2018-2019 Hazırlık Dönemi

Seviye baya düştü eskiden garanti 1 EL takımıyla maç yapardık sezon öncesi. Gerçi avrupada başka hazırlanacağın takım yok. Ama o kadar vizyonsuz olduk ki ksk telekom gibi vasat takımlarla oynuyoruz...

Webster'ın 8 asisti, Auguste ve Hayes'in skorda ön plana çıkması güzel noktalar.

Kaybetmemiz ise doğal. Milli takımımızın kadro kalitesi Ersan ve Wilbekin'le birleşince boyut atlıyor adeta.

Yarin A Milli Takimla macimiz var, ve ne hikmetse maca seyirci alinmamasi kararlastirilmis. Alti ustu bir hazirlik maci ve seyircisiz olmasinin mantikli olacagi dusunulmus olacak ki bilet satisi yapilmamis.

Neden ? amac ne ? Batil inanc mi yoksa rakipler taktik teknik hic bir sey ogrenmesin diye mi ? Tv yayini olacak mi onu da bilmiyorum. Kimden neyi sakliyorsak artik!

Yarin A Milli Takimla macimiz var, ve ne hikmetse maca seyirci alinmamasi kararlastirilmis. Alti ustu bir hazirlik maci ve seyircisiz olmasinin mantikli olacagi dusunulmus olacak ki bilet satisi yapilmamis.

Neden ? amac ne ? Batil inanc mi yoksa rakipler taktik teknik hic bir sey ogrenmesin diye mi ? Tv yayini olacak mi onu da bilmiyorum. Kimden neyi sakliyorsak artik!
Milli Takim ile hazirlik macini sali gunu yaptik. Yarin bizle maclari yok. Milli Takim Almanya’da, biz Izmir’deyiz.
Not1: “amac ne ?” degil “Amac ne?”
Not2: “hic bir sey” degil “hicbir sey”

O kadar gizli yapmisiz ki, forum dahil kimsenin haberi yok :) macin sonucu bile yazilmamis. Kimin ne attigini aciklamali yazan bile olmamis.

http://****************************...zaW1sZXJpJTJGMTUzNjI1NjI4OF82Njl4NDE3LmpwZyJ9

Basketfaulun yalancisiyim. Linki Yukarida ve Sinan Erdem yaziyor Almanya felan degil.

Edit: Linki kopyalayip buraya koyuyorum ama yildizlaniyor anlamadim. http://*********************************************/ isteyen buradan bakabilir. Milliler Galatasarayla oynuyor haberin basliginda. Bugun ve Sinan erdem yazdigi icin ekledim.

Son düzenleme:
Herkesin haberi vardı ya :) Maçtan istatistik de resim de paylaşıldı. Hatta Harison'un İstanbul'a geldiğini bile bu sayede öğrendi millet.

Bu arada bugün milli takım ile değil Türk Telekom ile maçımız var. Saat 17:30'da İzmir'de. Maça güvenlik sebebiyle seyirci alınmayacakmış.