2017-2018 | Şampiyon Galatasaray Futbol Takımı

Selçuk- Lemina ikilisinin ön tarafı taşıyacağını sanmıyorum..Selçuk olmadan bir orta saha kurmak lazım..Lemina-Vainqueur gibi yada Asamoah-Vainqueur gibi..En kötü Selçuk-Vainqueur ikilisi yapmak lazım..

------------------Muslera-------------------

Corchia----Serdar----Maicon-----Glichy

-----------------Vainqueur------------------

----------Lemina-------Sneijder-----------

------Yasin------------------Belhanda-----

------------------Gomis----------------------

Olurda Sneijder giderse şöyle bir kadro kurulabilir..

----------Lemina-------Asamoah---------

Lemina için mesela ofansif yönü kötü diyolar ya kısaca selçuk olmasında sahada benim derdim selçuk :)

Evet Lemina'nın hücum yönü ağır basar diyemeyiz ayrıca yanında veya arkasında kimin oynayacağı da önemli..Haha vallahi benimde derdim Selçuk :) Bakalım yanına mı adam alınacak yoksa yerine mi burası hayati önem taşıyor bizim için;

Böyle bir kadro oluştu diyelim arkasında Vainqueur, yanında Sneijder ciddi fark yaratır hücumda sebebi arkasını süpürecek elaman orada olacak..Tabi 4-2-3-1 sistemi ile Selçuk-Lemina yaparsak ne defansif olarak sorunu çözebiliriz ne de hücum olarak..

Son düzenleme:
Evet Lemina'nın hücum yönü ağır basar diyemeyiz ayrıca yanında veya arkasında kimin oynayacağı da önemli..Haha vallahi benimde derdim Selçuk :) Bakalım yanına mı adam alınacak yoksa yerine mi burası hayati önem taşıyor bizim için;

Böyle bir kadro oluştu diyelim arkasında Vainqueur, yanında Sneijder ciddi fark yaratır hücumda sebebi arkasını süpürecek elaman orada olacak..Tabi 4-2-3-1 sistemi ile Selçuk-Lemina yaparsak ne defansif olarak sorunu çözebiliriz ne de hücum olarak..

Asamoah ve lemina gelsin en iyisi lemina zaten kiralık olacak bütçe sıkıntısı olmaz 2 tanede bek alsınlar tamamdır taş gibi olur takım.4 tane orta saha ismi geçerken 1 tane alıp kara delik gibi selçuku koyarlarsa koca sezonu hiç ederler aldığımız oyuncularda bi halta yaramaz.

Hocam şaka maka aynı kadroyu kaç gündür yazıyorsun olacak olacak :)

Asamoah ve lemina gelsin en iyisi lemina zaten kiralık olacak bütçe sıkıntısı olmaz 2 tanede bek alsınlar tamamdır taş gibi olur takım.4 tane orta saha ismi geçerken 1 tane alıp kara delik gibi selçuku koyarlarsa koca sezonu hiç ederler aldığımız oyuncularda bi halta yaramaz.

Kesinlikle..Bizim kaderimizi belirleyecek yer orta sahamızdır..Üstelik bu sezon cebimizden doğru dürüst parada çıkmadı..Bruma+Podolski den gelen bonservisler transferleri karşıladı..

Son düzenleme:
Orta sahada Selçuk oldukça maalesef bir arpa boyu yol alamayız. Tudor'un da onu kesecek kapasitede olduğunu düşünmüyorum.

Konuşulan isimlerin hemen hepsi çok iyi. Yönetim bundan önceki dönemde ne kadar yanlış yaptıysa, bu dönem o kadar doğru gidiyor. Ekonomik olarak da iyi olması lazım. Büyük ihtimal Dursun, bir sonraki seçimi düşünerek parayı saçıp, oyuncuları alarak milletin gözünü boyamaya çalışıyor. Fakat 2 senedir olan rezillikleri unutmadım; bu yönetim Messi'yi, Ronaldo'yu alsa bile İSTİFA!

Gomis'e verilen imza parası, yıllık ücret, bonuslar filan skandal bir sözleşme. Sanki Drogba'yı aldık bu ne be kardeşim? Başka Riva yok fakat başkan olmadan önce aidatını yatırmayan Dursun Özbek Galatasaraylı olmadığı için 10 sene, 20 sene sonrası O'nu pek ilgilendirmiyor.

Gomis Poldi'nin, Belhanda da Bruma'nın yerine geldi dersek, Maicon'don sonra en az 6 oyuncu daha almalıyız. Dahası 65m euro bandına uymak için başta Selçuk İnan ve diğer çöplerden kurtulmamız şart. Umarım bu skandal sözleşmeleri bahane edip Sneijder'i göndermezler.

Konuşulan isimlerin hemen hepsi çok iyi. Yönetim bundan önceki dönemde ne kadar yanlış yaptıysa, bu dönem o kadar doğru gidiyor. Ekonomik olarak da iyi olması lazım. Büyük ihtimal Dursun, bir sonraki seçimi düşünerek parayı saçıp, oyuncuları alarak milletin gözünü boyamaya çalışıyor. Fakat 2 senedir olan rezillikleri unutmadım; bu yönetim Messi'yi, Ronaldo'yu alsa bile İSTİFA!

Gomis'e verilen imza parası, yıllık ücret, bonuslar filan skandal bir sözleşme. Sanki Drogba'yı aldık bu ne be kardeşim? Başka Riva yok fakat başkan olmadan önce aidatını yatırmayan Dursun Özbek Galatasaraylı olmadığı için 10 sene, 20 sene sonrası O'nu pek ilgilendirmiyor.

Gomis Poldi'nin, Belhanda da Bruma'nın yerine geldi dersek, Maicon'don sonra en az 6 oyuncu daha almalıyız. Dahası 65m euro bandına uymak için başta Selçuk İnan ve diğer çöplerden kurtulmamız şart. Umarım bu skandal sözleşmeleri bahane edip Sneijder'i göndermezler.
65 milyon bandı yokmuş bu sene

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hadi bakalım şimdi tüm seferberliğin orta sahaya yapılması lazım..En acil yer orası

Biz transfer beklerken en kötüsü oldu sneijderi yolladı bunlar slovakya kampına alınmamış belhandanın alınma sebebi belli oldu rezillik 1 doğru iş yaptılar ya dayanamadılar hemen batırdılar bundan sonrası zerre önemli değil belhanda sneijderin yaptıklarını yapamaz çok ararız çok.

Eli belinde göbeğiyle 2 senedir top oynamayıp dünyaları kazanıyor. Dünya yıldızı olabilir ama hiçkimse Galatasaraydan büyük değil. Her sene aynı terane keyfine göre kampa geliyor hoca getiriyor hoca seçiyor. Tamam seviyoruz ediyoruz okey de bu ne biçim bir futbolculuk? Futbol oynamak haricinde her şeyi yaptı 2 senedir. Adam mekan açıyor işi var diye kampa gelmedi ya. Olanlar şaka gibi hakikaten. Darısı Selçukun başına. Kulübün başarılı olması vesaire bunlar gelip geçici ama futbolcular yönetmesin futbolcular hoca yollayıp getirmesin. Selçuku da yollarlarsa benim için okeydir. Futbolu geçtim takımda gruplaşmanın çeteleşmenin başı bunlar. Sneijderi savunurken bunları da düşünelim. Aldığı para 4.5 milyon euro+ bonuslar. Bu parayı biz Akhisarı 6-0 yenerken 3.golün asistini yapsın diye vermiyoruz sanırım.Yerli çöpler de gitmeli. Benim düşüncem armanın hakkını vermeyen herkesin gitmesi yönünde. Sneijder çok emek verdi buna yakışır bir veda da olursa bence normal bir karar olur. Umarım da başarılı olur Wesley bizden sonraki kariyerinde

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: