Errick McCollum

Pargo ayarı bir pg ikna edebileceksek 1 milyon dolar civarına sözleşmesini uzatmak hata olur.Ben değişimden yanayım pg'de
Ne kadar dönem dönem keskin performansları olsa da Euroleague arenasında bizi ileri tayışayabilecek oyun karakterinde ve yeteneğinde olduğunu düşünmüyorum

Çok iyi oyuncusun, yanına tamamlayıcı gerekiyor. Euroleague'de sadece atman değil savunmada da çok iyi katkı sağlamalısın

Aslı var mı bilmem ama Oly ilgileniyordu deniyor.OLy geçen sezon da ilgilenmişti ve Oly'nin koçu eski koçu bildiğim kadarı ile

Eric McCollum başka takıma imza atmış, seneye bizimle olmayacakmış. Daha fazla bilgisi olan var mı bu konuyla ilgili?

Çin'e gitmiş sanırım. Amerikalıların düşük seviye basketbolcularında da, Afrikalı futbolcuların para psikolojisi var. Niang, Keita, Dia gibi adamların genç yaşta para için petrole koştukları gibi, basketbolcular da adam akıllı bir basketbol oynanmayan deli Çin piyasasına gitmeye karar veriyor. Mccollum'un iyi oyuncu olduğuna kuşku yok da Avrupa'da oynadığı 5. sezonunda Eurocup kazanıp Mvp olan adamın, diğer sezondaki ilk hedefi 82 sayı attığı Çin'e gitmekse önünde duramazsın. Onun bu kafası için üzüldüm açıkcası ama elden gelen bir şey yok. Belki bizi Euroleague'de ciddi anlamda oynatacak bir guard transferine de vesile olur bu ayrılık. Her şey için teşekkürler, umarım bundan sonrası iki tarafın da hayrına olur.

Gittiyse eğer çok üzüldüm. Takımımızın ana parçalarından biriydi. Yerine umarım doğru düzgün 2 tane guard bulabiliriz. Artık 1 tane de yetmez.

Profesyonel bir dünyada yaşıyoruz . Oyuncu psikolojisinden baktıgımızda gitmemesi icin hicbir sebep yoktu .. Bildigim kadariyla cin'de max 800-900 bin'e oynuyordu .
1.5 Milyon euro ' luk teklifi reddetmek akil karı degil . Belki eurolig gibi avrupa'nin vitrininde fiyatını katlayabilirdi ama o garantici davrandi . Saygi duymak lazim
Teşekkürler kolunu rakibin koluna dolayip faul alan koca yürekli MVP ..

İyi basketçi ama kötü bir oyun kurucu diyebilirim,önemli maçlarda çok sırtlayamadığını düşünüyorum Fülker ve Efes maçlarını kastediyorum sanırım bi keremi ne Fb deplasmanında 20 küsür sayısı vardı ama çoğu maçtada siniyordu,Pargo-Adams ikilisini oluşturursak adını anmayız.

Geçtiğimiz yıl hem Dyson hem de McCollum u yazmış biri olarak gidişine çok üzüldüm. Schilb veya McCollum dan birinin gitmesi gerekiyordu ama bana göre Schilb gitmeliydi. Belki ihtiyacımız olan oyun kurucu değildi ama bazı özellikleriyle sivrilen, hatta Avrupa da alanında en iyisi olduğu durumlar olan bir oyuncuydu.

Skorerliği, yüksek atış yüzdesi, oyun sıkıştığında açabilmesi, hırsı, zaman zaman takımı ateşleyişi ve hiçbir maçta sinmeyişiyle yanına iyi ve tamamlayıcı bir eklemeyle çok daha verimli olabileceği izlenimini uyandırmıştı. Önemli ve zorlu maçlarda katkı veren, çabalayan ve en önemlisi pes etmeyen hep McCollum du. Ben onu hep Ergin Hoca bile FbÜlker e karşı kaybetmeyi kabullendiğinde, sahadaki çabalayan, blok yese de potaya saldıran oyuncu olarak hatırlayacağım. Uyumlu bir oyuncuydu, yolu açık olsun, hakkını helal etsin.

Şu ergenden kurtulduğumuza bir kez daha şükrettim. 300 bin dolar fazla para için Euroleague'den vazgeçip kıta değiştiren bir adamın şimdi 2 kuruş parayı dert etmesi anormal değil. Dini imanı para olmuş artık. Yalnız Lasme'nin çemkirdiği doğruysa onun adına utanırım. Adamın karaktersiz olduğunu söylesem heralde iki yakam bir araya gelmez ama sene sonundaki 2 gram zevki için Galatasaray'ı 1 yıllık derde sokan adamın bir şampiyonluk primini dert etmesi çok absürd geldi. Hele de 3 ay topa elini değmedikten sonra onu kadrosuna katacak tek takımın hala sadece Galatasaray olduğu bir ortamda. Bazı insanları çözmek gerçekten çok güç. Şu tip adamları görünce Ergin hocanın ne büyük koç olduğuna bir kez daha kanaat getiriyorum.

cik gel be allahin icin *big hug* yeter ki sen gel ben bir kurban kesip dagiticam soz. hadi mccollum ben seni unutamadim *big hug*

Hayırlı olsun ama neden yarım sezon ve kaç paraya geldi benim için önemli sorular? Şu transfer bile iş bilmezlik bence..

GT-I9195 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi