2021-2022 Galatasaray Futbol Takımı

Sahada bir tane toptan anlayan adam var o da 35 yaşında Babel.Biraz Kerem,biraz golü atan çocuk gerisi koşturup duruyor.Bir de mert hakan var tam bir.

Taylan şeref yoksunuda , kerem balonuda itttir olsun gitsinler şu takımdan. ( babel gereksizide dahil )
Nefret etmeye başladım takımdan.
Bir lafta efsane Musleraya , ilk geldiği günden beri yan topu yok , oyunu geriden kuramıyor , hatta ilk verdiği paslar hep riskli kişiye. Bir insan o kadar yılda bu konuda 1 cm ileriye gitmez mi ya.

Torrent’e sans verelim bilmem ne..Hayretle okuyorum sabahtan beri surada yazilanlari sesim cikmadi.Dakika 70 olmus adam degisiklik yapmak icin 2 0i bekledi.
Sahada futbol namina en ufak bir kirinti yok icerideki Bjk maci haric.Sirf Fatih Terim nefretinden Torrent seviciligi yapiliyor ya ne diyim.İlk Fb macinda top oynayip yenilmistik en azindan da bugunku kadar yillardir ezilmedik biz Fb’ye.En son Riekerink zamani ezilmistik Kadikoy’deki macta.
Dk 74 ilk degisikligimizi yapiyoruz.60 yasina kadar yardimci antrenorlukten oteye gidememis adami koydular takimin basina ve gonderemiyorlar da.Allahinzdan bulun ne diyim.
Malzemeymis bilmem neymis sanki karsida Alex,Appiah falan var.Adam Serdar Dursunla cikarmadi seni savunmadan.Gecen sezon Portekiz 2. Liginden gelen Crespo,bu sezona kadar yuzune bakilmayan Zajcla falan ezdi adamlar seni.
İsmail Kartal kadar bile hoca degil bu adam.

Torrent’e sans verelim bilmem ne..Hayretle okuyorum sabahtan beri surada yazilanlari sesim cikmadi.Dakika 70 olmus adam degisiklik yapmak icin 2 0i bekledi.
Sahada futbol namina en ufak bir kirinti yok icerideki Bjk maci haric.Sirf Fatih Terim nefretinden Torrent seviciligi yapiliyor ya ne diyim.İlk Fb macinda top oynayip yenilmistik en azindan da bugunku kadar yillardir ezilmedik biz Fb’ye.En son Riekerink zamani ezilmistik Kadikoy’deki macta.

Aman kardeşim ne yapıyorsun. Hazır ol linç yemeye. Birde Fatih hocayı savunmuşsun. Yapılır mı bu forumda 😀
Hayır, Torrent hocam kalsın. Seneye şampiyonuz 😀

Çikaldao denen çöpü alıp Gedsonu almayan futbol aklı kimse allah belasını versin.

Torrent değil bizim bu ligdeki en kötü takımın hocası bile olamaz. Burak Elmas tazminatını cebinden versin!

Aman kardeşim ne yapıyorsun. Hazır ol linç yemeye. Birde Fatih hocayı savunmuşsun. Yapılır mı bu forumda 😀
Hayır, Torrent hocam kalsın. Seneye şampiyonuz 😀
Fb ve Bjklilerin Fatih Terim konusundaki kuyruk acilarini anlayabiliyorum ve bundan da buyuk zevk duyuyorum ama kendine Gsliyim diyen adam sabah aksam Fatih Terim nefretiyle yasiyorsa vardir bir sikinti zaten.Tamam sevme kardesim de 24 saat nefrette kusma kendine Gsliyim diyorsan.

Son düzenleme:
Kimsenin şerefine laf edemem ama rezalet ötesi bir maç çıkardı Taylan...

Torrent hakkında sabah bişiler karaladım herkesten özür diliyorum

Galatasaray Takımı Hocası Türkiyede Korkak Top oynatamaz...

70 dk top oynayan takımla devam edemez

Barcelona maçının 18 kişilik değil Kamp kadrosu almadığın Arda Turandan medet Ummak Hem Taraftara hemde Ardaya Hainlikdir.

Bok çukuruna bizi düşüren Burak Elmas Fışıtan ve onlarla beraber kim nema sakal. Yiyen varsada binbir Türlü belasını versin

Yine skora göre herkes sallıyor

Yahu ne skoru?
Torrent hoca, ligte takımın başında çıktığı 6 deplasmanda sadece 4 puan çıkarttı. Tek galibiyet de son dakikalarda penaltı ile gelen Göztepe galibiyeti. Ligte ki 12 maçta sadece TS ve BJK maçlarının ilk yarılarında idare edecek oyun gördük. Onun dışında oyun olarak ne gördünüz? Bu hoca bu takıma hiçbir katkı veremedi, veremeyecek.
Burak Elmas umarım gitmeden hocayı gönderir ve yeni gelen yönetimin elini rahatlatır. Torrent'te gitsin Elche'yi, Levante'yi, Betis'i çalıştırsın 🙋‍♂️

Galata Saraya , bu yönetimi layık görenlere , bu hocaya takımı verenlere , bu formayı bu futbolcu denen şahıslara verenlere hakkımı helal etmiyorum.
Bazı futbolu çok bilen buradaki yorum yapanlarda akıl tutulması yaşıyorlar. Yok skora göre yorum yapılıyormuş.
Kardeşim sene başından beri bu takım kalitesi çok kötü , bu transferlere bu kadar çok para verilmemeliydi dedik.
Herkes süper star yapmışken Keremi , yeteneği var , ama çok çalışması lazım. Fiziken güçlenmeli , nerede pas vereceğini bilmeli , pas verebilmeli dedik.
Ama bazıları sadece caz yapıyor.
51 yaşındayım , çocukluğumda 14 yıl şampiyonluk göremedim , okulu kırıp soluğu floryada anteramanlarda aldık , maçlara gittik . Bu kadar kötü ve ruhsuz bir takım görmedim.
Tekrar ediyorum , hakkımı helal etmiyorum.

Bu takim ruhsuz değil sadece yetenekler kısıtlı,yedeklerde oyun çevirecek adam yok,fener ne oynadı sanki ama Terim olsa maç çok daha keyifli olurdu,neyse bir kac sene böyle, sonra Terim gelir yine toparlar.Muhammet,Fegguli olsa farklı olurdu ve 50 bin kişi önünde oynamak zor is burdan sallamak çok daha kolay.Barcelona maçlarında hoca ve takım iyi ligde yenilince ruhsuz,şerefsiz ne güzel. Şu ezikler Çek takımından 2 maçta 6 gol yediler.Hersey skora göre

Yahu ne skoru?
Torrent hoca, ligte takımın başında çıktığı 6 deplasmanda sadece 4 puan çıkarttı. Tek galibiyet de son dakikalarda penaltı ile gelen Göztepe galibiyeti. Ligte ki 12 maçta sadece TS ve BJK maçlarının ilk yarılarında idare edecek oyun gördük. Onun dışında oyun olarak ne gördünüz? Bu hoca bu takıma hiçbir katkı veremedi, veremeyecek.
Burak Elmas umarım gitmeden hocayı gönderir ve yeni gelen yönetimin elini rahatlatır. Torrent'te gitsin Elche'yi, Levante'yi, Betis'i çalıştırsın 🙋‍♂️
Terim gitsin,Torent gitsin e kim gelsin onu da söyleyin bari

Terim gitsin,Torent gitsin e kim gelsin onu da söyleyin bari

Bu lig yerli td ligi. Şimdi yapılması gereken Torrent ile yolları ayırmak. Yeni başkan seçilip yeni td gelene kadar bizi sene sonuna kadar idare edecek Hakan Balta'ya görev verilmeli. Aslında Arda Turan td+oyuncu olsun derdim de Burak Elmas izin vermez,Fatin hoca ile o fotoğrafından sonra. Ama Simeone, Luis Enriqe ve Fatih hoca tedrisatından geçmiş, taktik bilgisi ve oyun zekası üst düzey olan Arda Turan sene sonuna kadar bizi çok iyi şekilde temsil ederdi. Ama Fatih hocayı istemeyen güruh bu durumu da istemez muhtemelen. Bu yüzden sene sonuna kadar en iyi tercih Hakan Balta olacaktır. Sonrasında yeni gelen yönetim Okan Buruk ile yeni sezona başlamalıdır...

Yabanci olacaksa meslegi birinci teknik direktorluk olan,sampiyonluk veya kupa tecrubesi olan,planlamayi iyi yapabilecek,tecrubeli veya genc fark etmez bir hoca.Rudi Garcia,Roger Schmidt,Slaven Bilic,Andre Villas Boas gibi..Surpriz adayim ise Vladimir Petkovic..Fonseca,Jesus falan yazardim ama ucmaya gerek yok.
Yerli olacaksa bence bizi en kisa surede basariya goturecek en mantikli secim Okan Buruk.Ama eger bir kultur olusturmak icin yerli bir hoca tercih edilecekse bu isim Nuri Sahin olmali.Fatih Terim hic bir sekilde tekrar olmamali bana gore.Ha gelirse yine beni de dahil taraftarin cogunu havaya sokar ama bence cok iyi bir secim olmaz.

Son düzenleme:
Bizim için bitmiş gitmiş bir sezon,bu kadar samimiyetsiz olmaya gerek yok ya.Isterse takım 5-0 kaybetsin.

Fatih Terimmis Torrentmis,bitmiş sezonda bu kadar samimiyetsizlesmeye gerek yok.

Bu kurulmuş takım uzun vadede ileriye gidebilecek,başarılı olabilecek takım değil.

Bjk maçı,Barcelona maçları takım için motive maçlarıydı gerekeni yapmaya çalıştılar.Dahasi olmaz bu takımdan.Torrent-Terim kiyaslamalari komik duruyor artık.