2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

dacka'da bu kriz ortamında, kısıtlı imkanlarla, can korkmaz'ı muhsin yaşar'ı +30 dakika oynatmalı zorunluluklarla yaptıkları hepimizin nazarında. takıma karakterli bir basketbol oynatacagindan, her maçın sonunda yensek de yenilsek de bizim bu takıma hakkımız helaldir dedirteceğinden, takım ve staff kolkola son topa kadar savaşan bir takım yaratacağından hiç şüphem yok. yerlilerden de en iyi katkıyı alacak isimlerden birisi diye düşünüyorum.

başından beri uzun vadeli bir Yakup sekizkok birlikteligi istiyordum daha evvel de entryler girmiştim bununla ilgili. Kendisiyle beraber şubeyi yükseltecek birisi lazım Galatasaray'a. Yakup sekizkok buna çok uygun. bir alimpijevic olmaz belki yada olur bilemem ama, tam olarak böyle bir koça gitmemiz, birbirimizi beslememiz, beraber yukselmemiz gerekiyordu. umuyorum ki sezonu olabilecek en iyi yerde bitirir, Haziran'da yeni sözleşme yapar ve uzun vadeli bir birliktelik yaşarız.

Son olarak, bizim Pozzecco hayalleri ahirete kalacak öyle duruyor. :)

Mehmet kardeş Pozzeccoyu neden çok istiyorsun.? Nedir gordugun artilari? Gelirse neler kata bilir Galatasaraya? Hele ki su kadroya?
Diger arkadaşlar da hangi kocu aday gösterirse nedenini,kendi fikirlerini açıklasa iyi olur .
Yakup Sekizkök ün ilk baş antrenörlük deneyimi Daçka oldu. Uzun süre Atamanla çalıştı. Daçka da hem maddi sıkıntılara hemde değişen kadro rotasyonuna rağmen çok iyi mücadele etti. En iyi iki oyuncusunu biz ve bjk aldı ama oyun sisteminden geri adım atmadı. Kısıtlı kadrosu yapısına göre mücadele eden ve savaşan bir oldu. Ben, bizde de istediği takımı kurarsa başarılı olacağına inanıyorum.

Rezalet. Ergin Ataman'ın herhangi bir şekilde yanında bulunan herhangi birisini takımda görmeyi ruhum kaldırmıyor. Yabancı koç yoksa bile altyapıdan bir koçla bu sezon tamamlanmalı ve gelecek sezon için takımın önü açılmalıydı.,

Benim için sezon bitmiştir. Bu başkanın yönetimin üstüne Ergin Ataman'ın yamağı geldi. Takımın izlenecek bir tarafı kalmadı. Yeni bir yönetim ve koç gelene kadar yazmamak en iyisi.

Son düzenleme:
Rezalet. Ergin Ataman'ın herhangi bir şekilde yanında bulunan hiç kimseyi takımda görmem ruhum kaldırmıyor. Yabancı koç yoksa bile altyapıdan bir koçla bu sezon tamamlanmalı ve gelecek sezon için takımın önü açılmalıydı.,

Benim için sezon bitmiştir. Bu başkanın yönetimin üstüne Ergin Ataman'ın yamağı geldi. Takımın izlenecek bir tarafı kalmadı. Yeni bir yönetim ve koç gelene kadar yazmamak en iyisi.
Tabii doğrudur. Bide mesela hapşurduğun zaman bütün organların dururmuş.

Mehmet kardeş Pozzeccoyu neden çok istiyorsun.? Nedir gordugun artilari? Gelirse neler kata bilir Galatasaraya? Hele ki su kadroya?
Diger arkadaşlar da hangi kocu aday gösterirse nedenini,kendi fikirlerini açıklasa iyi olur .

Tarz olarak hosuma giden bir koc.Italya’nin hemen hemen sinirli olan kadrosuyla yanlis hatirlamiyorsam 2022 Eurobasket’te cok iyi top oynayip baya keyif vermisti.Hatta bence bu sezon Asvel’de de iyiydi.Fakat sanirim Tony Parkerla bir sikinti yasayip ayrilmisti.

Bir de adam tam bir deli.Tabi bunun kotu yansimalari da olabilir ancak bizim gibi sirket takimi olmayan ve taraftari olan buyuk kulupler icin cok ciddi bir sans olabilir.Taraftarla kan uyusmasi olursa ic sahada cok degisik maclar ve atmosferler gorebiliriz.

Tabi bu yazdiklarimin hic bir onemi yok cunku yeni kocumuz Yakup Sekizkok olmus.Yakup Hoca’dan da umutluyum.Umarim cok basarili olur bizimle.

Rezalet. Ergin Ataman'ın herhangi bir şekilde yanında bulunan hiç kimseyi takımda görmem ruhum kaldırmıyor. Yabancı koç yoksa bile altyapıdan bir koçla bu sezon tamamlanmalı ve gelecek sezon için takımın önü açılmalıydı.,

bu nasil bir üslüp? Ergin Atamanin yamagi yok rezalet felan. Cidden liseli ergenler bile bu seviyede konusmaz

Daha ne istiyorsun? Euroleague'in şampiyon coachlarından birisinin yardımcısını aldık

Tabii doğrudur. Bide mesela hapşurduğun zaman bütün organların dururmuş.
Boş mesaj atarak nereye varmak istiyorsun?

Dursun Özbek'in, yönetimin ve bir kısım taraftarın Galatasaray Erkek Basketbol takımını vasatlığı ve vasat altılığı uygun görmesine tepki göstermek en doğal hakkımız. GsBasket forumu bunun için var. Biz de bunun için yazıyoruz.

Yakup hoca her türlü zorluğa rağmen Daçka'da çok güzel işler yapıyordu, bu yönetimin onu getirebileceğine inanmıyordum açıkçası ama başarmışlar doğru hamle yapmayı bu sefer. Hem Yakup hocanın yuvaya dönmesi güzel hem de hiç yoktan sezona dair yok olan umutların bir miktar yeşermesi demek bu. Adı geçenlerin içinde de hem en iyisi hem de en garantisi oydu açık ara.

Koç bileğinin hakkıyla geldi buraya. Arkasında durmalı, uzun vadeli bakmalı ve bir şeyler inşa edecek temeli ona sağlamalıyız. Valla artık senelerdir debelendiğimiz çamurdan çıkmanın vakti geldi. Yakup hoca bunu vaad ediyor.

Rezalet. Ergin Ataman'ın herhangi bir şekilde yanında bulunan herhangi birisini takımda görmeyi ruhum kaldırmıyor. Yabancı koç yoksa bile altyapıdan bir koçla bu sezon tamamlanmalı ve gelecek sezon için takımın önü açılmalıydı.,

Başarılı olur olamaz o ayrı mevzu ama ilk deneyimi bizle olmayacak ki bizim de durumumuz ortada zaten. Ergin Hoca, Oktay Hoca da Aydın Örs’ün yanında yıllarca çalıştılar, bu iş böyle yürür.