2021-2022 Galatasaray Kadın Voleybol Takımı

Şubenin hedefi bir şekilde kendisini ilk 4 e atmak. Olmuyorsa da canları sağ olsun.
Böyle olunca ne Ataman Güneyligil gider ne de ekstra bir şey olur.

Bu sene kurulan takımın çok dalgalı performansları olacak. Bu hafta PTT’ye yenildi haftaya atıyorum THY’yi yenecek.

Bu şube de bir yapılanmaya gidilmeli. Elinde İlkin gibi bir değer var bu gidişle onu da yakın zamanda rakip takımlarda izleriz.

Tartışmışlar PTT maçında, twitter'da birisi kadro dışı falan dedi ama değil sanırım
Kerem Övet youtube yayınında kadro dışı kaldığını Eczacı ve Vakıfın imza attırmak için hazır beklediğini söyledi. Bu hafta da Orkun Darnel konuk olacak programlarına.Ben burada İlkin yerine hocayı yollarım kenarda eller cepte beklemekten başka bir iş yaptığı yok.

Kerem Övet youtube yayınında kadro dışı kaldığını Eczacı ve Vakıfın imza attırmak için hazır beklediğini söyledi. Bu hafta da Orkun Darnel konuk olacak programlarına.Ben burada İlkin yerine hocayı yollarım kenarda eller cepte beklemekten başka bir iş yaptığı yok.

Hala görevde olması bile yeteri kadar büyük sorun :) E kazığı sağlam yere bağlamış

Hadi abi ya Eczacı ile Vakıf sıradaymış. Senede 3 set oynar iki takımda da.

Şubenin hedefi bir şekilde kendisini ilk 4 e atmak. Olmuyorsa da canları sağ olsun.
Böyle olunca ne Ataman Güneyligil gider ne de ekstra bir şey olur.

Bu sene kurulan takımın çok dalgalı performansları olacak. Bu hafta PTT’ye yenildi haftaya atıyorum THY’yi yenecek.

Bu şube de bir yapılanmaya gidilmeli. Elinde İlkin gibi bir değer var bu gidişle onu da yakın zamanda rakip takımlarda izleriz.

Açıkçası hiç şaşırmadığım bir sonuç oldu. Takım genç ve böyle dalgalı performansları sezon içerisinde daha çok görebiliriz. Burada iş Ataman Güneyligil’e düşüyor. Bunu mümkün olduğunca minimuma indirmesi gerekli.

Eğer takım bu sorunu yaşamaz ve istikrar sağlarsa ileride daha çok ilginç sonuçlar alabiliriz olumlu manada.

Ve bu sezon lig dengesi de geçmiş yıllar gibi değil. Vakıfbank ayrı bir yerde ama ne Eczacı ne Fener ne de Thy öyle uçan kaçan kadrolarla oynamıyor. Buradan bir fırsat yaratabiliriz.

İlkin bugün ayrılıyorum desin sadece Eczacıbaşı ve Vakıfbank değil Fenerbahçe ve Thy de kapısında yatar. Tüm takımlarda da gayet oynar.

Şu an potansiyel olarak Türk voleybolunun en komple smaçörü. Gelişimini sürdürürse çok daha iyi yerlere gelecek inşallah.

Ataman Güneyligil bu defa iyi çalışmış dersine. İlkin şu anda hedefi büyük takımlarda oynayamaz, yedek kalır. Gelişimini sürdürmesi lazım.

İlkin yerli oyuncu olmayan yerde değerli olabilecek bir oyuncu istikrarlı bir manşeti yok, güvenip gözü kapalı top atacağınız bir oyuncu değil tabii ki bu piyasada elden kaçırmak aptallık olur ama aynı jenerasyondan Yaprak Erkek yurt dışına gitti teklif varsa İlkin de yapabilir buralarda Eczacıbaşı, Vakıfbank, Fenerbahçe hatta Türk Hava Yolları bile İlkin'e smaçör pozisyonunu teslim etmez.