15 Mayis Organizasyonu | Ahmet Cömert - Nevizade

Yarın - müthiş önemli bir işi olmadığı takdirde - salona gelmeyen bizden değildir. Bunun aksini kimse iddia edemez. Bu takımın başarıları ile övünüyorsak, desteğimizi de göstermesini bileceğiz. Yarın saat 12:00’de internet, televizyon başında değil, arkadaşlar ile bir yere gidip boş boş zaman öldürerek değil, uyuyarak değil, armanın gerçek sahiplerine ve bizi her yıl müthiş gururlandıran takımımızın yanında olmalıyız, olacağız da.

Erkek basketbol takımımızın Beşiktaş ile Playoff maçında pota arkasında yer alan takımımız, belki dikkat çekmiştir, Beşiktaş hücumlarında sandalyelerinden güç alıp ayağa kalktılar, böyle bir takıma sahibiz işte.

Yarın lütfen boş salon görmeyelim, lütfen buna izin vermesin kimse.

Yarın salona gelin.

Şubeyle ilgili hem güzel, hem kötü haberler var. Yeri geldiğinde paylaşırız.

Yarın bu güzel organizasyonda salonda olacakların şimdiden yüreğine sağlık.

Herkese iyi eğlenceler şimdiden, ben her zamanki gibi hastayım o yüzden gelemeyeceğim.. Umarım arzu edilen kalabalık olur Engelsiz Aslanlar maçında..

Engelsiz Aslanlar'ı izlediğim ilk maç olarak benim açımdan özel bir yere sahip artık bu maç. Evet onları desteklemek için çok geç kaldım belki ama yine de zararın neresinden dönülse kardır mantığı ile gittim maça. Diş ağrım yüzümden pek keyfim yoktu, kimseyi de tanımadığım için ve biraz geç geldiğim için tek izledim maçı ancak gerçekten çok samimi bir atmosfer vardı. Belki full bir salon değildi ama Engelsiz Aslanlar'a gerektiği,hakettiği gibi destek verildi. Umarım benim açımdan ilk ve son olmaz bu maç. Gelen herkesin ayağına sağlık. Aslanların da yüreğine sağlık. Son olarak;
İmparator... İmparator... İmparator Sedat hoca.

Önce Engelsiz Aslanlar´ın yanında olmak, salonda takım ile taraftar arasındaki samimi havayı solumak, ardından Nevizade´de Beşiktaş maçını birlikte izlemek gerçekten çok keyifliydi. Başta Savaş ve Şamil olmak üzere bu ortamın oluşmasında emeği geçen herkese gönülden teşekkürler.

Alperen, organizasyonlar güzelleşiyor da senin gibi gençleri maçlarda takıma destek verirken de görmek isteriz. : )

Önce Engelsiz Aslanlar´ın yanında olmak, salonda takım ile taraftar arasındaki samimi havayı solumak, ardından Nevizade´de Beşiktaş maçını birlikte izlemek gerçekten çok keyifliydi. Başta Savaş ve Şamil olmak üzere bu ortamın oluşmasında emeği geçen herkese gönülden teşekkürler.

Alperen, organizasyonlar güzelleşiyor da senin gibi gençleri maçlarda takıma destek verirken de görmek isteriz. : )

Ayıp ettin abi şimdi :) Hangi maça gelmemişim :)

Maçlara gelmiyorsun demiyorum ki, geliyorsun da ağır abi havasında maç izliyorsun.

Yanında birisi bağırmaya başlasa git ilerde bağır kafamı şişirdiniz, zıplayana da tepinmeyin dibimde diyorsun. Kınıyoruz seni... : )