2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

250 bin dolar mı? Yolu açık olsun. Ayrıca Malkovicin oynattığı hareketli sisteme de hiç uygun bir uzun değil. Hücumda önemli bir silah olduğu kadar da savunmada zaafları var.

kiah stokes'i kaçırmamak lazım o zaman. McCowan kadar pahalıya patlamaz bize. ya can sıkan detay şu, McCowan direk ana parça, 5 numarayı ona ve onu dinlendirecek 5-10 dakika kenarda oturtacak bir yerliye emanet edip kalan pozisyonlara yüklenebilirdik ama şimdi Stokes'a o şekil bir güven duyabilir miyiz soru işareti. Tilbe keşke fenerle anlaşmasaydı, Stokes-Tilbe pahalıya patlardi belki ama rakiplerimizin hepsinin fersah fersah üstünde olurduk.

alperi - gökşen - harika - tilbe - mccowan

Fenerbahçe'nin önümüzdeki sezon yerli rotasyonu. okurken baygınlık geçirdim doğrusu. bu adamlara rakip olmanın yolu Ekrem hocayı getirmekten geçiyor Allah için daha ne bekliyor yönetim, Galatasaray yönetimi Ekrem memnun ile prensipte anlaştı temalı twitler ne zaman düşecek önümüze?

Stokes geleceğine devşirme olmadan oynayalım daha iyi. Ayaklarında ağırlık ile zorla onuyor.

Harika'nın ne işi varmış Fenerde :D:D

Mccowan'ı tutamamak yönetimin fiyaskosu olur.Öyle bir şey olursa Galatasaray'a kimse spor kulübü dememelidir.

Galatasaray sadece futboldan mı ibaret ?

Mc Cowan daha sezon başında yerli olacağı belliydi. Bugüne kadar beklersek 250 binde ister 300 binde. FB de bu parayı verir alır. Bizim yönetim neden bu kadar bekledi. Senin başında yerli statüsüne geçmeden kızın önüne makul bir sözleşme önerselerdi şimdi bunlar konuşulmazdı bile. FB iyi bütün yerlileri topladı biz hala hoca belirlemeye çalışıyoruz. Yine hüsran yine hüsran

Stokes geleceğine devşirme olmadan oynayalım daha iyi. Ayaklarında ağırlık ile zorla onuyor.

Harika'nın ne işi varmış Fenerde :D:D
Stokes olmazsa 5 numara için kim gelebilir peki tilbe fener yapıyor McCowan fener yapıyor. bize kim kalıyor bilmediğim için soruyorum.

McCowan ile ilgili twitleri okurken fenerli bir hesaptan gördüm, önümüzdeki sezonun yerli rotasyonu diye paylaşım yapmıştı. kopyala yapıştır yapıp attım, Harika olmasa bile, yabancılarla beraber Avrupa'da minimum 9 ligde ise 7 kişilik bir kadrolar en kötü ihtimalle. ki ligi o kadar umursamaya da gerek yok büyük maçlar hariç, yine çok iyi bir kadro.

Son düzenleme:
Mc Cowan daha sezon başında yerli olacağı belliydi. Bugüne kadar beklersek 250 binde ister 300 binde. FB de bu parayı verir alır. Bizim yönetim neden bu kadar bekledi. Senin başında yerli statüsüne geçmeden kızın önüne makul bir sözleşme önerselerdi şimdi bunlar konuşulmazdı bile. FB iyi bütün yerlileri topladı biz hala hoca belirlemeye çalışıyoruz. Yine hüsran yine hüsran

Kesinlikle. 2023'e girmeden önüne 3-4-5 artık kaç senelikse, uzun vadeli bir sözleşme konulmalıydı. mevzu hiç buralara kalmamaliydi. zaten takımın üstünde bir oyuncu, son Eurocup finalinden sonra kalmak istememesi ve daha yukarıyı hedefleyen bir takıma gitmek istemesi normal. hata yönetimde.

Dosttum istenilen rakamin farkindamisin
Buyur 1000 dolari senden başlasın tutmak icin kampanya baslatalim

Şu yorumuna cevap dahi vermemek lazım.Bomboş bir yorum.Benim Galatasaray'a katkım o 1000 doların çok çok üstünde.Karşındaki her insanın maddi durumunu kötü sanma sen bence.

Mccowan'dan sezon boyunca maksimum katkı alacagını en geç sezon ortası anlamış olup oyuncuyu elinde tutmak için yeni sözleşme yapacaktın.Bu oyuncu devşirme olmasındanda ötürü takımın için olmazsa olmaz oyuncu.Vasat sevicilik yapmaya devam et.

Sizin gibiler sürekli bahane öne sürerler.Yok iyi yerlileri zamanında alamadık çünkü başkanımız yoktu.Yok kurun farkında mısınız.Yok kimse sponsor olmuyor.Yok deprem oldu yabancı gelmek istemiyor.O öyle bu böyle.Yıllardır bahaneden başka hiçbir şey yok amatör branşlarda.

Sadece Alper Durur’un ayrılması yeterli değil; yardımcı antrenörlerin üçüyle de yolların ayrılması elzemdir.

Kaptan Işıl Alben’i tenzih ediyorum, kendisinin kredisi sonsuz. Kaptan dışında, takımın en çok kazanan yerlileri ile de yolların ayrılması hem saha içindeki hedef rakiplere karşı performansları, hem de saha dışı gündemleri sebebiyle çok acil gereklidir.

Bununla ilgili isim vereceksek eğer; bu kişiler Pelin Bilgiç, Meltem Yıldızhan ve Tuğçe Canıtez olmalıdır.
Yardımcı antrenörleri kesinlikle Alper ile yollamalıyız yeni kanlar lazım

Şu yorumuna cevap dahi vermemek lazım.Bomboş bir yorum.Benim Galatasaray'a katkım o 1000 doların çok çok üstünde.Karşındaki her insanın maddi durumunu kötü sanma sen bence.

Mccowan'dan sezon boyunca maksimum katkı alacagını en geç sezon ortası anlamış olup oyuncuyu elinde tutmak için yeni sözleşme yapacaktın.Bu oyuncu devşirme olmasındanda ötürü takımın için olmazsa olmaz oyuncu.Vasat sevicilik yapmaya devam et.

Sizin gibiler sürekli bahane öne sürerler.Yok iyi yerlileri zamanında alamadık çünkü başkanımız yoktu.Yok kurun farkında mısınız.Yok kimse sponsor olmuyor.Yok deprem oldu yabancı gelmek istemiyor.O öyle bu böyle.Yıllardır bahaneden başka hiçbir şey yok amatör branşlarda.
Babacim hem cevap vermem diyip hemde üst perdeden konusuyorsun cikar 1000 dolar klübe yolla mccowan kalsin diye destek diye makbuzu cikart yada artislik yapma

Herkesin parasi kendine az veya cok senin cebindeki 100.000 tl den,Belki benim cebimdeki 10.000 tl daha büyük .

Bakınız Zanioloda olduğu gibi veya kendi sektörümden örneklicek olursam sen cebindeki bütün parayı verirsin istedigin yaris atini alamazsin ben giderim 2 selam 1kelam ile yarı parasina alirim

Bana Kalirsa amatör şubelerimiz ya hedefe gidicek Bütçeler ile takimlar kurulmali yada kapatilmali .

Bence Mccowandan da iyisini hak ediyor bu klüp ve taraftar malesef bütçe cıkarmıyolar

Babacim hem cevap vermem diyip hemde üst perdeden konusuyorsun cikar 1000 dolar klübe yolla mccowan kalsin diye destek diye makbuzu cikart yada artislik yapma

Herkesin parasi kendine az veya cok senin cebindeki 100.000 tl den,Belki benim cebimdeki 10.000 tl daha büyük .

Bakınız Zanioloda olduğu gibi veya kendi sektörümden örneklicek olursam sen cebindeki bütün parayı verirsin istedigin yaris atini alamazsin ben giderim 2 selam 1kelam ile yarı parasina alirim

Bana Kalirsa amatör şubelerimiz ya hedefe gidicek Bütçeler ile takimlar kurulmali yada kapatilmali .

Bence Mccowandan da iyisini hak ediyor bu klüp ve taraftar malesef bütçe cıkarmıyolar

Cevap verilmeye bile değmezsin diyoruz bunuda anla yani.Forumda tartıstıgın,kavga etmedigin adam kalmadı birader.Gelmissin burada alıntılayıp mantık dışı yorumlar yapıyorsun.Aklınca çıkarıp 1000 dolar ver desek vermeyecek adam diyerek laf sokmaya çalışıyorsun.Saygısızlıgın dibini yapan sensin.Bir yorumun varsa adam gibi kendi yorumunu yap konulara.İnsanlarla kavga etmeye çalışarak,alıntılayıp laf sokarak yapma.

Mccowan aynen en iyisini hakediyor.Bu forumda Ormanspor'a gelmeden önce kadını kaç kişi biliyordu,tanıyordu ? Vasata alıştırmayın kendinizi.Nesibe Aydın bile bir risk alıyor sezon başında Wnba'den uzun getiriyor,bakıyor olmuyor gönderip yerini doldurmaya çalışıyor.Bizimkilerde kimsenin bilmediği Putninalara,Mccowan yoklugunda kısa süreligine Coates'lere yöneliyor.Nasılda kimsenin bilmediği transfer başarıları.Ne risk almayı biliyoruz,ne iyi oyuncuyu 1 sezondan fazla tutamıyoruz.Siz düşük bütçeyi kabullendiginiz sürece daha çok bahaneler görürüz biz.

Cevap verilmeye bile değmezsin diyoruz bunuda anla yani.Forumda tartıstıgın,kavga etmedigin adam kalmadı birader.Gelmissin burada alıntılayıp mantık dışı yorumlar yapıyorsun.Aklınca çıkarıp 1000 dolar ver desek vermeyecek adam diyerek laf sokmaya çalışıyorsun.Saygısızlıgın dibini yapan sensin.Bir yorumun varsa adam gibi kendi yorumunu yap konulara.İnsanlarla kavga etmeye çalışarak,alıntılayıp laf sokarak yapma.

Mccowan aynen en iyisini hakediyor.Bu forumda Ormanspor'a gelmeden önce kadını kaç kişi biliyordu,tanıyordu ? Vasata alıştırmayın kendinizi.Nesibe Aydın bile bir risk alıyor sezon başında Wnba'den uzun getiriyor,bakıyor olmuyor gönderip yerini doldurmaya çalışıyor.Bizimkilerde kimsenin bilmediği Putninalara,Mccowan yoklugunda kısa süreligine Coates'lere yöneliyor.Nasılda kimsenin bilmediği transfer başarıları.Ne risk almayı biliyoruz,ne iyi oyuncuyu 1 sezondan fazla tutamıyoruz.Siz düşük bütçeyi kabullendiginiz sürece daha çok bahaneler görürüz biz.
Dosttum Türkçe yazıyorum anlamiyorsun daha cevap vermeyi gerek görmüyorum.

Herkes ile fikir tartışmak için var bu forum hepimiz aynı düşüncüleri sahip olmak zorunda değiliz.

Vasata kim tamah ediyorsa git ona konuş

100 bin dolar için alternatifleriyle aradında dünya fark yaratan oyuncuyu tutmayalım demek gerçekten vasata tamah etmek ya. Elbette kadın basketbol için büyük para ama Mccowan tutup diğer yerlerden kısmak daha mantıklı değil mi? Diğer yabancıların seçerken mutlaka alternatiflerin olur fakat Mccowan için 2. bir oyuncu yok.

alperi - gökşen - harika - tilbe - mccowan

Fenerbahçe'nin önümüzdeki sezon yerli rotasyonu. okurken baygınlık geçirdim doğrusu. bu adamlara rakip olmanın yolu Ekrem hocayı getirmekten geçiyor Allah için daha ne bekliyor yönetim, Galatasaray yönetimi Ekrem memnun ile prensipte anlaştı temalı twitler ne zaman düşecek önümüze?

Sevgi, Melis, Mccowan, Tilbe gördüm ben Fenerbahçe'ye yazılan. Alperi'yi de tutacaklar muhtemelen. Bizde kalan kim varsa onlwra gideceğiz. Manolya'yı denemek lazım bir sene önce filan fena oynamamıştı.