2023-2024 Galatasaray Kadın Futbol Takımı

Yağmur Uraz İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla Galatasaray Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımımızdan ayrıldığını açıkladı . 👍

Birgül Sadıkoğlu İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla Galatasaray Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımımızdan ayrıldığını açıkladı . 👍

Son düzenleme:
İlayda Civelek, Derya ve Birgül’ün gitmesine üzüldüm. 3 ü de milli takımda oynayan iyi oyunculardı.Ebru kadın futbolunun açık ara en iyisi kalmış o, gelenlerde iyi. Yağmur gol kralı olmasına rağmen, gitmesine çok üzülmedim. Bence Kadın futbolunda forvetin kesinlikle seri oyuncu olmalı. Bu arada en önemlisi hocanın değişmesi idi, ama onu sanırım bilmiyoruz. Çok kolay bir şampiyonluğu hoca sayesinde kaybettik. Altyapıdayken de çok başarısızdı, umarım değişir. Son olarak bence bu sene de en büyük favori biziz.

bilgim yok ama kaptıracağımızı düşünmüyorum.
kadın futbolunda genel olarak sözleşmeler 1 senelik yapılıyor. geçen seneyi başarılı geçirdi bireysel olarak gol kraliçesi de olduğu için kesin yüksek bir ücret istemiştir bizimkilerde vermemiştir.
@Mert Dervişoğlu da dediği gibi seneye de bir trabzon yapar misyonunu tamamlar :D

İlayda Fener kötü oldu ya. O zaman Birgül de fenere gidecek herhalde. Diğerleri kesin kaldı mı acaba?.
Hala aklım almıyor 8 milli takımda oynayan oyuncu + Kabakaba ve Denda ile şu ligde nasıl şampiyon olamamayı başardık.Anlaşılan bu başarı ödüllendirilmiş ve aynı hoca ile devam edicez.
Yeni gelenlere biraz baktım gayet iyiler. Geri kalanlarla beraber bu sene inşallah şampiyonluk kaçmaz.

İlayda Fener kötü oldu ya. O zaman Birgül de fenere gidecek herhalde. Diğerleri kesin kaldı mı acaba?.
Hala aklım almıyor 8 milli takımda oynayan oyuncu + Kabakaba ve Denda ile şu ligde nasıl şampiyon olamamayı başardık.Anlaşılan bu başarı ödüllendirilmiş ve aynı hoca ile devam edicez.
Yeni gelenlere biraz baktım gayet iyiler. Geri kalanlarla beraber bu sene inşallah şampiyonluk kaçmaz.
Birgül Abb Fomget olabilir . İyi yabancı oyuncular bekliyorum 👍

Kadrodaki kaliteli yerli oyuncularımızın çoğu başka takımlara transfer oldu. Ligde şampiyonluk istiyorsak iyi yerli rotasyonu şart.
Özellikle stoper tandeminde yeterli seviyede değiliz. Çinli oyuncu yerine daha iyi bir stoper alsaydık belki de geçen sene şampiyonduk.

Play-off sistemi sürprize açık oluyor. Tek bir kötü maçtan veya skordan düzlüğe çıkamıyorsunuz. Sistem böyleyken kesin şampiyon denemez bir takıma.

TFF: Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi'nde sezon 27 Ağustos 2023 tarihinde başlayacak.
7+3 yabancı kuralı
18 takımlı tek grup olacağını açıkladı.

Son düzenleme:
2 Sezondur Galatasaray Kadın Futbol Takımında bulunan kaptan Milica DENDA, Galatasaray'dan ayrılıyor. Oyuncu Kızılyıldız takımına katılmak üzere.

🔗Zenski futbol

#Transfer #Kadınfutbolu #Galatasaray