2020-2021 Basketbol Süper Ligi

Ali Koç, basketbol takımının bütçesinin 31M'den 19M'ye düşeceğini açıklamış. Zaten FB taraftarına sorsan bütçeleri geçen sezon 15M falandı. Böyle devam ederlerse giderek küçülecekler. Zaten şu bahsettikleri rakam neredeyse yarı yarıya, çok ciddi bir küçülme oranı. Kronik sakat Vesely ve bireysel yıldız De Colo üzerine oyun planı inşa etmeye devam ederlerse; Obra'nın 5 yılda yarattığı markayı iki günde sıfırlayacaklar, ki sıfırladılar da büyük oranda.

Ali Koç, basketbol takımının bütçesinin 31M'den 19M'ye düşeceğini açıklamış. Zaten FB taraftarına sorsan bütçeleri geçen sezon 15M falandı. Böyle devam ederlerse giderek küçülecekler. Zaten şu bahsettikleri rakam neredeyse yarı yarıya, çok ciddi bir küçülme oranı. Kronik sakat Vesely ve bireysel yıldız De Colo üzerine oyun planı inşa etmeye devam ederlerse; Obra'nın 5 yılda yarattığı markayı iki günde sıfırlayacaklar, ki sıfırladılar da büyük oranda.
Benim anladığım, bu sene 31 sen 19 a düştü dedi. Yarın tekrar okumak lazım.

Yani 2020-2021 bütçesinden mi bahsetti 31 den 19 a düşürdük diye ? Ben Sportando İngilizce twitinde gördüm twitterda. Açıklamalarını dinlemedim Başkanın. Değişen bir şey yok ama aynı yorumum yine geçerli.

Yani 2020-2021 bütçesinden mi bahsetti 31 den 19 a düşürdük diye ? Ben Sportando İngilizce twitinde gördüm twitterda. Açıklamalarını dinlemedim Başkanın. Değişen bir şey yok ama aynı yorumum yine geçerli.

20-21'den bahsetmiş Sportando da geçmiş zaman kullanmış mealen ve özetle bütçeyi düşürmemize rağmen covid olmasa idi F4 yapardık demiş ya da demeye getirmiş. Basketfaul gelecek sezon için bütçe artacak falan demişti ama bu açıklamadan benim hissettiğim üç aşağı beş yukarı geçen seneki gibi bir bütçe olacak.

Micic canı nasıl isterse öyle yönetiyor maçı. Sadece yürüyerek 20’ye yatırdılar Fener’i. Kısa sürede geride oldukları makası kendi lehlerine bu kadar büyütmeleri inanılmaz basketbolda.

Biz kadınlar da finale çıkarak nasıl fenerbahçe'nin şampiyonluğunu anlamlandırdıysak, fenerbahçe erkeklerde finale çıkarak anadolu efes'in şampiyonluğunu anlamlandırdı.

Bunun adi tecavuz.

Bosuna 7 8m dolar harcamaya gerek yok seneye.
Max 4m 5m dolara final yapacak kadro kurarsak ben tamamim.

Efesi gelip 7 8m dolarlik kadro ile seri boyunca yenmek imkansiz.

Bir mac kazanirsin sonrasinda Fenerin bugun yediginden daha büyük fark yersin.

Varsa 10mdolar vede üstü Ergin Hoca getirin mevzu bu kadar net

Adamlar yürüyerek 40 a yatırmış, sabahtan beri ruh gibi geziniyorsun sahada. Sonra hakemlerin üzerine yürüyorsun. Klasik Fenerli sporcu. Hakemler de çalmadı Barthel’e teknik.

Yahu o pozisyonda tekniği baştan aşağı yemesi gerekiyor Barthel'in, durup dururken pota altındaki pozisyondan alakasız Moerman'a omuz atıyor ve tekniği Moerman yiyor. Akıl alır gibi değil. Özenle seçiyorlar herhalde böyle sporcuları.