2023-2024 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Fenerbahçe hariç ciddi daha doğrusu gerçekçi olmayacak kadar yüksek sponsor bulabilen var mı? Beşiktaş da bulamıyor kaldı ki koca ilçe bizden farklı olarak.
Fenerbahçe doğru gerçekçi örnek olmaz.

Avrupa'daki hiçbir dev bütçeli kulübün kadın basketbol branşı bile yok. Üstelik bir futbolcu maaşına kupalara ambargo koyabilecek imkanları varken.

Fazla büyütüyoruz bazı şeyleri. Fb camiası avunma mekanizması bu tarz şeylerle övünebilir. Benim pek umrumda değil açıkçası.

Haritada yerini gösteremeyeceğim Sopron ve Schio'ya rağmen finalini tarafsız salonda 100 kişinin izlemediği Euroleague'i sonsuza dek kazanabilirler

Son düzenleme:
Gelecek sene için fb basketbol ve voleybolda yatırım yapmaya devam edecek mi bilmiyorum ama bjk de Gazprom'un stad isim sponsoru olmasıyla birlikte basketbol ve voleybola yatırım yapacak diye düşünüyorum. Zaten kadın voleybolda sultanlar ligine yükseldiler,kadın basketbolda Dana Evans'ı kadroda tutarak gelecek sene iddialı bir kadro oluşturacağının mesajını verdiler. Eğer bütçe artmazsa basketbol ve voleybolda takip bile edilmeyecek bir takım olacağız.
Lütfen bütçe arttırıp,kaliteli kadrolar kurun.

Gelecek sene için fb basketbol ve voleybolda yatırım yapmaya devam edecek mi bilmiyorum ama bjk de Gazprom'un stad isim sponsoru olmasıyla birlikte basketbol ve voleybola yatırım yapacak diye düşünüyorum. Zaten kadın voleybolda sultanlar ligine yükseldiler,kadın basketbolda Dana Evans'ı kadroda tutarak gelecek sene iddialı bir kadro oluşturacağının mesajını verdiler. Eğer bütçe artmazsa basketbol ve voleybolda takip bile edilmeyecek bir takım olacağız.
Lütfen bütçe arttırıp,kaliteli kadrolar kurun.
Besiktas gazprom dogru ise Galatasaray vadofone ile anlasip Kırmızı olayini canlandirabiliriz Basketbol ve Stad anlasmasi icin

Besiktas gazprom dogru ise Galatasaray vadofone ile anlasip Kırmızı olayini canlandirabiliriz Basketbol ve Stad anlasmasi icin
Gazprom Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle zor gibi çünkü avrupada bazı kulüpler süreleri bitmeden fesh ettiler anlaşmaları. Vodafone şuan ne kadar veriyor acaba bjk ya özellikle yurt dışı merkezli döviz getirisi olan sponsor bulmak gerekiyor hatta inşşat firması olup salonu yapsın bize.

Olur mu ya eurocup'ta finale götürdü hoca tabii ki kalacak seneye şampiyon yapacak bizi!!!! Yazıklar olsun. Çiftlik gibi şube..