2021-2022 Galatasaray Futbol Takımı

Yarın ki maçla ilgili çok beklentim yok. Fatih hocam ile son 2 senedir aldığımız galibiyet ve 4 senedir yenilgisiz olmamız muhtemelen yarın sona erecektir. Öyle çok ezici bir mağlubiyet olmaması bir nebze olsun idare edecektir.

Valerien İsmael'in sadece 2 haftada hemde farklı bir sistemle Beşiktaş'a yaptığı katkıyı, 3 aydır bizde yapamayan Torrent'e bir sene daha verelim diyenler var. Yeni yönetimin yapacağı ilk iş Torrent ile yolları ayırmak olmalı. Torrent gitsin memleketinde Elche'yi, Granada'yı, Betis'i çalıştırsın.

Son düzenleme:
Artık düşme korkusunu eskisi kadar yaşamadığımızdan dolayı daha çok futbolculara ve teknik direktöre kredi kazandırma ve kaybettirme açısından önemi olan bir maça çıkacağız. İlk maçı kendi evimizde oynamış ve Fatih Hoca'mızla onların Pereira Hoca'sına kaybetmiştik. Torrent hakkında ilk geldiğinde en ağır yorumlardan birini ben yazmışımdır ki Bülent Korkmaz gibi ligi tanıyan ve son zamanlarda iyi top oynatan biri gelmeli de demiştim ama mental olarak çökmüş ve son dokuz maçında tek galibiyeti olan takıma gelen hocayla Pereira'nın gönderilmesini gerektirecek bir durumun olmadığını düşünen camiaya gelen hocayı kıyaslamak da ilginç. Biri Slavia Prag'a elendi diğeri Barcelona'ya kök söktürdü diyerek Torrent çok iyi hoca çıkarımı yapmakla aynı mantık.

Fenerbahçe maçında ki hakem katliamını görmediyseniz denilecek bir şey yok. Buna rağmen oyun olarak Fenerbahçe'yi ezen bir takım vardı.
Torrent akıllı davranarak Barcelona maçında Fatih hocanın oyun pratiğini oynattı. Takıma hangi katkıyı vermiş 3 aydır birisi çıkıp desin?
Valerien İsmael'e bakıyorum, takıma 2 haftada verdiği coşku, istek ve taktiğe bakıyorum. Birde bizim hocanın yapamadığı katkıya! Ama hâlâ hoca ile devam edelim diyen güruha da diyecek bir şey yok. Galatasaray vasatsızlığa alıştırılmamalı.

Bu kıyaslamalari yapmak ne kadar doğru? Kadrolar farklı, fikstür farklı, takımların konumları farklı. Terim gitmemeliydi gitti,puan olarak geri gittik ama bu hoca takıma alışmaya başladı ve kontratı var.Takimla sezon başı geçirirse daha net fikir sahibi oluruz.

Fenerbahçe maçında ki hakem katliamını görmediyseniz denilecek bir şey yok. Buna rağmen oyun olarak Fenerbahçe'yi ezen bir takım vardı.
Torrent akıllı davranarak Barcelona maçında Fatih hocanın oyun pratiğini oynattı. Takıma hangi katkıyı vermiş 3 aydır birisi çıkıp desin?
Valerien İsmael'e bakıyorum, takıma 2 haftada verdiği coşku, istek ve taktiğe bakıyorum. Birde bizim hocanın yapamadığı katkıya! Ama hâlâ hoca ile devam edelim diyen güruha da diyecek bir şey yok. Galatasaray vasatsızlığa alıştırılmamalı.

Torrent'le devam edilir mi bilmem ama. Barcelona maçında Fatih hocanın oyun pratiğini oynattı ne demek nasıl bir kafanın ürünüdür onu anlamış değilim. Ligde de uygulasaydı diyeceğim de ligdeki durumumuz da ortadaydı zaten kendisi giderken. Beşiktaş'ın elindeki malzeme belli, bizim elimizdeki malzeme belli. Beşiktaş yine 5-6. sıradaydı hoca giderken, biz Terim gittiğinde 13.ydük sanki 2. sıradaydık da bu duruma düşmüş gibi konuşmanın manası ne anlamadım.

Kendinden büyük takıma karşı deplasmanda hücum edecektik sanki de topun arkasında beklemeyi Terim icat etti heralde.

Valerien İsmail Sergen yerine gelseydi konusmak çok doğru olurdu Beşiktaşın suan üstünde baskı yok.

Torrent i savunmuyorum ama Başkan Tarafından aldatılmış bir takım Taraftarları, Klübün Efsanesi haftalarca takıma maç kazandıramamış, en basit Avrupaya gidiş bileti Ziraat kupasında bir alt ligin sonuncusuna elenmiş, Klübün Efsanesi düstursuzca çirkince yollanmış, Galatasaraya gelmiş Torrent.

Terimin internet Fedaileri baskı ile herşeyi kötü gösterme peşindeyken, Burak Elmasın açlıktan ağızı kokarken Gedson almayıp gurur ego yapması gidişatıda kötü hale getirmiştir.

Torrent 1 oyuncu getirdi Pena oda gayet iyi işler yaptı.

Galatasaray Hocası mıdır değilmidir bilmem Bu sezon 30m Dolar bütçe ile başlıcaz!!!

Kim gelir bu bütçeye İsim olarak yazmanızı rica ediyorum bizim içimize sincek acaba bırakmıcak kim gelir.

Sergen Yalçın geliyorsa Baş göz üstüne
Okan Buruk Başakşehiri Şampiyon yapmadı nasıl olduklarını sağır sultan biliyor

Yabancı Hoca kim gelir keşke Gerets Hocalığa dönsede Anlaşsak başka aklıma dogru düzgün adam gelmedi..

Torrent'le devam edilir mi bilmem ama. Barcelona maçında Fatih hocanın oyun pratiğini oynattı ne demek nasıl bir kafanın ürünüdür onu anlamış değilim. Ligde de uygulasaydı diyeceğim de ligdeki durumumuz da ortadaydı zaten kendisi giderken. Beşiktaş'ın elindeki malzeme belli, bizim elimizdeki malzeme belli. Beşiktaş yine 5-6. sıradaydı hoca giderken, biz Terim gittiğinde 13.ydük sanki 2. sıradaydık da bu duruma düşmüş gibi konuşmanın manası ne anlamadım.

Kendinden büyük takıma karşı deplasmanda hücum edecektik sanki de topun arkasında beklemeyi Terim icat etti heralde.

Bu sene Avrupa'da oynadığımız içerideki Lokomotif Moskova maçı dışında ki grup maçlarımızın oyununu oynattı Torrent, kastettiğim buydu.Fatih hocanın oyun planını uyguladı.Yani takıma kattığı hiç bir şey yok.
Fatih hoca gittiğinde Fb ile puan farkına bak birde şimdi ki puan farkına bak sonra konuş Furkan 😀

Takımı ben kurmadım diye bahane üreten Torrent’i savunan arkadaşlar, bir de takımı kurmayan İsmael'e baksın. Beşiktaş'a yeniden doğuşu yaşatıyor nerdeyse. Biz Torrent ile çöküşe geçtik. Hoca değişiklikleri her takıma olumlu döne. Bizde ise tam tersi durum varken hâlâ bunu savunmak nasıl bir akıl tutulmasıdır, inanın anlamış değilim. İnşAllah gelecek sene lige Torrent’le başlayıp çöpe atmayız.

Adam kadronun kalitesine yönelik bu takımı ben kurmadım demedi. Her hafta sorulan X niye dışarda kalıyor sorusuna "12 yabancı almak zorundayım, bu takımı ben kurmadım" dedi. Aradaki farkı anlıyor olsaydınız, 3 gün önce adını bilmediğiniz adamlara çağa atlatacak diye dilenmez, sonra da burda helallik peşinde koşmazdınız.

Adam kadronun kalitesine yönelik bu takımı ben kurmadım demedi. Her hafta sorulan X niye dışarda kalıyor sorusuna "12 yabancı almak zorundayım, bu takımı ben kurmadım" dedi. Aradaki farkı anlıyor olsaydınız, 3 gün önce adını bilmediğiniz adamlara çağa atlatacak diye dilenmez, sonra da burda helallik peşinde koşmazdınız.

Burak Elmas'ı Florya'ya katkısından ve UEFA döneminde ki başarısından beri tanıyorum. Büyük hayal kırıklığı oldu. Hatasından dolayı özür dileyip helallik almak erdemdir. Birini savunmayı dilenme gibi göstermek ise insanlıktan nasibini almamışların hasletidir.

O zaman birilerine iftira atmadan önce, ne konuştuğunu doğru okuyup, doğru anlamayı öğrenmeni tavsiye ederim. İnancınız varsa, inancınızda kul hakkının olduğunu da, ne anlama geldiğini de biliyor olmanız lazım.

O zaman birilerine iftira atmadan önce, ne konuştuğunu doğru okuyup, doğru anlamayı öğrenmeni tavsiye ederim. İnancınız varsa, inancınızda kul hakkının olduğunu da, ne anlama geldiğini de biliyor olmanız lazım.

Tavsiyeni de inancını da kendine saklamanı rica ediyorum. Ramazan ayındayız ortamı germenin anlamı yok. Lütfen her iletime cevap yazmak zorunda hissetme. Bırakın da bende görüşlerimi yazayım. Herkese hayırlı Ramazanlar 🙋‍♂️

Görüşünü yazman beni ilgilendirmiyor, aslı astarı olmayan şeylerle Galatasaray hocasını karalamana izin vermem. Bu kadar basit. İşinize gelince allah din kitap, gelmeyince de inancıma karışma. Ne güzel istanbul.

Görüşünü yazman beni ilgilendirmiyor, aslı astarı olmayan şeylerle Galatasaray hocasını karalamana izin vermem. Bu kadar basit. İşinize gelince allah din kitap, gelmeyince de inancıma karışma. Ne güzel istanbul.

Ne karalaması yahu. Komik olma. Takıma bir şey katmadı, seneye takımda olmamalı diyorum. Fatih Terim'e gelince böyle düşünmemen üzücü bir durum. Keşke Fatih hocaya da burada söylenilenlerden sonra da savunabilseydin. Fatih Terim hazımsızlığı fenerlilerden ve beşiktaşlılardan sonra Galatasaraylı olduğunu söyleyenlere de bulaşmış. Cidden değişik bir durum.
Biz işimize gelince değil her zaman her yerde din, Allah, kitap deriz. Çünkü biz dini yaşarız. İstismarını ise siz yaparsınız. Konumuzun dinle alakası yok. Galatasarayı tartışıyoruz. Bu konuyu kapatırsak sevinirim...

Gittikce artan bir fikir fanatikligi soz konusu. Gorusler ya simsiyah ya da bembeyaz oysaki gercekler aralarda kalan gri bolgede.
Fatih hoca kotuydu ve ayrildi. Torrent onun taktigi oynatti bunu oynatti nedir. Ne isterse onu oynadir neticede yetkili ve sorumlu kisi kendisi. Sonuclari da kendisini baglayacak elbette.

Tepetaklak alt kümeye doğru giden takım ligde kaldı diyebiliriz. Avrupa'da Barcelona'ya karşı iyi-kötü direndik. Torrent'in de acayip işler yapıp yapmadığını buradan söylemek güç ama futbolcuyla futbolcu olmayanı ayırabildiğini gördük. En önemli örneği Arda'yı bir daha pek görmememiz. Kerem'in fevri tavırlarını artık daha az görüyoruz, diğer oyuncuların gereksiz kart görmeleri de azaldı. Ayrıca dört as oyuncusundan yoksun Giresun'a evinde kaybeden Fatih Hoca'ya söylenmeyenler hazırlık maçında Tuzla'ya kaybeden Torrent'e misliyle söylendi. Hazırlık maçı bu arkadaş, istersen 25 tane gol ye! Bence A takım çalıştırmak için çok geç kalmış ancak oyuncu seçimleri ve değişiklikleri, oyuna müdahaleleri gayet olumlu. İlk 2-3 hafta oyuncuları tanıyana kadar saçma yerlerde oynattı, sonrasında fena gitmedi. İki maçla imparatorrent yapmaya da rakiplerdeki hocaların 2-3 maçlık performansıyla karşılaştırmaya gerek yok.

Bu akşam sonuçtan bağımsız olarak olanaklar elverdiğince iyi ve akıllı bir oyun görmek isterim. Umarım maçı da kazanırız.