2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Ekrem hoca gelsin.
Terira MCCowan kalsın. ilk beş için çok iyi 1,2,3 numaralar için yabancı oyuncu. Tilbe kesinlikle alınmalı. iyi 4, ve 5. yabancılar alınmalı.
Türk olarak kimler alınmalı , Sevgi dışında hiç bir fikrim yok , o da fb ye gidecek deniyor , öyle ise oradan Olcay çekilebilir.

Son düzenleme:
MC Cowan nın yanı sıra Azure nin de kalması gerekli. Tilbe Fener ile anlaştı haberleri var. Bu durumda yedek pivot Gizem Başaran düşünülebilir. Melis Gülcan yeri alınabilecek yerli oyunculardan biri. Sevgi içinde Fener ile anlaştı deniyor umarım doğru değildir. Gökçen Fitik Çbk den koparabilirsek iyi bir hamle olabilir. Ama herşey den önce Ekrem hoca yı ikna etmeliyiz.

Isimlere cok fazla hakim olmadigim icin yakindan takip ettigim ve estirdigimiz sezonlardan ornek verecegim.

2010-2016 arasi kadrolar gibi kadro kurulsun.Basina da yerli olacaksa Ekrem Memnun yabanci olacaksa da tartisilmayacak bir isim getirilsin.

Su anki yerli kadromuz kalabalik ama bos gibi geliyor bana.Mccowan disindakileri ben begenmiyorum acikcasi.

Sevgi Uzun , Olcay dan çok da iyi oyuncu değil , yaklaşık aynı seviyedeler.
Sevgi Botaş ta daha çok süre alıp , daha çok top kullandı. FB giderse aynı süre ve top kullanmaları bulamaz.
Tabi bide Sevgi 4 yaş daha genç.
Sanki ligde çok iyi yerliler varda , onun eskisi bunun yenisi deme lüksümüz var. Az bir sepetten bir şeyler bulmaya çalışıyoruz.

Sevgi Uzun , Olcay dan çok da iyi oyuncu değil , yaklaşık aynı seviyedeler.
Sevgi Botaş ta daha çok süre alıp , daha çok top kullandı. FB giderse aynı süre ve top kullanmaları bulamaz.
Tabi bide Sevgi 4 yaş daha genç.
Sanki ligde çok iyi yerliler varda , onun eskisi bunun yenisi deme lüksümüz var. Az bir sepetten bir şeyler bulmaya çalışıyoruz.
Olcay oyuncu değil bırak Sevgiyle kıyaslanmaz bile.

bildiğim kadarıyla sezon başı 2 doların hesabını yapıp Ekrem hocayı getirmemişti yönetim, bu sefer öyle bir lüksleri yok. gidip getirilecek tek isim Ekrem hoca, başka bir ihtimal olmamalı.

Melis de ciddi düşüş var , 2 sene önce çok potansiyeli olmasına rağmen.
Ne derin ne şevval bizde oynayacak seviyede değil. Aynı Meltem gibi olur , Meltem geçen sene nesibe ciddi katkı verdi , bize gelince fıs oldu.

Vasata iyice alıştık diyoruz Olcay, Derin, Ayşe, Melis falan yazılıyor.

Tilbe ve Sevgi'yi alamayacaksak eldekiler kalsın yeter. İyi bir hoca ile gayet yeterli olurlar.

Vasata iyice alıştık diyoruz Olcay, Derin, Ayşe, Melis falan yazılıyor.

Tilbe ve Sevgi'yi alamayacaksak eldekiler kalsın yeter. İyi bir hoca ile gayet yeterli olurlar.

Buna katılıyorum. Piyasada alınabilecek 2 yerli Sevgi ve Tilbe gözüküyordu ancak ikisi de Fenerbahçe ile anlaşmış. Bundan sonra elbette 1-2 ekleme yaparsın ama günlük performans dışında ciddi bir katkısı olacak oyuncu çıkmayacaktır.