Avrupa'dan Basketbol

Re: Avrupa'dan Transfer Haberleri

Euraleague yine en iyi taraftarı seçiyor. Bu sefer F.Ülker yarışmada yarışıyor. Hatırlarsak 06-07 yılında Efes olmuştu.(Hatta biz konu bile açmış, yardım da bulunmuştuk). Bu sefer F.Ülker Maccabi ile karşılaşıyor. Şuan öndeler... Normalde İsrailli taraftarlar önde giderler diye düşünüyordum ama öyle değil. Şuan 61-39 F.Ülker önde. Ben de linki verim istedim... :)
http://euroleaguequiz.euroleague.net/fa ... 8/home.php
Bu da turkbasket'teki haber; http://www.turkbasket.com/haberanasayfa ... &hid=40844
Ayrıca ben sonuna kadar Zalgiris taraftarına oy vericem. Bunu hak ediyor... :)

Detroit Pistons, 29 yaşında ve 2.06 metre boyundaki Arjantinli forvet Walter Herrmann ile 1 yıl kontrat uzattı. Walter Herrmann ile Unicaja Malaga ve Olympiacos ciddi şekilde ilgileniyordu.

Walter Herrmann, son iki yılda NBA'de Charlotte Bobcats ve Detroit Pistons formaları giymişti. Herrmann, geçen sezon ortasında takas olduğu Detroit Pistons'da 28 maçta 3.0 sayı, 1.3 ribaunt ortalamaları yakalamıştı.

Kaynak:sporx.com

Can Akan' Alıntı:
Detroit Pistons, 29 yaşında ve 2.06 metre boyundaki Arjantinli forvet Walter Herrmann ile 1 yıl kontrat uzattı. Walter Herrmann ile Unicaja Malaga ve Olympiacos ciddi şekilde ilgileniyordu.

Walter Herrmann, son iki yılda NBA'de Charlotte Bobcats ve Detroit Pistons formaları giymişti. Herrmann, geçen sezon ortasında takas olduğu Detroit Pistons'da 28 maçta 3.0 sayı, 1.3 ribaunt ortalamaları yakalamıştı.

Hermann ne ettin yiğenim ya :)

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Can Akan":2pqmnupk]Detroit Pistons, 29 yaşında ve 2.06 metre boyundaki Arjantinli forvet Walter Herrmann ile 1 yıl kontrat uzattı. Walter Herrmann ile Unicaja Malaga ve Olympiacos ciddi şekilde ilgileniyordu.

Hermann ne ettin yiğenim ya :)[/quote:2pqmnupk]Bize gelseydi rotasyon oyuncusu olacaktı, oda daha fazla süre alabilmek için Pistons'a gitti :) :)

Kaynak:sporx.com[/quote]
Hermann ne ettin yiğenim ya :)[/quote]Bize gelseydi rotasyon oyuncusu olacaktı, oda daha fazla süre alabilmek için Pistons'a gitti :) :)[/quote]

optimistik bakışta son nokta bu olsa gerek:)

Eren Aydın' Alıntı:
Hermann ne ettin yiğenim ya :)[/quote]Bize gelseydi rotasyon oyuncusu olacaktı, oda daha fazla süre alabilmek için Pistons'a gitti :) :)[/quote]

optimistik bakışta son nokta bu olsa gerek:)[/quote]
hayır bu eyüpistik bakış açısı

Carlos Arroyo Maccabi'de
arroyo_carlos.jpg

Point guard pozisyonu için Jason Williams ve Earl Boykins gibi isimleri gündemine alan Maccabi Tel Aviv, Orlando Magic'în eski PG'si Carlos Arroyo ile anlaştı.

Maccabi'nin yeni Coachu Efi Birenboim, resmi siteden yaptığı açıklamada ''Arroyo ile anlaştığımız ve kontrat yaptığımız için çok mutluyum. Kendisi bizim önceliğimizdi. O aradığımız tarzda bir oyuncuydu.'' dedi.

Arroyo'nun 3 yıllık kontrat karşılığında 7.5 milyon dolar alacağı açıklandı.

Gurovic, Kerem'in takımı Triumph ile anlaşmış...
İtalya takımlarından Premiata Montegranaro eski Slam Dunk şampiyonu Gerald Green'i transfer etmek istiyormuş.... :?

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Gurovic, Kerem'in takımı Triumph ile anlaşmış...
İtalya takımlarından Premiata Montegranaro eski Slam Dunk şampiyonu Gerald Green'i transfer etmek istiyormuş.... :?
gurovic in bize gelmesini çok isterdim ama işin içine ruslar girdiyse zaten imkansız

Geçen sene Mersin'de oynayan Eddy Fobbs Eldo Napoli ile anlaşmış. Geçen sene 12.1 sayı 8 ribaund ortalamalrı ile oynamıştı. 28 yaşından 2.11 boyunda...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Euraleague yine en iyi taraftarı seçiyor. Bu sefer F.Ülker yarışmada yarışıyor. Hatırlarsak 06-07 yılında Efes olmuştu.(Hatta biz konu bile açmış, yardım da bulunmuştuk). Bu sefer F.Ülker Maccabi ile karşılaşıyor. Şuan öndeler... Normalde İsrailli taraftarlar önde giderler diye düşünüyordum ama öyle değil. Şuan 61-39 F.Ülker önde. Ben de linki verim istedim... :)
http://euroleaguequiz.euroleague.net/fa ... 8/home.php
Bu da turkbasket'teki haber; http://www.turkbasket.com/haberanasayfa ... &hid=40844
Ayrıca ben sonuna kadar Zalgiris taraftarına oy vericem. Bunu hak ediyor... :)
O zaman Zalgiris taraftarına oy vermeyen FB li olsun!!!

Uğur YILMAZ' Alıntı:
Şuanda F.Ülker, Maccabi karşısında 81-19 önde...
Birisi Maccabili'leri uyarsın, takımlarına sahip çıksınlar, onlarıda bizmi düşüneceğiz yahu:)

Eyüp Abi birden 84-16 olmuş bunda senin parmağın var mı??? :) F.Ülker seyircisi 1. seçilirse acaba ne olur. Siena maçlarında bile gerekli desteği vermeyen bir taraftar en iyi!!!
Benim Zalgiris taraftarına kanım kaynadı ama Pana'ya da oy kullandım...

Mehmet Yıldırım' Alıntı:
Carlos Arroyo Maccabi'de
arroyo_carlos.jpg

Point guard pozisyonu için Jason Williams ve Earl Boykins gibi isimleri gündemine alan Maccabi Tel Aviv, Orlando Magic'în eski PG'si Carlos Arroyo ile anlaştı.

Maccabi'nin yeni Coachu Efi Birenboim, resmi siteden yaptığı açıklamada ''Arroyo ile anlaştığımız ve kontrat yaptığımız için çok mutluyum. Kendisi bizim önceliğimizdi. O aradığımız tarzda bir oyuncuydu.'' dedi.

Arroyo'nun 3 yıllık kontrat karşılığında 7.5 milyon dolar alacağı açıklandı.

Bu sezon Avrupa' daki en onemli transferden biri . Hatta bence en önemli transfer. Cok yazıp çizilen Josh CHILDRESS bile Carlos ARROYO kadar faydalı olmayacaktır.

Porto Rico' lu bu sezon Euroleague' i sallayacaktır. Fantasy severlere duyurulur :p

Daha önce ilgileniliyor demiştik ama;

Virtus Bologna ESPN'in haberine göre Earl Boykins ile yıllık 3,5 milyona anlaşmış :)