#11 Yelena Leuchanka

Re: Yelena Leuchanka Galatasaray'da

Doruk Ünlü' Alıntı:
[quote="Sercan Karabıçak":1er3xp36]allah seni başımızdan eksik etmesin başka ne söyleyebilirim ki,çok yararlı ve harika bi oyuncu ama seneye yüzdee 99 yönetim yollar niye mi çünkü iyi oyuncu tutmayız kadroda....
Katılmıyorum.Bayan Basketbol Şubesi kadro kurmada elinde oyuncu tutmada Erkek'lere göre kat kat daha başarılı eğer anlaşılabilirse ki anlaşılabilir bana göre,seneye de kadromuzda görebiliriz Leuchanka'yı[/quote:1er3xp36]

evet serkan haklı olsaydı, bu sene sophia olmadı kadroda..

Re: Yelena Leuchanka Galatasaray'da

Sercan Karabıçak' Alıntı:
en az 3 yıllık sözleşme imzalanmalı ve yanına onun gibi en az 1.95 lik bir rus oyuncu daha alınmalı....

Ben olsam Sophia'yı Türk yapıp Yasemin Horasan ile beraber 4 numarada kullanırım,Leuchenka nın yanına da 5 numara olarak Taranto'lu Rabekah Brunsonu alırdım ;) işte o zaman çok iyi bir pota altı kadromuz olurdu :)

Re: 11 # Yelena Leuchanka

Yelena Leuchenka marş öğreniyor!

Bayan Basketbol Takımı'nın Belaruslu pivotu Yelena Leuchanka, Galatasaray Dergisi'ne konuştu.

Leuchenka, ?Galatasaray taraftarını Fenerbahçe maçında hayal kırıklığına uğrattığımızı düşünüyorum. Ama yine de onlara teşekkür etmek istiyorum. Galatasaray taraftarını özel yapan şey, onların iyi günde kötü günde yanımızda olmaları. Böyle bir taraftarı daha önce hiçbir takımda görmemiştim. Tezahüratların bir kısmını şimdiden öğrendim, ?1, 2, 3, Galatasaray, lay lay lay? diye katılıyorum? dedi.

Kaynak: Fanatik

Re: 11 # Yelena Leuchanka

Kaan Çağdur' Alıntı:
Yelena Leuchenka marş öğreniyor!

Bayan Basketbol Takımı'nın Belaruslu pivotu Yelena Leuchanka, Galatasaray Dergisi'ne konuştu.

Leuchenka, ?Galatasaray taraftarını Fenerbahçe maçında hayal kırıklığına uğrattığımızı düşünüyorum. Ama yine de onlara teşekkür etmek istiyorum. Galatasaray taraftarını özel yapan şey, onların iyi günde kötü günde yanımızda olmaları. Böyle bir taraftarı daha önce hiçbir takımda görmemiştim. Tezahüratların bir kısmını şimdiden öğrendim, ?1, 2, 3, Galatasaray, lay lay lay? diye katılıyorum? dedi.

Kaynak: Fanatik
komik bir açıklama olmuş :) dilerim tarsus maçıyla performansı artar