2012 Elemeleri | Kazakistan ve Belçika Maçları

Re: 2012 AŞE|Kazakistan ve Belçika Maçları

telekom ve migros 10 tl gayet ucuz acaba hangi trübünde olacak ağabeyler şimdiden bir duyum alan varmı ..

Acaba Volkan sakat olmasa Onur'u ilk 11'de düşünürler miydi bu performansı ile ?

Can alıcı soru budur...

Tugay Aktepe' Alıntı:
Acaba Volkan sakat olmasa Onur'u ilk 11'de düşünürler miydi bu performansı ile ?

Can alıcı soru budur...
Onur cok iyi kaleci ama bence henüz Volkan'in seviyesine ulasmadi. Bir süre daha bu performansta devam etmesi lazim %100 güven vermesi icin.

İlk mesaja aday kadro eklenirse iyi olur.

Öncelikle son sefer olduğu gibi son maçlarda üzülmemek için bu 2 maçı kayıpsız geçmeliyiz.

Yalnız kadro ile ilgili ciddi sıkıntılarım var.

Alınmaması Gerekenler -> Selçuk Şahin, Mehmet Aurelio, Kazım Kazım, Özer Hurmacı, Nihat Kahveci

Alınması Gerekenler -> Mehmet Topal, Ceyhun Gülselam, Necip Uysal, Volkan Şen, Gökdeniz Karadeniz, Mevlüt Erdinç

Şu adamların üsttekilerden ne eksiği var merak ediyorum.

Tek sevindiğim olay Ömer Erdoğan'ın hakettiği yere getirilmesi. Umarım kadro seçimlerinde bundan sonra daha objektif, daha mantıklı seçimler yapılır.

Gökdeniz gibi bir adama milli takimin kapilarini kapattilar hatta bir de üstüne kilitlediler. Sanki elimizde Gökdeniz kalitesinde 90 tane oyuncu var o bölgede oynayan.

Bence artık milli takımımız bu kadroyla maçlara çıkmalı.

___________________Onur___________________

___Gökhan____Servet____Hakan_____Çağlar_____

_________Hamit______Nuri_____Selçuk İ________

________Tuncay_____Sercan_____Arda__________

Akşamki maçın 11'i :

Onur, Sabri, Servet, Ömer, Hakan Balta, Emre, Aurelio, Hamit, Arda, Nihat, Tuncay

Sabri hangi zihniyetle 11 başlatılır anlamıyorum, adam sakatlıktan yeni çıkmış.Hakan Balta'nın nasıl formsuz olduğu ortada ve 11.Bu kadroyu Hiddink'mi yaptı acaba ?

Arkadaşlar Sabri sakatlıktan çıktı ama ben bu zamana kadar Gökhan Gönülün 2 maç üst üste milli takımda oynadıgını hatırlamıyorum zaten.Her milli maç öncesi kesinlikle sakatlanır.Bu cok buyuk vede sacma bı ıddaa gelebılır ama sureklı mıllı mac oncesı sakatlanıp oynamaz.

hakan balta bu kadar formsuz mıllı takımda nasıl oynar anlamıs degılım.volkan sen,necip gibi adamlar milli takıma neden cagrılmaz orası da muamma.

emre gungor galatasarayda yedek klubesınde otururken mıllı takıma cagrılır.sımdı antepın dırek 11 oyuncusu mıllı takıma cagrılmaz.

galatasaray cok kotu derler ılk 11ın 4u galatasaraydan.fenerden emre dısında kımse yok.bu arada semıh beyefendıde sakatlanmıs 18dede yokmus oynamıcakmıs

Alpaslan Koc' Alıntı:
Arkadaşlar Sabri sakatlıktan çıktı ama ben bu zamana kadar Gökhan Gönülün 2 maç üst üste milli takımda oynadıgını hatırlamıyorum zaten.Her milli maç öncesi kesinlikle sakatlanır.Bu cok buyuk vede sacma bı ıddaa gelebılır ama sureklı mıllı mac oncesı sakatlanıp oynamaz.

hakan balta bu kadar formsuz mıllı takımda nasıl oynar anlamıs degılım.volkan sen,necip gibi adamlar milli takıma neden cagrılmaz orası da muamma.

emre gungor galatasarayda yedek klubesınde otururken mıllı takıma cagrılır.sımdı antepın dırek 11 oyuncusu mıllı takıma cagrılmaz.

galatasaray cok kotu derler ılk 11ın 4u galatasaraydan.fenerden emre dısında kımse yok.bu arada semıh beyefendıde sakatlanmıs 18dede yokmus oynamıcakmıs

Bu Gökhan işinde var bi işler ama hayırlısı.

Fenerbahçenin kovmaya çalıştığı Kazım neden hala milli takımda.

Şu an Türkiyenin en formda oyuncularından Volkan Şen neden kadroda yok

Ali Tandoğan bu kadar formdayken sakatlığı tam atlatamamış Sabri bugün muhtemelen ilk 11 oynayacak. (!)

Mehmet Topalın bir sakatlığı mı var neden kadroda değil?

O ne goldü öyle Hamit :)
Biraz Keita'nin Kasimpasa'ya attigi golü andirdi bana.