#17 Sertaç Şanlı

Re: 19 # Sertaç Şanlı

Boyu 214 falan deniliyordu bazı yerlerde ama Andriç'den kısa gibi geldi bana 208-210 civarı olabilir.Birde 4 numara oynayabilir mi ?Gerçi epey ağır sanırım

4 numarayı kolay kolay oynayamaz, en azından şu an için. İlerleyen dönemde orta mesafe şutunu geliştirirse, bilemem. : )

Daçka formasıyla bu sezon Genç Banvitliler'e karşı 25 dakika oynamış. Şu an istatistiklerde görünmüyor ama sanırım dün de 5 dakika kadar oynadı.

çağlar bana orta mesafe şutlarıda fena gelmedi birde boyu 2.14 andricten uzun :) neyse maça başlarken yerine oturmaya giderken son maçta arkasını dönüp 3lük atışı vardı ki oha dedim muhteşem düzgün attı gerçi resmi maçta öyle olur mu bilinmez ısınmada çok iyi şut attı :)

Saim Karakuzu' Alıntı:
çağlar bana orta mesafe şutlarıda fena gelmedi birde boyu 2.14 andricten uzun :) neyse maça başlarken yerine oturmaya giderken son maçta arkasını dönüp 3lük atışı vardı ki oha dedim muhteşem düzgün attı gerçi resmi maçta öyle olur mu bilinmez ısınmada çok iyi şut attı :)

Vallahi yan yana geldiklerinde özellikle dikkat ettim kambur falan değilse Andiriç'den kesinlikle uzun değil.

neyse 1 2 santim için kırmayalım birbirimizi abi :) ama şaka bir yana biraz süre alması lazım son maçlarda dikkat ediyorumda sertaç melih göksenin neredeyse hiç süre almıyor ..

A.Çağlar Torun' Alıntı:
4 numarayı kolay kolay oynayamaz, en azından şu an için. İlerleyen dönemde orta mesafe şutunu geliştirirse, bilemem. : )

Sertaç ile Andriç -Ermal'den biri yan yana oynayabilir mi peki ?

Şunun için soruyorum Sertaç oynayacak durumda olsa bile bu ikiliden biri ile yanyana oynamayacak ise aynı 40 dakikayı paylaşacaklar çok da faydası olmayacak.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="A.Çağlar Torun":1dnpal4r]4 numarayı kolay kolay oynayamaz, en azından şu an için. İlerleyen dönemde orta mesafe şutunu geliştirirse, bilemem. : )

Sertaç ile Andriç -Ermal'den biri yan yana oynayabilir mi peki ?

Şunun için soruyorum Sertaç oynayacak durumda olsa bile bu ikiliden biri ile yanyana oynamayacak ise aynı 40 dakikayı paylaşacaklar çok da faydası olmayacak.[/quote:1dnpal4r]

Bence, Ermal ile deil ama Andric ile oynayabilir. Andric'in ayakları gercekten cok cabuk ve konsantrasyon kaybı yasamayıp kolay faul almadığı surece cok rahat 4 numara savunması yapar ve oynar diye düşünüyorum. Sertaç bu noktada Ermal'i yedekler.

Cem Erzen' Alıntı:
Bence, Ermal ile deil ama Andric ile oynayabilir. Andric'in ayakları gercekten cok cabuk ve konsantrasyon kaybı yasamayıp kolay faul almadığı surece cok rahat 4 numara savunması yapar ve oynar diye düşünüyorum. Sertaç bu noktada Ermal'i yedekler.

Bende öyle düşünüyorum ama öte yandan bu durumda (andric-Sertaç olabilirse) aslına Andic ve Ermal'de yanyana oynayamaz mı ? Ben herhangi bir resmi maçta şahit olmadım.Yoksa Andiric Sertaç ikilisi daha farklı yapıda mı olur.

Kutay Çamcı' Alıntı:
[quote="Cem Erzen":3in6aw5z]

Bende öyle düşünüyorum ama öte yandan bu durumda (andric-Sertaç olabilirse) aslına Andic ve Ermal'de yanyana oynayamaz mı ? Ben herhangi bir resmi maçta şahit olmadım.Yoksa Andiric Sertaç ikilisi daha farklı yapıda mı olur.[/quote:3in6aw5z]

Beş numarada mevcut rotasyonda iki oyuncu olduğu için koç ikisinin zamanını ona göre ayarlıyor diye düşünüyorum. Eğer Sertaç bir şekilde rotasyona girebilirse belki değişik ikililer deneyebilir.

Hımmm umarım uzun rotasyonuna biraz derinlik katabilir transfer olup olmayacağı bellideğil Sertaç2dan yararlanabilmeliyiz

Bu arada Sertaç'ın Eurocup resmi sitesindeki boyu 209