından açtın?Keşke sezonun ilk maçını bekleseydin de Botaş galibiyeti ardından açsaydın açıcaksan da.Zaten kazanmaya endeksli bir taraftar profili çizmeye başlıyoruz iyice.

Ben mi kazanmaya yönelik çiziyorum Gazanfercim : )

Dabi Dabi.

Bu kulübün kapısından hiç girmemesi gerekenler doğuştan Galatasaraylı olduktan sonra istifa etseler nolur etmeseler nolur?

Ben bu vesileyle Murat Özyeri de istifaya davet ediyorum :)

Semih Ural' Alıntı:
Bu kulübün kapısından hiç girmemesi gerekenler doğuştan Galatasaraylı olduktan sonra istifa etseler nolur etmeseler nolur?

Bende Murat Özyerle beraber M.İnal'a saygılarımı gönderiyorum :)

İşte bu yüzden bizden Bİ HALT OLMAZ..ne bütçesi ne oyuncusu ne profosyonel yönetimi bırakın allah aşkına..devam devam..

Semih Ural' Alıntı:

Murat Özyer bölümü beni ilgilendirmese de ilk bölüme kesinlikle katılıyorum :)

Eğer Bu Başlık Takım'ın oynadığı basketbol için açılmamışsa benim söyleyecek fazla sözüm yok.Zafer Hoca'yı başka nedenlerden dolayı sevmeyenler vardır saygı duyuyorum.Ama bu başlık takım'ın aldığı skorlardan dolayı açılsaydı o zaman ayıp olacaktı bizim adımıza ama madem ki zafer hoca'yı istemiyorsunuz ve haklı nedenleriniz var benim kendi adıma söyleyecek birşeyim yok.

Bu gün oynanan Spartak maci istisnadir . Sonucta rakip yillardir Eurolig'de oynayan son 4 yilin avrupa sampiyonu Spartak moskova . Biz ise eurolig'de ilk macini oynayan tecrübesiz bir takim görüntüsündeydik .. Şahsen skor disinda bu maglubiyet ben gibi bir cok renkdasimi da sasirtmamistir .

Isıl Alben , Tugba palazoglu ve yeni transferimizin de katilimiyla cok daha iyi bir takim olacagimiza eminim .

Ben takımdan hiçbirşey olmayacağına kimsenin inandığını düşünmüyorum zaten.Mesele de o değil zaten.

Sinan Soysal' Alıntı:
Bu gün oynanan Spartak maci istisnadir . Sonucta rakip yillardir Eurolig'de oynayan son 4 yilin avrupa sampiyonu Spartak moskova . Biz ise eurolig'de ilk macini oynayan tecrübesiz bir takim görüntüsündeydik .. Şahsen skor disinda bu maglubiyet ben gibi bir cok renkdasimi da sasirtmamistir .

Isıl Alben , Tugba palazoglu ve yeni transferimizin de katilimiyla cok daha iyi bir takim olacagimiza eminim .
Lig'de Kesinlikle şampiyon olacağız.

Maçı izlemedim.
33 sayı farkla kazansak da aynı başlığı açacaktım.
Bayram benim derdim Spartak mağlubiyeti değil.
Hakedenlerin görevde olmasıdır.Nilay'ı da al git lütfen.

Burak zaten senin öyle bir profil çizdiğini belirtmedim.Amacını çok da iyi biliyorum.Zafer Hoca'yı en başından beri istemiyorsun ama altını çizdiğim nokta,bu topicin bu yenilgiden sonra açılması.

Ayrıca hiç kusura bakma ama böyle bir yenilgiden hemen sonra böyle bir topic açarsan da-bayan basketi takip etmeyen bu maçta zaten yüksek ihtimalle mağlup olacağımızı bilmeyen-bazı taraftarlarımızı galeyana getirmek istediğini düşünürüm.

Sevgili Burak,
sen bana yazıyı yakıştırmamışsın, rakip avrupanın bir numarası, çok değil 1 ay bu takım fenerbahçeyi hazırlık maçında da olsa 22 sayı ile istanbulda yendi, bizim oynadığımız maç avrupanın ilk süper kupası ve bizim kadar onlarında mutlaka almak istedikleri maç, kendi sahalarında oynuyorlar, oturmuş kadroları var, bizim ışıl gibi takımın en önemli oyuncularından biri yok, geçen sene bize kupayı getiren agustus yok, takım çok fazla bir arada olamamış, çok yeni bir takım ve yenildik, Zafer hocayı veya nilayı kimse sevmek zorunda değil böyle bir maçtan sonra, lig daha başlamadan bu başlığı açmak, hertürlü koşulda herzaman takımına destek olması ile övünen Galatasaray taraftarına ne kadar yakışıyor.

Meselenin galibiyet mağlubiyet olmadığı ne zaman anlaşılacak acaba?

Burak Barut' Alıntı:
Maçı izlemedim.
Anladım zaten o yüzden ben bu konuda birşey diyemem.Mağlubiyetten dolayı açılmış bir başlık değil bu istifa konusunda ise hiçbir fikrim yok ligde alınacak sonuçlardan sonra bu konuda bir fikrim oluşacak.

Eren Akın' Alıntı:
Meselenin galibiyet mağlubiyet olmadığı ne zaman anlaşılacak acaba?

Esas mesele o degilse arkadasimiz hocayi en basindan beri sevmediyse ilk geldigi gun acardi bu basligi alinan ilk maglubiyetten sonra degil

Maçı izlemedim.

Kemal Abi ve Gazanfer kardeşim sizin için tekrar yazayım.
Şov ve gösteriş meraklısı birisi değilim.
Sadece La Fontainden Masallar dinletilmesinden hoşlanmıyorum...
Roportajda bile samimi gelmeyen bir insandır gözüme ve o yüzden istemiyorum külübümde bu yüzden de açtım bu konuyu.

' Ben büyük fedakarlıklar göstererek ve isteyerek burayı tercih ettim? çünkü Beşiktaş çok büyük bir camia. Beşiktaş da Avrupa düzeyinde? çok büyük bir takım. Avrupa'ya gitmek istiyordum ama Beşiktaş'ın teklifi fikrimi değiştirdi. Bu seneye kadar Beşiktaş'la rekabet içindeydim. Beşiktaş'ın hedeflerini biliyorum. Ben de bu hedeflere ulaşmak için buraya geldim. Başarılı olacağımı düşünüyorum. '

8 Kasım 2007, Beşiktaş resmi sitesi.

'Galatasaray çok büyük bir camia ve geçen sezon Avrupa'da şampiyonluk yaşamış bir takım. Herkesin hedefleri arasında böyle bir takımda oynamak vardır. Benim de böyle bir hedefim vardı ve bunu gerçekleştirdim. Galatasaray'da oynamak benim için çok güzel bir duygu. Kariyerimin bir noktasında Galatasaray'a gelmiş olmaktan dolayı çok mutluyum. Benim hedeflerim arasında Avrupa'da oynamak vardı. Galatasaray, Avrupa çapında bir takım olduğu için hedefimi gerçekleştirdiğim inancındayım. Bundan sonra basketbol hayatımı Galatasaray'da sürdürmek istiyorum.'

Evet Nilay Yiğit bu!

Burakçım, o zaman zamanlaman yanlış oldu diyelim, bu maçın ardından bu başlık açılınca tars tepkim oldu. umarım bizim için hayırlısı ne ise o olur. Sana iyi akşamlar.

Kemal Abi benim düşüncelerimi güzel özetlemiş.

Burak sen de haklısın,ona bişey diyemem ama,haksız olduğun nokta zamanlaman.

İstifa başlığı açmak bu kadar kolaysa haftaya ben de "Frank Rijkaard İstifa" ya da "Işık Menküer İstifa" başlığı açayım o zaman.

İstifa başlıkları daha takım ligde tek bir resmi maç oynamadan da açılmamalı,o yüzden Burak affına sığınarak başlığın kilitlenmesini rica ediyorum.

istifamı kim açtı bu topiği durun bakalım bu ne sabırsızlık hemen idam etmişsiniz önce bir yargılayalım :shock:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...