Şov Bilgileri:
Tarih: 7 Nisan 2024 Pazar 02:00
8 Nisan 2024 Pazartesi 02:00
Yer: Philadelphia, Pennsylvania
Mekan: Lincoln Financial Field
Maç Kartı:
1. Gece
Takım Maçı
Cody Rhodes & Seth "Freakin" Rollins vs. The Bloodline (The Rock & Roman Reigns)
Kadınlar Dünya Şampiyonluğu Maçı
Rhea Ripley (c) vs. Becky Lynch
WWE Kıtalararası Şampiyonluğu Maçı
Gunther (c) vs. Sami Zayn
Tekli Maç
Jey Uso vs. Jimmy Uso
Tartışmasız WWE Takımlar Şampiyonluğu İçin Altı Takımlı Merdiven Maçı
The Judgment Day (Finn Bálor & Damian Priest) (c) vs. #DIY (Johnny Gargano & Tommaso Ciampa) vs. The Awesome Truth (The Miz & R-Truth) vs. The New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods) vs. A-Town Down Under (Austin Theory & Grayson Waller) vs. New Catch Republic (Pete Dunne & Tyler Bate)
Altılı Takım Maçı
Bianca Belair, Jade Cargill & Naomi vs. Damage CTRL (Dakota Kai, Asuka & Kairi Sane)
Takım Maçı
Rey Mysterio & Andrade vs. Santos Escobar & "Dirty" Dominik Mysterio
2. Gece
Tartışmasız WWE Evrensel Şampiyonluğu Maçı
Roman Reigns (c) vs. Cody Rhodes
Dünya Ağırsıklet Şampiyonluğu Maçı
Seth "Freakin" Rollins (c) vs. Drew McIntyre
WWE Kadınlar Şampiyonluğu Maçı
Iyo Sky (c) vs. Bayley
WWE ABD Şampiyonluğu Maçı
Kevin Owens vs. Logan Paul (c) vs. Randy Orton
Tekli Maç
LA Knight vs. AJ Styles
Altı Kişilik Philadelphia Sokak Dövüşü Maçı
The Pride (Bobby Lashley, Angelo Dawkins & Montez Ford) vs. The Final Testament (Karrion Kross, Akam & Rezar)
Tarih: 7 Nisan 2024 Pazar 02:00
8 Nisan 2024 Pazartesi 02:00
Yer: Philadelphia, Pennsylvania
Mekan: Lincoln Financial Field
Maç Kartı:
1. Gece
Takım Maçı
Cody Rhodes & Seth "Freakin" Rollins vs. The Bloodline (The Rock & Roman Reigns)
Kadınlar Dünya Şampiyonluğu Maçı
Rhea Ripley (c) vs. Becky Lynch
WWE Kıtalararası Şampiyonluğu Maçı
Gunther (c) vs. Sami Zayn
Tekli Maç
Jey Uso vs. Jimmy Uso
Tartışmasız WWE Takımlar Şampiyonluğu İçin Altı Takımlı Merdiven Maçı
The Judgment Day (Finn Bálor & Damian Priest) (c) vs. #DIY (Johnny Gargano & Tommaso Ciampa) vs. The Awesome Truth (The Miz & R-Truth) vs. The New Day (Kofi Kingston & Xavier Woods) vs. A-Town Down Under (Austin Theory & Grayson Waller) vs. New Catch Republic (Pete Dunne & Tyler Bate)
Altılı Takım Maçı
Bianca Belair, Jade Cargill & Naomi vs. Damage CTRL (Dakota Kai, Asuka & Kairi Sane)
Takım Maçı
Rey Mysterio & Andrade vs. Santos Escobar & "Dirty" Dominik Mysterio
2. Gece
Tartışmasız WWE Evrensel Şampiyonluğu Maçı
Roman Reigns (c) vs. Cody Rhodes
Dünya Ağırsıklet Şampiyonluğu Maçı
Seth "Freakin" Rollins (c) vs. Drew McIntyre
WWE Kadınlar Şampiyonluğu Maçı
Iyo Sky (c) vs. Bayley
WWE ABD Şampiyonluğu Maçı
Kevin Owens vs. Logan Paul (c) vs. Randy Orton
Tekli Maç
LA Knight vs. AJ Styles
Altı Kişilik Philadelphia Sokak Dövüşü Maçı
The Pride (Bobby Lashley, Angelo Dawkins & Montez Ford) vs. The Final Testament (Karrion Kross, Akam & Rezar)