2017-2018 | Şampiyon Galatasaray Futbol Takımı

2 yıldır Ukrayna liginde bile oynatılmayıp kiraya verilen bir adama 8 milyon euro vermek Galatasaray' ı bilerek batırmaya çalışmak demektir.Abicim Ukrayna liginden bahsediyoruz,hani Shaktar ve Kiev dışında eli ayağı düzgün takım olmayan ligden. Yahu bu adam burada tutunamamış, sen ne halt yemeye Bruma'dan gelen parayı boşa harcarsın be vasıfsız ! Bu paraya Bacca' yı alırsın, olmadı git Brezilya'dan iki tane sağlam adam getirirsin. Yazık vallahi yazık. 2011-2012 ve 2015' te şampiyon olan takımı kuran, ligi 8. bitiren, Avrupa'ya gidemeyen takıma, Muslera,Melo,Eboue,Elmander,Ujfalusi gibi adamları birkaç günde getiren,Ünal Aysal' ı küfürlerle kaçıran sucukçu tayfa bu adama ses çıkarmıyor ya deli oluyorum.Üstüne ses çıkaranlara da şiddet uyguluyorlar. Ulan hala Ünal Aysal' ın aldığı adamları satarak para kazanıyor bu kulüp be. Yazıklar olsun Galtasaray' ı bu hale getirenlere.Yazıklar olsun kulübün bu aciz haline ses çıkarmayıp,mamasını yiyen taraftarlara !

İnşAllah Sneijder de satılmaz.
Bu sene ona çok ihtiyacımız var.
Umarım takımda kalır.

Birde dikkatimi çeken bir nokta var.
Stoper, orta saha, bek ve forvet haberleri çok çıkıyor ama bizim çok net en az 1 tane kanat oyuncusuna ihtiyacimiz var ve hic haberi çıkmıyor.
Bütün sene Sinan,Yasin ve Rodriguez ile geçmez çünkü.

İnşAllah Sneijder de satılmaz.
Bu sene ona çok ihtiyacımız var.
Umarım takımda kalır.

Birde dikkatimi çeken bir nokta var.
Stoper, orta saha, bek ve forvet haberleri çok çıkıyor ama bizim çok net en az 1 tane kanat oyuncusuna ihtiyacimiz var ve hic haberi çıkmıyor.
Bütün sene Sinan,Yasin ve Rodriguez ile geçmez çünkü.

Sol kanatta belhanda , sağ kanatta da rodriguez , sinan ,yasin 3 lüsünden 1 i oynuyacak sneijderin yerine belhandayı aldılarsa ki ben malesef öyle düşünüyorum bu yılı çöpe atalım , 8 numara transferide lazım ama hiç ses yok selçuku 1 yıl daha çekecez.

Gomis, Belhanda ve Maicon transferlerinden sonra kesinlikle orta saha transferi yapılması lazım..Orta sahaya transfer yapılmaz ise ne yazık ki tüm transferler boşa gider!! Daha sonra bek ve kanat transferi lazım..Bugün çıkan haberde güya transfere ara verilecekmiş :) İlk 11'e en az 7-8 oyuncu lazım, son sürat devam etmeleri gerekir..

Gomis, Belhanda ve Maicon transferlerinden sonra kesinlikle orta saha transferi yapılması lazım..Orta sahaya transfer yapılmaz ise ne yazık ki tüm transferler boşa gider!! Daha sonra bek ve kanat transferi lazım..Bugün çıkan haberde güya transfere ara verilecekmiş :) İlk 11'e en az 7-8 oyuncu lazım, son sürat devam etmeleri gerekir..

Katılıyorum elzem olan orta saha , orta sahamız yine yol geçen hanı olursa diğer transferlerde hiç bir işe yaramaz.

Katılıyorum elzem olan orta saha , orta sahamız yine yol geçen hanı olursa diğer transferlerde hiç bir işe yaramaz.

Kesinlikle orta saha işini halletmek lazım yoksa fena patlarız!! Gomis - Maicon arasındaki bağlantının iyi olması lazım..Transferde adı geçen İmbula ve Vainqueur bize ilaç olur..Belhanda transferinden önce keşke bu isimler ile anlaşılsaydı..

Kesinlikle orta saha işini halletmek lazım yoksa fena patlarız!! Gomis - Maicon arasındaki bağlantının iyi olması lazım..Transferde adı geçen İmbula ve Vainqueur bize ilaç olur..Belhanda transferinden önce keşke bu isimler ile anlaşılsaydı..

Imbula gelirse Atiba'mız olur.
Muhakkak Maicon ve Gomis bağlantısı kurulmalı.
En az 1 kanat 1 de bek transferi yapılmalı.

Evett İmbula çok değerli bir oyuncu keşke olsa ama çok zor bir ihtimal olarak görüyorum :S En kötü bari Vainqueur olsa çünkü transfer yapmaz isek ciddi olarak bir sezon daha çöpe gider..

Tudor ntvsporda konuşurken 5 6 oyuncu değişecek dedi şu geldi gelicek denen 3 ismin kap açıklaması gelse maicon , belhanda , gomis bizde önümüzü görsek dursun varken herşey olabilir ondan sonra orta saha ve beke baksalar aslında bek almayıp 2 orta saha alsalar selçuk efendiyide postalasalar taş gibi takım oluruz sıkıntı orta saha.

Tudor ntvsporda konuşurken 5 6 oyuncu değişecek dedi şu geldi gelicek denen 3 ismin kap açıklaması gelse maicon , belhanda , gomis bizde önümüzü görsek dursun varken herşey olabilir ondan sonra orta saha ve beke baksalar aslında bek almayıp 2 orta saha alsalar selçuk efendiyide postalasalar taş gibi takım oluruz sıkıntı orta saha.

Evet bende baktım programa ve umutlandım açıkçası bakalım orta sahaya kaç tane adam alınacak..Aynen söz konusu dursun ise her şey olabilir :)

Orta sahaya ismi geçen isimlerden kimi istersiniz?
Imbula: Box to box bir oyuncu.
Vianquer: Tamamen defansif bir oyuncu.
Sizce hangisi bize daha çok faydalı olur?

Aynı şekilde sağ bek için tercihiniz kimden yana olur ?
Corchia: Hücum yönü daha iyi. Gelirse 3-5 sene sağ bek sıkıntısı cekmeyiz diyen var.
Tete:Atletik ve savunması daha iyi. Stoper de oynayabilir

Orta sahaya ismi geçen isimlerden kimi istersiniz?
Imbula: Box to box bir oyuncu.
Vianquer: Tamamen defansif bir oyuncu.
Sizce hangisi bize daha çok faydalı olur?

Aynı şekilde sağ bek için tercihiniz kimden yana olur ?
Corchia: Hücum yönü daha iyi. Gelirse 3-5 sene sağ bek sıkıntısı cekmeyiz diyen var.
Tete:Atletik ve savunması daha iyi. Stoper de oynayabilir

Ben İmbulayı seçerdim ama gelmesini zor görüyorum Nihat ayrıca Viangueure de hayır demem..Eğer oldu ki İmbula geldi o zamanda Selçuk ile değilde Vainqueur ile oynamasını isterim..Sağ bek için ise kesinlikle Corchia derim..Tabi bu transferde zor, piyasası olan bir isim Corchia..Keşke İmbula ve Corchia gelse ama dediğim gibi bize yar etmezler,zannetmiyorum..

İmbula ve Corchia gelirse eğer mükemmel bir kadromuz olabilir..

2017-18 Sezonu Tahmini Kadro;

------------------Muslera-------------------

Corchia----Serdar----Maicon-----Glichy

-----------------Vainqueur------------------

----------İmbula-------Sneijder-----------

------Yasin------------------Belhanda-----

------------------Gomis----------------------

TD: Igor Tudor
Sistem: 4-3-3 DOS

Ben İmbulayı seçerdim ama gelmesini zor görüyorum Nihat ayrıca Viangueure de hayır demem..Eğer oldu ki İmbula geldi o zamanda Selçuk ile değilde Vainqueur ile oynamasını isterim..Sağ bek için ise kesinlikle Corchia derim..Tabi bu transferde zor, piyasası olan bir isim Corchia..Keşke İmbula ve Corchia gelse ama dediğim gibi bize yar etmezler,zannetmiyorum..

İmbula ve Corchia gelirse eğer mükemmel bir kadromuz olabilir..

2017-18 Sezonu Tahmini Kadro;

Corchia----Serdar----Maicon-----Glichy

----------İmbula-------Sneijder-----------

TD: Igor Tudor
Sistem: 4-3-3 DOS

Bu kadroyla güle oynaya şampiyon oluruz.

Bu kadroyla güle oynaya şampiyon oluruz.

Evet ve bu kadroyu yapmak çok zor değil Maicon, Belhanda ve Gomis işi bitti zaten..İmbula,Vaingueur,Clichy ve Corchia transferleri kalıyor ve içlerinden en zor 2 transfer de İmbula ve Corchia..Bu oyuncuları alamasalar neden diye sormam ciddi piyasaları var..Zaten rivayı teminat olarak göstererek çekilen 40 milyon euro kredi varmış doğruysa..Bunun 15-20 milyon eurosunu transfer için ayırmışlar..Bunlar doğru ise zaten yaptığımız Maicon, Belhanda ve Gomis transferlerinin bedellerini Bruma ve Podolskiden çıkartmış olduk..Yukarıdaki belirttiğim 15-20 milyon euroluk bir bütçe fazlasıyla yeter bu kalan isimler için ki zaten Clichy bonservisi olmayan bir oyuncu..

Bruma (15m euro) - Podolski (2.5m euro) = 17,5 milyon euro

Gomis (2.5m euro) - Belhanda (8m euro) - Maicon (7m euro) = 17.5 milyon euro

İmbula(kiralık ücret 2m euro+sezon sonu bonservis 6m euro) - Vaingueur (4.5m euro) - Clichy (serbest) - Corchia (7.5m euro) = 14-15 milyon euro

Son düzenleme:
Evet ve bu kadroyu yapmak çok zor değil Maicon, Belhanda ve Gomis işi bitti zaten..İmbula,Vaingueur,Clichy ve Corchia transferleri kalıyor ve içlerinden en zor 2 transfer de İmbula ve Corchia..Bu oyuncuları alamasalar neden diye sormam ciddi piyasaları var..Zaten rivayı teminat olarak göstererek çekilen 40 milyon euro kredi varmış doğruysa..Bunun 15-20 milyon eurosunu transfer için ayırmışlar..Bunlar doğru ise zaten yaptığımız Maicon, Belhanda ve Gomis transferlerinin bedellerini Bruma ve Podolskiden çıkartmış olduk..Yukarıdaki belirttiğim 15-20 milyon euroluk bir bütçe fazlasıyla yeter bu kalan isimler için ki zaten Clichy bonservisi olmayan bir oyuncu..

Bruma (15m euro) - Podolski (2.5m euro) = 17,5 milyon euro

Gomis (2.5m euro) - Belhanda (8m euro) - Maicon (7m euro) = 17.5 milyon euro

İmbula(kiralık ücret 2m euro+sezon sonu bonservis 6m euro) - Vaingueur (4.5m euro) - Clichy (serbest) - Corchia (7.5m euro) = 14-15 milyon euro

Aynen katılıyorum bonservisde sıkıntımız yok yeter ki söylenen oyuncular alınsın gidipte saçma sapan türk oyunculara fahiş paralar vericeğimize en azından ne vereceği belli oyuncuları alalım dursuna hala güvenmiyorum kap gelmeden inanmam ama belki kafasına bişey düşmüştür diye ümit ediyorum :) 15 bin kombine satıldı diyolar şimdiden sezona bomba gibi girme ihtimalimiz de yüksek biz gaza geldik mi gerisi boş siler süpürürüz.

Muhakkak 1 kanat oyuncusu da lazım bize bu saydığınız isimler dışında.
Ayrıca Clichy'in geleceğine pek ihtimal vermiyorum. Adamın piyasası var neden Şampiyonlar Ligi'nde olmayan bir takımı seçsin ki ?
Ayrıca İmbula ve Vianquer ikisi aynı anda çok zor. Biri gelir sadece çünkü birde Belhanda var. Ben olsam Belhanda'ya vereceğim parayi bu 2 isme verir, Sneijder'i de takımda tutarım.

Muhakkak 1 kanat oyuncusu da lazım bize bu saydığınız isimler dışında.
Ayrıca Clichy'in geleceğine pek ihtimal vermiyorum. Adamın piyasası var neden Şampiyonlar Ligi'nde olmayan bir takımı seçsin ki ?
Ayrıca İmbula ve Vianquer ikisi aynı anda çok zor. Biri gelir sadece çünkü birde Belhanda var. Ben olsam Belhanda'ya vereceğim parayi bu 2 isme verir, Sneijder'i de takımda tutarım.

Hocam belhanda , imbula ve vianquer farklı tipte oyuncular bize 3 ü de lazım belhanda olmazsa 2 kanat oyuncusu lazım olur bizim kafadan 6 transfer yapmamız lazım aşağısı kolay kolay kurtarmaz.

Aynen katılıyorum bonservisde sıkıntımız yok yeter ki söylenen oyuncular alınsın gidipte saçma sapan türk oyunculara fahiş paralar vericeğimize en azından ne vereceği belli oyuncuları alalım dursuna hala güvenmiyorum kap gelmeden inanmam ama belki kafasına bişey düşmüştür diye ümit ediyorum :) 15 bin kombine satıldı diyolar şimdiden sezona bomba gibi girme ihtimalimiz de yüksek biz gaza geldik mi gerisi boş siler süpürürüz.

Evett bende hiç güvenmiyorum dursuna taa ki imzalar atılır öyle inanırım :) Eğer bu 3 oyuncu alınır gerisi gelmezse yine bir sezonu da çöpe atmış oluruz..Yine diyorum İmbula ve Corchia'nın gelmesi çok zor talipleri var..Eğer gelmezse en kötü şöyle bir kadro olsun :(

Linnes----Serdar----Maicon-----Glichy

----------Selçuk-------Sneijder-----------