2018/2019 EuroCup

Bu yönetimin yasakları kaldıracağını düşünmüyorum.
Muhtemelen Eurocup'da olamayacağız bu sene.
Merak ettiğim konu, bu durum gelecek sene katılmamıza da engel olur mu?

Grubun diğer maçında Kızılyıldız, ratiopharm Ulm'u 88-73 yenmiş. Grubumuzun bir diğer maçında ise Monaco - Brescia maçı 1-2 saat içinde başlayacak.

Telekom'un Zenit'i yendiği maçı 3287 kişi izlemiş fena bir rakam değil,galibiyetler geldikçe artacaktır sayı,Türk Telekom bizimle birleşsin diyoruz ama ankaranın bir takımı ve bu ankara halkına bir saygısızlık olur,Telekom bir istanbul takımı olsaydı tamam ama Anadolu'da basketbola ilgi İstanbul'a göre çok daha fazla,bu seyirci rakamına Euroleague'de oynamasına rağmen Efes ulaşamıyor.Umarım Telekom daha büyük bütçeler sunar,o salon tamamen dolar

Telekom'un Zenit'i yendiği maçı 3287 kişi izlemiş fena bir rakam değil,galibiyetler geldikçe artacaktır sayı,Türk Telekom bizimle birleşsin diyoruz ama ankaranın bir takımı ve bu ankara halkına bir saygısızlık olur,Telekom bir istanbul takımı olsaydı tamam ama Anadolu'da basketbola ilgi İstanbul'a göre çok daha fazla,bu seyirci rakamına Euroleague'de oynamasına rağmen Efes ulaşamıyor.Umarım Telekom daha büyük bütçeler sunar,o salon tamamen dolar

Kadın voleybolda şampiyonluğa oynarken Vakıfbank ile birleşmişlerdi. O zaman saygısızlık olmadıysa yine olmaz. Tarihi bir kulüp değil ki sonuçta. Vakıfbank'ta zamanında merkezi İstanbul'a taşıyınca takımı İstanbul'a getirmişti. Ayrıca Türk Telekom'un İstanbul'da da Genel Müdürlükleri var.

Bence de artik Turk Telekom ile birlesme zamanidir. Zaten Stadimizin isim hakki da uzunca bir sure onlara ait. Bu vesile ile birlesmek cok zor olmasa gerek!

Telekom yeniden yatırım yapmaya başlamışken,bizde de böyle basketbola uzak bir yönetim varken sizce olur mu böyle bir şey ? Yönetim değişir,belki o zaman,bu konu kaç yıllık hayal,dilek olmadı bir türlü,bırakalım Ankara'nın da iyi bütçeli bir takımı olsun