2022-2023 Galatasaray Futbol Takımı

3 adet kalbur üstü orta saha lazım net 3 defans ışık kaanla falan gider de orta sahan yoksa deplesmanlar da galibiyeti unut deplesman da galibiyet alamazsan şampiyon olamazsın net.

Basında adı geçen yabancı hocalardan sadece Marco rose gelebilir bence onuda para ile ikna edersek gelir.Gallardo zaten yalanın daniskası, de zerbi de bu kadroya gelmez. Çok heyecana girmeden Okan gelse de açıkcası benim için yeterli. Kerem, Marcao, Mohammed ve Cicaldau satıp sonrası için yolumuza bakmalıyız. Elmas ve Terim başarısız olsada ben planlamanın hala doğru olduğunu düşünüyorum evet oyuncu tercihlerinde hata yapılmış olabilir ama aynı yapının devam etmesi lazım. Cenk Ergün'ün gelene geçene 3-4 milyon euro vermesine engel olmalıyız aksi takdirde şampiyon olsak bile perişan oluruz önümüzdeki yıllarda.

U19 takımımızın milli sol beki Emir Tintiş Karagumrug "e imza atmış. Umarım ileride kafamizi taşlara vurmayız.Sanirim Bandırma'dan kiralık dönen Süleyman Luş'u tutacaklar o yüzden gitmesine göz yummuslardir diye düşünüyorum.

U19 takımımızın milli sol beki Emir Tintiş Karagumrug "e imza atmış. Umarım ileride kafamizi taşlara vurmayız.Sanirim Bandırma'dan kiralık dönen Süleyman Luş'u tutacaklar o yüzden gitmesine göz yummuslardir diye düşünüyorum.
Suleyman Lus’ta gecen sezon Bandirma’da duzenli olarak hic oynayamadi.Hollanda’dan aldiklari Caner Cavlan’in yedegiydi sezon genelinde.

Bakalım teknik direktör kim olacak merakla bekliyorum. Bence oldukça kritik bir karar.
Adayların Marco Rose De Zerbi Tudor ve Okan olduğu konuşuluyor çeşitli mecralarda. Söz konusu bildiğimiz Dursun Özbek olduğunda bu adaylar içerisinden Okan Buruk gelir ama bakalım umarım bu sefer şaşırtır beni. Ben iyi bir yabancı td taraftarıyım.

Bakalım teknik direktör kim olacak merakla bekliyorum. Bence oldukça kritik bir karar.
Adayların Marco Rose De Zerbi Tudor ve Okan olduğu konuşuluyor çeşitli mecralarda. Söz konusu bildiğimiz Dursun Özbek olduğunda bu adaylar içerisinden Okan Buruk gelir ama bakalım umarım bu sefer şaşırtır beni. Ben iyi bir yabancı td taraftarıyım.
Marco Rose gelsin isterim. Bende senin gibi yabancı hoca taraftarıyım.

Marco Rose'ya cok yukseldim..
Alman ekolu sahada koşan takim görürüz.
Takimda savasma sorunu yok.

Yönetimde teknik kabiliyeti yüksek ortasahaya 2 oyuncu alirsa bence takim oldukca kaliteli duruma girer.

Muslera
Omar
Nelson
Marcao
Vananholt
Yunus
Transfer
Transfer
Kerem
Muhammed

Cica,morutan,Taylan,Berkan,kılınc,akbaba,Diagne,
Gomis,Boey

Onyekuru vede Trezguet olursa tadindan yenmez

Solbek vede Iyi yedek 1 genc Stoper birde TECRUBELI stoper lazim

Son düzenleme:
Marco Rose'ya cok yukseldim..
Alman ekolu sahada koşan takim görürüz.
Takimda savasma sorunu yok.

Yönetimde teknik kabiliyeti yüksek ortasahaya 2 oyuncu alirsa bence takim oldukca kaliteli duruma girer.

Muslera
Omar
Nelson
Marcao
Vananholt
Yunus
Transfer
Transfer
Kerem
Muhammed

Cica,morutan,Taylan,Berkan,kılınc,akbaba,Diagne,
Gomis,Boey

Onyekuru vede Trezguet olursa tadindan yenmez

Solbek vede Iyi yedek 1 genc Stoper birde TECRUBELI stoper lazim
Omar ve Mohamed’i cikar abi ya.Hatta bence Kerem veya Yunus’tan biri satilip daha tecrubeli bir kanat oyuncusu alinmali.

Marco Rose gelirse muhtesem olur.Fonsecayla ilgili pek ciddi bir haber yok.O yuzden onu geciyorum.Ama Rose gelmezse Okan Buruk kesinlikle yeni hocamiz olmali bana gore.De Zerbi falan olmaz buralarda.

Onyekuru Trezeguet super olmazmi ozaman...
Ortada Talisca =)
Sahane otesi olur :) Bakalim beklentim cok yuksek transfer doneminden.
İkisinin arasinda tercihim Trezeguet olur ama.Kasimpasa’dan beri ozel zaafim var.Trezeguet alinirsa bir de kanat forvet tarzi bir oyuncu alinmali.Kanattan gol katkisi yapacak,fizik olarak ustunluk kuracak bir oyuncu.Mesela Larin,Valencia veya prime Babel tarzi.

Son düzenleme:
Sahane otesi olur :) Bakalim beklentim cok yuksek transfer doneminden.
İkisinin arasinda tercihim Trezeguet olur ama.Kasimpasa’dan beri ozel zaafim var.Trezeguet alinirsa bir de kanat forvet tarzi bir oyuncu alinmali.Kanattan gol katkisi yapacak,fizik olarak ustunluk kuracak bir oyuncu.Mesela Larin,Valencia veya prime Babel tarzi.
Larin ile görüşülüyormuş galiba gelirse iyi olur ben Onyekuru yerine uygun fiyatlı olursa Trezeguet'i tercih ederim. Satış olmazsa şu takıma iki tane iyi orta saha ile bambaşka bir seviyeye gelebilir.

Larin ile görüşülüyormuş galiba gelirse iyi olur ben Onyekuru yerine uygun fiyatlı olursa Trezeguet'i tercih ederim. Satış olmazsa şu takıma iki tane iyi orta saha ile bambaşka bir seviyeye gelebilir.
Abi en onemli ve kritik transferlemiz orta saha bencede.Sezonun kaderini belirleyecek belki de.Savunma hattimiz gayet iyi.Hucum hattinda iyi bir dominant forvet isimizi bir hayli gorur.Ama orta sahada yeni hoca 3lu mu 2li mi oynatacak bilmem ama oraya yapilacak takviyeler bizi bir degil birkac adim ileri seviyeye tasiyacak.