2012 Elemeleri | Kazakistan ve Belçika Maçları

Hiddink zaten Hollanda basınına kadro konusuna çok karışmadığını söylemiş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama oyuncuları tanıyana dek böyle olacak demiş.

Kerem Seçer' Alıntı:
Hiddink zaten Hollanda basınına kadro konusuna çok karışmadığını söylemiş. Ne kadar doğru bilmiyorum ama oyuncuları tanıyana dek böyle olacak demiş.

Bunun zaten böyle olması gayet doğal değil mi?

Oyuncuları tanımaması doğal ama Nuri gibi Mevlüt gibi adamları tanımaması normal değil herhalde. Oğuz Çetin Bey kursun kadroları Hiddink'ten başarı beklensin. Tabi Oğuz Çetin Bey torpilli isimleri almasa sorun yok ama.

Soğutuyorlar adamı resmen ya.

Bu Oguz Cetin'in ne isi varki teknik heyette? Fatih Terim sirf milli takimin basinda 3 büyüklerin 3'ünden de birer kisi olsun diye Sifo Mehmet'le birlikte öylesine getirdi Oguz Cetin'i. Biz ne yapiyoruz Fatih Terim gitti Hiddink geldi hala tutuyoruz adami, hani basarili bir antrenör olsa birsey demem ama birsey bildigi yok.

Ya o değil de arkadaş her şeyi geçtim bu Almanya'da kalitesini kanıtlamış ve şu an da çok iyi bir performansa sahip olan Nuri Şahin şu kadroya dahil edilmiyor tabii adam hata yapmış keşke Mesut gibi Alman milli takımını seçseydi çok daha fazla sükse yapma şansına ait olabilirdi. Ve yahut topla aylardır ilişiği olmayan Aurelio yerine Ceyhun neden düşünülmez anlaşılması çok güç.