2021-2022 Basketbol Süper Ligi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Doğru Fenerbahçe'yi kastettim; açıklamış çünkü Fenerbahçe ile anlaştığını. Son 7-8 yıla bakarsak kesinlikle doğru ama benim daha önceleri de söyleyip burada biraz linç yediğim gibi; o saygınlık Obradovic'ten geldi, Fenerbahçe'den değil. Zaten son 2-3 yıldır bunu somut verilerle de görüyoruz.

Doğru Fenerbahçe'yi kastettim; açıklamış çünkü Fenerbahçe ile anlaştığını. Son 7-8 yıla bakarsak kesinlikle doğru ama benim daha önceleri de söyleyip burada biraz linç yediğim gibi; o saygınlık Obradovic'ten geldi, Fenerbahçe'den değil. Zaten son 2-3 yıldır bunu somut verilerle de görüyoruz.

Kesinleşmiş demek üzüldüm

Ne olursa olsun düzene takılmayan, kendi için çabalayan bir oyuncu; mutlaka faydası olacaktır. Tabi onun bu gelişim sürecine Kokoskov el freni olur mu bilmiyorum.

Evet Obra ile geldi ama sonuçta biz mirası eritene kadar kalacak, Obra gitti diye gitmedi sonuçta.

Bahçeşehir Koleji, Kartal Özmızrak, Muhammed Baygül ve Berkay Candan ile anlaşmaya vardı. Erkan Yılmaz'la da sözleşme yeniledi.

Anadolu Efes, Şehmus Hazer transferi için Beşiktaş'la anlaşma sağlayamadı. Öte yandan Efes'te sözleşmesi biten Tolga Geçim'le yeni sözleşme imzalanacak.

(via@ismailsenol)

Berkay Candan Bahçeşehire gitti sanırım Berkan Durmaz da bize yar olur mu emin değilim boşta ise KSK de zorlar. Bir önceki yönetimin bu sezon için belirlediği toplam bütçe 30 milyon liranın biraz üzerinde idi büyük olasılık bu bütçenin içinde kalınacak Yiğit gitti Göksenin geçen seneden az alacaktır herhalde geçen seneki yerli bütçesi işinde bile kalsak bir baş altı yerli için kesenin ağzı biraz açılabilir normalde bütçe artacaksa rahat rahat açılır

Aziz Yıldırım: “Basketbolu A.Ş. haline getirin; ben de satın alıp Obradovic’i getireyim her yıl F4 oynayalım. 30-35M bütçe neyse artık hepsini biz karşılayacağız”
Ya şu adamları gördükçe kafayı yiyorum. Amatör şubelere tapıyor adamlar masa tenisine kadar. Biz hala “3M olmaz ki çok uçuk rakamlar bunlar” kafasındayız.

DHA'nın haberine göre Pınar Karşıyaka, bir miktar bonservis bedeli karşılığında Türk Telekom'dan Can Korkmaz ve Samet Geyik'i renklerine bağladı.

Bizde yaprak kımıldamıyor 🤦‍♂️

Aklima simsekler düstü Aziz Yildirim diyince

Futbol Vergileri Amatõr Branslara Harciyorsun
Galatasaray Spor Klubu vergi vermiyormu?

Vergilerden nerden baksak 2m dolar bütce olusur.
Nef ,Saha ici reklamlari,Fiba ,Yayin vergiden gelen bütce 6m dolara yakin bütce cikar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...