2022-2023 Euroleague

Mirotic kaç milyon euro alıyordu?😅
Mirotic ayri fiyasko,Vesely ayri fiyasko.Ama bu oyunculari boyle geriye goturen Saras’in koclugu bence.3 senedir Barcelona’ya gelen hic bir oyuncu geldigi durumdan daha iyi noktaya gelemedi.En yakin ornegi de Sertac zaten.Bir tek Laprovittola ustune koydu denilebilir belki.Tarihin en yuksek butceli takimina bu kadar kisir bir basketbol oynatmak buyuk bir yetersizlik.

Mirotic ayri fiyasko,Vesely ayri fiyasko.Ama bu oyunculari boyle geriye goturen Saras’in koclugu bence.3 senedir Barcelona’ya gelen hic bir oyuncu geldigi durumdan daha iyi noktaya gelemedi.En yakin ornegi de Sertac zaten.Bir tek Laprovittola ustune koydu denilebilir belki.Tarihin en yuksek butceli takimina bu kadar kisir bir basketbol oynatmak buyuk bir yetersizlik.
abi bu kadro 3 senedir var dimi şu bütçelerle, yanlış bilmiyorum. 3 senede bir kere alamadılar o kadar paraya. hadi bu sene Efes'de yok. yahu, şu kadar eksik Real'e de verme finali valla Barça taraftarı olsam kafayı yerdim.

abi bu kadro 3 senedir var dimi şu bütçelerle, yanlış bilmiyorum. 3 senede bir kere alamadılar o kadar paraya. hadi bu sene Efes'de yok. yahu, şu kadar eksik Real'e de verme finali valla Barça taraftarı olsam kafayı yerdim.
2019 yazindan beri korkunc bir para harciyorlar abi.Pandemi sezonunu iptal oldugu icin saymazsak diger her sezon Final Four yapsalar da bu sezon da dahil her Final Four’da tokatlandilar.Bu 4. sezondu.

Maçın kırılma anı Sertaç'ın iyi savunma yaptığı dönemde sayı bulamayıp dönüşte Real'in bulduğu üçlükler.

2019 yazindan beri korkunc bir para harciyorlar abi.Pandemi sezonunu iptal oldugu icin saymazsak diger her sezon Final Four yapsalar da bu sezon da dahil her Final Four’da tokatlandilar.Bu 4. sezondu.

abi saras gidecek galiba, jakovic gelecek deniyor. geç bile kaldılar bence. şu takımın başında geçtim jakovic falan, kuyu köpek olsa 4 sezonda 4/4 yaparlardı en kotu cepte 2 kupa olurdu. hadi biri pandemiye güme gitti 3 sezon, en azından 1 kere alırdın.

abi saras gidecek galiba, jakovic gelecek deniyor. geç bile kaldılar bence. şu takımın başında geçtim jakovic falan, kuyu köpek olsa 4 sezonda 4/4 yaparlardı en kotu cepte 2 kupa olurdu. hadi biri pandemiye güme gitti 3 sezon, en azından 1 kere alırdın.
Saras’la bu sezona baslamalari bile hataydi bence.Ergin Ataman parkeyi yalatirdi bu butceyle Avrupa’daki butun takimlara :) Ama kacti o tren.

Saras’la bu sezona baslamalari bile hataydi bence.Ergin Ataman parkeyi yalatirdi bu butceyle Avrupa’daki butun takimlara :) Ama kacti o tren.
Kesşke Ergin Hoca Barça'ya gitseydi.

Maç öncesi Barca'nın kazanacağını düşünsem de epey haz duyduğum bir Madrid galibiyeti oldu.

Önce Partizan'ı tarihe geçen bir geri dönüşle ele, ardından rakibin senden çok üstün göründüğü El Classico'yu çok da zorlanmadan kazan.

Madrid Euroleague'in son düzlüğünü neden dünyanın en iyisi olduğunu gösterircesine oynuyor

Son düzenleme:
Tavares gibi fizik olarak enteresan bug basketbolcular Avrupa basketboluna 10 senede 1 falan düşüyor. Onu kapmak zorundasın. İllaki bir yerde meyvelerini alıyorsun. Vesely'lik bir durum yok ortada. Yan yana görsek muhtemelen Tavares'in çocuğu gibi görünür. İnanılmaz bir fizik var Tavares'te. Bakın boy falan demiyorum; fizik olarak akıl almaz boyutlarda. Yao Ming'in yanında Shaq'ın dahi küçük kalması mevzusuna dönüyor olay.
Saras denen çapsız da; Vesely, Mirotic, Tobey, Satoransky, Sertaç, Abrines vs... gibi isimlerle şu kepazelikleri yaşıyorsa bir an evvel şutlanması lazım kulüpten. Elindeki kadronun neredeyse yarısı son sezonların hepsinde sezon ve playoff MVP'liği almış isimler.
Monako maçını da izlemedim ama Mike James dediğinin olup olabileceği de bu en fazla. 3-5 kaç kafasına göre maç kazandırır ama ötesi yok, olamaz.
Son olarak Real Madrid'e de helal olsun. Real Madrid'i öldü sanarsın ama cenazeni kıldırır gerçekten. 2-0'den gelip tarihe geçtiler, sonra da Barça'yı elediler. Hem de veteranlarla.