2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Oldukça bonkörce bir harcama olmuş, Bravo yani. Pelin sayi atsin diye tribüne gideriz.
Maalesef fenere teslim ettiler ligi yıllardır, gelen herhangi basketbolu seven bir Yönetimin "Artik yeter!!" demesini sabirla bekliyoruz. Yıllardır pivot olur fakat 3 olmaz ya da 1 olmaz, diğer sezon 1 numara olur iş yapar 5 numara olmaz. Bu izdirabi senelerdir maalesef çekiyoruz. Bir iki oyuncunun extra performanslar verip mucize sezon yaşama hayaliyle sezonlara başlıyoruz. Gerçekten hayal kırıklığı, başka da birsey değil. Hoca'da maalesef yeterince kimya tutmadı, iyi basketbol oynatamadi. Yönetim de sağolsun gelecek sezon için onda israr edip yeniden anlasarak işe başladı. Görünen o ki; transferler de Hoca kalibresinde olacak! Büyük bir surpriz yapmazlarsa 1 ve 2'nin belli olduğu 3.lukte Botas, Emlak Konut ile yarıştığımız bir lig olacak gibi yine! Hayırlısı...

Elena Delle Donne draft edilirken ne çok istemiştim bizde oynamasını, kardeşinin durumları vs. o dönem pek mümkün olmamıştı. 33 yaşına gelmiş. Zaman çok hızlı geçiyor.
Bi ara öyle güzel şeyler düşünebiliyorduk. Ailesinden birinin hastalığı falan vardı galiba o yüzden kıta dışına çıkamıyordu gibi şeyler hatırlıyorum.

Fenerbahce kadin genc basketbol takimi gencler liginde sampiyon olmus.

Bizim alt yapi ne alemde? Hadi A Takima fazla bütce ayiramiyoruz bari alt yapiya önem verelim abi ya

Fenerbahce kadin genc basketbol takimi gencler liginde sampiyon olmus.

Bizim alt yapi ne alemde? Hadi A Takima fazla bütce ayiramiyoruz bari alt yapiya önem verelim abi ya
Alt yapida en son 97-99 jenerasyonuyla domine etmistik. İnci, irem naz, seda, elif irem gibi oyunculardan cok sey bekleniyordu. Hepsi hayal kirikligi oldu. irem naz ve inci en son bjk'da vasattan hallice takiliyorlardi.

Fenerden de melis gulcan disinda cikip su anda ust duzey oynayan yok. Belki elif istanbulluoglu cikis yapabilir

Kerem Övet : Kadın Basketbol'da Tüm Transferler Bitti . 850 Bin Dolara kadro kuruldu . İsimler basına düşmedi . Tiffany Mitchell ile zaten 1 ay önce anlaşıldı.
Coach olmadan transferler nasıl yapıldı? Demek yetersiz Alperle devamsa bu akıl almaz bir hata olur...
Takımı aşağı çeken, geliştiremeyen bir coachla devam etmek vizyonsuzluğun nirvana'sıdır, kimlere kaldı böyle büyük tarihi olan bir branşı olan kulübüm yazık!!

Son düzenleme:
Coach olmadan transferler nasıl yapıldı? Demek yetersiz Alperle devamsa bu akıl almaz bir hata olur...
Takımı aşağı çeken, geliştiremeyen bir coachla devam etmek vizyonsuzluğun nirvana'sıdır, kimlere kaldı böyle büyük tarihi olan bir branşı olan kulübüm yazık!!
Alper Durur'la devam etmeme düşüncesi hiç olmadı en baştan beri onunla devam edilecek şekilde planlama yapıldı dedi

Isil birakmakta hakli. Ortada bir vizyon bir hedef olsa o da devam edip kupa kazanarak birakmak isterdi. Ama oynamaya devam etse yine rakibin sampiyonluklarini izleyecekti. İddia ediyorum mccowan olmasa su takim dusmeme mucadelesi verirdi gelecek sezon

850 bin usd oyuncu bütçesi olacak sanırım; tl bazında da 17-18 milyon tl yapıyor merakım şubemizin yayın + sponsorluk + Avrupa + salon bilet geliri senelik ne kadar ediyor, bu takıma 1-1,5 milyon usd verip sponsor olacak bir şirket, grup ya da Galatasaraylı bulunamıyor mu!

850 bin usd oyuncu bütçesi olacak sanırım; tl bazında da 17-18 milyon tl yapıyor merakım şubemizin yayın + sponsorluk + Avrupa + salon bilet geliri senelik ne kadar ediyor, bu takıma 1-1,5 milyon usd verip sponsor olacak bir şirket, grup ya da Galatasaraylı bulunamıyor mu!
Ben bunu hep söylüyorum ama bana kızıyorsunuz ama bu konuda malesef Fenerbahçe bizden daha iyi sponsor buluyor. Umarım bir gün bizde iyi sponsorlar buluruz.