Errick McCollum

Karakter koyması attığı sayılardan daha değerli.Sene başındaki Efes maçında herkesin eleştirdiği zaman bile destekledim fakat giderse de üzülmem diyordum.Artık üzülürüm.

Sorumluluk alıyor.
Burası benim için kafi.
Seneye takımda kalmalı diye gerekirse her gün yazacağım...
Kalması ya da kalmaması benim açımdan tartışma konusu değil mesela:) ama asıl önemli bir nokta var elimizde tutabilecek miyiz..?
ya da bizim yönetimimizde kendisiyle sözleşme uzatabilecek bir yaptırım gücü var mı:) bunlar daha önemli sorular.
Sonuçta teknik direktör bile bulamayan bir yönetimden bahsediyoruz

Aslan parçası neden MVP olduğunu her zaman kanıtlıyor... Çok özel oyuncu, sorumluluk alıyor, skor üretiyor, ribaund alıyor, asist yapıyor, blok yapıyor ve hepsinden önemlisi kendini yerden yere atıyor, son ana kadar savaşıyor... Mvp Errick McCollum, inşallah kalırsın.

Aslan parçası neden MVP olduğunu her zaman kanıtlıyor... Çok özel oyuncu, sorumluluk alıyor, skor üretiyor, ribaund alıyor, asist yapıyor, blok yapıyor ve hepsinden önemlisi kendini yerden yere atıyor, son ana kadar savaşıyor... Mvp Errick McCollum, inşallah kalırsın.

Aynen öyle..Galatasaraya geldiğinde yetenekli bir oyuncuydu,katettiği gelişimle özel bir oyuncu oldu,umarım bizimle uzun yıllar kalır ve bu forma altında Büyük bir oyuncu haline gelir.

Bir cogumuz Mc Collum 'un kalip kalmamasi konusunda tereddütleri var ama MVP etiketi ile mc collum'u bu kadroda tutmak en önemli transferdir ..
Şimdiden bir cok avrupa kulubu pusuda bekliyor .. NBA ihtimalide var.. Umarim kaybetmeyiz.

Basketbolunda ne kadar eksiği olursa olsun hissederek oynaması,karakter koyması,savaşması bunlar onu özel yapan şeyler umarım gelecek yılda bizimle devam eder.

Hakkım sana helaldir Mvp.Seneye kalırsın kalmazsın bilemem ki inşallah kalırsın ama öyle şeyler yaşattın ki bu takımla birlikte uğruna ölmeye değer.Yeri geldi blokladın yeri geldi yerlere attın kendini yeri geldi maç aldın,hepsi için çok teşekkürler.

CİMBOMBOMUN ÇOCUĞU ERRİCK MCCOLLUM!

Doğru kadro yapılanması, doğru bir kimyayla çok daha verimli olacaktır. Bence kesinlikle kalmalı umarım çok yüksek maaş istemez.

Yola devam ediceksek 2 numara olarak devam etmesinden yanayım.Zaten skorer bir isim fakat gerçek bir oyun kurucuyla daha iyi işler çıkarabilir diye düşünüyorum.

Yılların Teo'su, De Colo yanına gelince kendini buldu. Mccollum'un yanına doğru yani savunması iyi ,fiziği güçlü ve organizatör bir PG alınırsa, hem yedekten gelmekten kurtulur hem de Euroleague'de önemli bir skorer olur.

Yılların Teo'su, De Colo yanına gelince kendini buldu. Mccollum'un yanına doğru yani savunması iyi ,fiziği güçlü ve organizatör bir PG alınırsa, hem yedekten gelmekten kurtulur hem de Euroleague'de önemli bir skorer olur.

Aynen katılıyorum Abi.

Bu adamı şutu istikrarsız diye eleştirenleri görüyorum, adam her maç mücadele ediyor, savaşıyor, geldiğinde savunma yapmıyan McCollum, her geçen gün savunmasını geliştirmeye başladı, üstelik bunları yaparken skorer kimliğini koruyarak yaptı, tek sorun yanında destek olacak bir guard yok, yanında iyi bir oyun kurucu olduğu zaman oyununu dahada üst seviyeye çıkacaktır. Sahada bir topu daha takımına kazandırmak için bu kadar savaşan kaç tane daha skorer vardır...

MVP kesinlikle kalmalı...

Gerçek bir MVP. Sakatlıktan döndükten sonra başka bir şey oynamaya başladı. Savunma yaptı, blok yaptı, kavga yaptı lasme ve micov iel birlikte herşeyi yaptı. Helal olsun sana küçük adam. Seneye bizimle kesinlikle kalmalı ama yanına savunması ve oyun kurgusu sağlam oyuncu almalıyız.

Kalıcaksa şimdiden çalışmaya başlasın.Amerikada çok verimli antrenman yapabilir belki biraz fiziğini geliştirir ama en önemli unsur çok şut çalışması lazım şutunu 1-2 tık yukarı çekmeli.