2019-2020 Galatasaray Futbol Takımı

Ya abi şu zaman geçirme olayını hiç bir zaman anlamadım futbolda. Ulan havaya dik işte o süre havada geçsin. Her maçta her takımda aynı dangalaklığı görüyorum yıllardır. Ha hakem nadir çalabiliyor ama sen de zurnanın en şey olduğu yere tutup 20 saniye eline yapıştırma topu. Nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça.

Selçuk yerine keşke Emin girseydi.
Hem hava toplarında kısa kalmazdık hem Selçuk'u böyle sahada çaresiz görmek üzüyor beni.
Emin şimdi oynamayacak ise ne zaman oynayacak?

Neye kızacağımı şaşırdım!
Ağır Ahmet ile başlamaya mı?
Belhanda'nın geriye o kötü pasına mı?
Falcao sakatlandıktan sonra 3 4 dk 9 kişi oynamaya devam edişimize mi?
Okan'ın elinde topu fazla tutmasına mı?
Sekidika'nın o gereksiz hareketine mi?

Yahu bütün saçmalıklar bizi buldu bu sene onu da anlamadım!
Başkan kanser olur, hoca covid-19 geçirir, kalecin ve en önemli 2 savunmacın sezonu kapatır, cezalı oyuncun çok olur, saçma hakem hataları bizi bulur?

İnşAllah en azından 3.olabilsek de en azından Trabzon'un cezası ile ŞL ön elemesi oynayabiliriz.

Hakkımızda hayırlısı olsun inşAllah 🤲

17 yaşında Emini bu ortama atıp güvenini zedelemeye hiç gerek yok hoca doğrusunu yapıyor savunma tandemi tamamen bozulmuş stoper kalmamış, kalecin 6 ay gitmiş üstelik bu maç 10 kişi kalmışsın, sahada bir tetikçi var yani Emini oynatmak ona kötülük olurdu . Bu haftadan sonra ligde en fazla 2 galibiyet daha alırız gibime geliyor hem eksikler hemde demoralize olduk Sivasta üstümüzde bitirecek gibi duruyor o yüzden şl ihtimali de kalmadı.İki sezondur lige berbat başlayıp çevirmeye çalışıyoruz her zaman olmuyor işte sakatlıklar, kartlar vs... Biz zaten bu sezon haketmedik Trabzon ve Başakşehir çok daha istikrarlıydılar. İlk 16 haftada 18 gol atıp 24 puan topladık ya böyle rezillik olur mu.

Son düzenleme:
Mac bitiminden bu yana susmayi tercih eden bir yonetim derhal istifa etmelidir

Sadece Parayi duzenli oduyorlar diye vizyonsuzlukda bogulduk yeter!

Bir cift lafimda Ultraslana isine geldimi birileri kulaginiza fisildami destan gibi basin bildirimi yaparsiniz.

Basketbol subesindeki durum icler acasi futbolda olanlar ortada, yonetim kalmamis ...3 maymunu oynuyorsunuz sonrasa Tam bagimsiz taraftar kurulusu Hadi ordan yaşasin Gate 417...

Mac bitiminden bu yana susmayi tercih eden bir yonetim derhal istifa etmelidir

Sadece Parayi duzenli oduyorlar diye vizyonsuzlukda bogulduk yeter!

Bir cift lafimda Ultraslana isine geldimi birileri kulaginiza fisildami destan gibi basin bildirimi yaparsiniz.

Basketbol subesindeki durum icler acasi futbolda olanlar ortada, yonetim kalmamis ...3 maymunu oynuyorsunuz sonrasa Tam bagimsiz taraftar kurulusu Hadi ordan yaşasin Gate 417...

Parayı da ödemiyorlar ki :)

Rizespor, prensipte anlaştığımız iddia edilen Oğulcan'ın sözleşmesini tek taraflı 1 yıl uzatmış. Hemde Oğulcan'ın haberi olmadan!

Vedat meselesi ve sonrasında Rize ile yaşadığımız sorunlardan sonra Oğulcan için 1 kuruş bile o kulübe para kazandırmamız gerekiyor.

Oğulcan'a ya bu sorunu çöz ya da bu iş olmaz çünkü biz Rizespora para vermemek istemiyoruz demeliyiz.

Rizeyle masaya oturacak olan varsa istifa etsin, defolsun gitsin.

Bu arada Rizespor inşAllah küme düşer 🤲

Turkiye liginden yerli olarak alınabilecek oyuncular başta Emre Kılınç olmak üzere, Arda Turan , Caner Erkin , Ömer Ali Şahiner , Volkan Babacan'dır. Bu oyuncular dışında Türkiye içinden oyuncu alınmasına bence gerek yok.

Galatasaray, St. Etienne'in 33 yaşındaki kalecisi Stephane Ruffier için girişimlerde bulunuyor. Ruffier şu an için St. Etienne'den ayrılmayı düşünmüyor. (via @ManuLonjon)

Hiç gerek yok bence. Muslera gelene kadar Okan'a güvenmemiz lazım.

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı arayarak 'Mert Hakan için bonservis ödeyelim, oyuncuyu bize verin' dedi.

Böyle bir iddia var.
Ne kadar doğru ne kadar yanlış bir iddia bilmiyorum ama inşAllah gerçek değildir.
Başka oyuncu mu kalmadı ki gidip bonservis vereceğiz?
İnşAllah böyle bir hataya düşmeyiz...

Mecnun denen Sivas başkanı, şikesever Aziz abisinin has uşağı olarak Galatasaray düşmanlığıyla ünlüdür aynı Rizespor başkanı olacak tip gibi. Gerek yok kimseye boyun bükmeye. Mert Hakan adlı oyuncu da, yakın geçmişte sayısız örnek varken Galatasaray yerine futbolcu öğütme makinesi Fb’yi seçiyorsa zaten gelmesin.

Sene de 2021 olacak hâlâ Albayrak nedir ya?

Rizespor, prensipte anlaştığımız iddia edilen Oğulcan'ın sözleşmesini tek taraflı 1 yıl uzatmış. Hemde Oğulcan'ın haberi olmadan!

Vedat meselesi ve sonrasında Rize ile yaşadığımız sorunlardan sonra Oğulcan için 1 kuruş bile o kulübe para kazandırmamız gerekiyor.

Oğulcan'a ya bu sorunu çöz ya da bu iş olmaz çünkü biz Rizespora para vermemek istemiyoruz demeliyiz.

Rizeyle masaya oturacak olan varsa istifa etsin, defolsun gitsin.

Bu arada Rizespor inşAllah küme düşer 🤲

SON DAKİKA |

Oğulcan Çağlayan, kendisinden habersiz olarak uzatılan sözleşmesini TFF'ye başvurarak feshetti.

İnşAllah küme düşersin Rizespor 🤲

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak, Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ı arayarak 'Mert Hakan için bonservis ödeyelim, oyuncuyu bize verin' dedi.

Böyle bir iddia var.
Ne kadar doğru ne kadar yanlış bir iddia bilmiyorum ama inşAllah gerçek değildir.
Başka oyuncu mu kalmadı ki gidip bonservis vereceğiz?
İnşAllah böyle bir hataya düşmeyiz...
Eğer böyle bir aptallık yapılırsa fenerden daha rezil bir duruma düşeriz.

Ne mert hakanmış arkadaş sanki de bruyne kaçırdık elimizden. Yok Hasan Ali kovalıyoruz, canere bakıyoruz, oğulcan a gidiyoruz. Beşiktaşın oynattığı Rıdvan milli takımda Süleymanın yedeği ama bizim Süleyman tarla gibi bir yerde antreman yapıyor ve 19 yaşında artık Süleyman yani napacağız 25 yaşında mı takıma almayı planlıyoruz adamı. Atalay yetenek olarak iki tane mert hakan eder. Oğulcan yerine Ali Yavuz denensin bu kadar mı kötü oyuncular anlamadım ki. Eğer gerçekten bu kadar kötülerse salalım gitsin belki başkasının önünü açarlar.

Ne mert hakanmış arkadaş sanki de bruyne kaçırdık elimizden. Yok Hasan Ali kovalıyoruz, canere bakıyoruz, oğulcan a gidiyoruz. Beşiktaşın oynattığı Rıdvan milli takımda Süleymanın yedeği ama bizim Süleyman tarla gibi bir yerde antreman yapıyor ve 19 yaşında artık Süleyman yani napacağız 25 yaşında mı takıma almayı planlıyoruz adamı. Atalay yetenek olarak iki tane mert hakan eder. Oğulcan yerine Ali Yavuz denensin bu kadar mı kötü oyuncular anlamadım ki. Eğer gerçekten bu kadar kötülerse salalım gitsin belki başkasının önünü açarlar.

İmza.
Kesinlikle öyle.