Galatasaray | Mayıs 2021 Seçimli Genel Kurulu

Sizce yeni başkan kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    55
Dursun Özbek’e son seçimde yaklaşık 1400 oy aldırabilen iradeyi yabana atmamak lazım.Kaldı ki şu an ki konjonktür oldukça farklı Mustafa Cengiz yönetiminin son dönenimde olanlardan sonra klübünün geleneksel değerlere dönme eğilimi yaygınlaşmış olmalı ki Burak Elmas dahil adaylar bu yönde tespitler yaptılar.

Yıl 2006 Yiğit Şardan başkan adayı 17 yaşındayım,başkan olmasını çok istiyorum seçimi Canaydın'a kaybediyor,çok üzülüyorum,günlerce lisede moralim bozuk geziyorum

Yıl 2021 Şardan yine aday 32 yaşındayım,seçilmesin diye neredeyse dua edeceğim

Nereden nereye ..

Hayat ne garip

Şubeyi onlar yönetecekse Burak Gören'den başka koç görmeden ölürüz muhtemelen. Telekom'un sağladığı maksimum kaynak 3-4 milyon dolar olur zaten burda ortak bir akılla şube yönetip, İstanbul'da oynamayı tercih ederim açıkçası. Böyle bir durumda TT'nin o kadar para harcamasına rağmen başarısız olmasını da varsayarsak eli güçlü olan biz olmalıyız ama benim çok ihtimal verdiğim bir olay değil. Yiğit Şardan'ın da cidden seçilmek istediğini zannetmiyorum açıkçası. Söylemleri onu gösteriyor biraz.

Yiğit Bey'in TT yönetimi ile bir görüşmesi olmuş mu? Sadece bir temenniden mi bahsediyor? Diğer adayları sponsorlar konusunda eleştiriyor ama kendisinin de net bir proje sunduğunu göremiyoruz.

TT yönetimi yıllardır basketbola yatırım yapmasına rağmen ortaya bir vizyon koyamadı. Efes'i geçtim; Tofaş, Banvit, hatta bir dönemim Olin Edirne'si bile TT'den daha iyi işler çıkarttı. Hal böyleyken TT ile birleşme fikri ne cazip, ne de inandırıcı...

Bu seçim galiba 94 yılı İstanbul seçimlerine benzeyecek : )

Metin Öztürk,E.Hamamcıoğlu,Burak Elmas üçlüsünü tebrik ederim,birleşmeyin,bravo

Bu işin sonunda Yiğit Şardan koltuğa oturursa nerede hata yaptık dersiniz,iş işten geçmiş olur

Kongre üyesi olsam Şardan'a oy vermeden onun adaylık sürecinin gelişiminden şüphe duyardım,seçim tarihi ertelenmeseydi şu an seçime giremeyecekti,diğer adaylar aylar öncesinden adayız derken ne olduysa kendisi erteleme kararından sonra aday oluverdi,kısacası ben işkillendim bu durumdan

Son düzenleme:
Hamamciogluna bir tevecüh artisi var garip.
4000 üstu secim olursa.
Metin Bey Hamamcioglu cekisir gibi
Altinda kalirsa Şardan yarişa eklenir.
Burak bey geride kaldi gibi Taraftar ile Kongre uyeleri arasinda fark var.

Galatasarayli dûsünce dernegi Baskan Yardimcisi Yasin Cakmak Yeni Nesil üyelerden olmasina ragmen Hamamciogluna oy vericegini söyledi çok sasirdim.Dernekde ise toplu oy kullanmi yok 4 adayada oy gidicek dedi.

Özgür özüdoru Ankara tarafi Metin Beye destekliceklerini acikladilar

B.Elmas - Hem liseli hem liseli olmayanların oylarını alabilir
Y.Şardan - Liseli olmayanların oylarını alacaktır
Eşref H. - Liseli oyların önemli bir kısmını alır
M.Öztürk - Hem liseli hem lisesiz oylarını alabilir

Yinede hepsinin kazanma ihtimali var,malesef Şardan'ın bu ihtimali daha fazla gibi

Burak Elmas: "City grubu, Redbull grubu gibi biz de grup oluşturacağız. Farklı liglerden kulüp alarak bu grubu oluşturacağız. 5 ay önce 1481 Futbol Grubu kurarak buraya yatırımcı bulmak üzere uluslararası kuruluş ile anlaştık."

Yani böyle vizyonlu ve genç bir başkan adayı varken olurda seçemezsek bir daha yüzümüz gülmez.

Burak Elmas yerine Uğurcanı yedek olarak düşünen ve GS TV'ye pilates programı düşünen Eşref Bey ya da Galatasaray'ı alacakları için icraya veren ve Galatasaray'ı satmayı düşünen malum şahıs başkan olursa vay halimize..

Burak Elmas: "City grubu, Redbull grubu gibi biz de grup oluşturacağız. Farklı liglerden kulüp alarak bu grubu oluşturacağız. 5 ay önce 1481 Futbol Grubu kurarak buraya yatırımcı bulmak üzere uluslararası kuruluş ile anlaştık."

Yani böyle vizyonlu ve genç bir başkan adayı varken olurda seçemezsek bir daha yüzümüz gülmez.

Burak Elmas yerine Uğurcanı yedek olarak düşünen ve GS TV'ye pilates programı düşünen Eşref Bey ya da Galatasaray'ı alacakları için icraya veren ve Galatasaray'ı satmayı düşünen malum şahıs başkan olursa vay halimize..

Bizde kongreler hep acayip geçiyor favori olupta kaybeden çok aday var.

Ben bu kongrenin sosyal medyanın etkisinden uzakta geçeceğini düşünüyorum. Şans verilmeyen adaylar da kazanabilir. İbrahim Özdemir dışında her adayın şansı var bence.

Burak Elmas olursa iyi olur, Eşref Hamamcıoğlu ve Metin Öztürk olursa da olabilir bence. Ama Yiğit Şardan sıkıntı olur. Ama onun da seçilme şansı yüksek.

Galatasaray için en hayırlı isim kimse o gelsin.

Nihat kardeşim hoşgeldin öncelikle bu forumda gözlerim hep senin ismini arıyordu gerçekten ..
Yiğit Şardan mı kulübü satmayı düşünüyor ben anlamadım

Seçime az kaldı. Seçim günü eğer olay Eşref H ile X bir aday arasında geçerse X adaya yönelinmesi Galatasaray için faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Teşekkürler..ben Abdurrahim Albayrak için destekliyorum yiğit şardan i... şimdi herkes bana kızacak ama Abdurrahim Albayrak kadar Galatasaray için cabalayacak yönetici yok başka..o yüzden onun ayrılmasını istemiyorum yönetimden..
Takdir senin ama A.Albayragin yòneticilik tarzi artik bitti fayda etmiyor.Siyasete yakinligindan Tff agizini acamiyor hepsini Gectim 30 senelik dostunu satti imparatoru kazanmalari zor 3000 3500 kiside kalirsa ozaman sansli olurlar 4000 ustu sayida gecmis olsun

Benim adayım Burak Elmas

Sürecin ilk zamanlarında kendisine uzaktım,sebebi listesinin zayıf olmasıydı ama geçen süre zarfında kalbimi kazandı,çünkü basketbol için duymak istediklerimi sadece o söyledi.

Mete İkiz'de E.Hamamcıoğlu'nun ekibine dahil olmuş,ekip olarak en güçlü aday Eşref bey oldu ama basketbol bütçesini açıkladığı gün benim için kaybetmiştir.

Seçim tahminimi yarın yazacağım