AEVL | GALATASARAY 3 - 0 Halkbankası

tebrikler gelde geçen haftaki mağlubiyete üzülme ya bir soru soracağım sanırım bazen ilk 6 başlamıyor bir sorun yok değil mi şuanda canerde çok iyi bence ama meraktan sordum :)

Maci hem SPORTS TV hemde GS TV´den takip ettim,galibiyeti sonuna kadar hak ettik,ancak ben iki takimida tebrik ediyorum Halk Bankasi´da güzel oynadi.

Saim Karakuzu' Alıntı:
tebrikler gelde geçen haftaki mağlubiyete üzülme ya bir soru soracağım sanırım bazen ilk 6 başlamıyor bir sorun yok değil mi şuanda canerde çok iyi bence ama meraktan sordum :)

Bazen orada zarf gibi olmuş cümle öznesiz bir cümle gibi duruyor :) kim ilk 6 başlamıyor ya falan diye düşündüm :p

Geçen haftalarda izledğim bir maçta arada oyuna giriyordu demekki sakat değil hocanın tercihi sanırım. Caneri de beğenmiştim Fb maçında bu maçta izleyemedim ama bazin de gayet iyi bir pasördü galiba.

Bazin ('bazen' şeklinde okunuyor, kısa a) yabancı kontenjanını işgal edecek kalitede bir oyuncu değil. Caner gösterdiği performansla birinci pasörlüğü aldı, ancak açıkçası Caner de 'muhteşem' bir pasör değil. Bazin'in tek olumlu yönü iyi servis atıyor olması ki Nemer dışında etkili servis atan oyuncumuz yok. Krizdeki takımları yeniyor olmamız (Halkbank ve Fenerbahçe) gayet sevindirici ancak iyi takımlardan puan alamıyoruz. Hem bloğu iyi hem de öldürücü smacı olan bir yabancı transferi takıma çok şey katabilir. Yine de tebrik edelim ve MEF maçında da aynı kararlılığı göstermelerini dileyelim.

Çok iyi oldu bence bu sonuç. Hedef maçlarımızdı Fb ile Halkbankası ve kazandık. 4. oluruz herhalde bu sene. Seneye 3 ondan sonra 2 fln ahanda 3 sene sonra şampiyonuz :)

Kubilay Akmeşe' Alıntı:
Yılmaz Yıldırım":1womhnxk]http://artemiofranchi.blogspot.com/2010/12/ntvspor.html Bu nasıl bir hata ?[/quote] Ntv Spor ise fazla şaşırmamak gerek yakında fenerin maçlarında çıkıp kendileri oynayacak ben onu bekliyorum[/quote:1womhnxk] Hala sitede [url="http://ntvspor.net/haber/voleybol/30085/galatasaray-terlemedi' Alıntı:
http://ntvspor.net/haber/voleybol/30085 ... -terlemedi[/url]

Muratcan Köseoğlu' Alıntı:
[quote="Berkan Çatal":105y2llx]Çok iyi oldu bence bu sonuç. Hedef maçlarımızdı Fb ile Halkbankası ve kazandık. 4. oluruz herhalde bu sene. Seneye 3 ondan sonra 2 fln ahanda 3 sene sonra şampiyonuz :)
4 sene sonunda da ş.ligi sampiyonlugu o zmn.[/quote:105y2llx]
Teker teker geçiyoruz turları :p

bu sene lig tuhaf geciyor
herkes birbirini yeniyor.torul genclik ve mefokulari bu iki takima dikkat diyorum.
cok sakat oynuyorlar her an herkesi yenebilirler.
bu halkbankasi maci da kimseyi kandirmasin gider haftaya sürpriz yenilgi alabilirz.
bu ligde herkes herkesi yener

Murat Sari' Alıntı:
bu sene lig tuhaf geciyor
herkes birbirini yeniyor.torul genclik ve mefokulari bu iki takima dikkat diyorum.
cok sakat oynuyorlar her an herkesi yenebilirler.
bu halkbankasi maci da kimseyi kandirmasin gider haftaya sürpriz yenilgi alabilirz.
bu ligde herkes herkesi yener

Torul Gençlik süpriz olabilir ama Mef geçen seneden itaberen yapılan yatırımın ürünü bana göre.Bu arada Mef'e küçük Galatasaray diyebilirz :)