2022-2023 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Galatasaray için sembol bir isim olan ve üstelik kariyerinin de sonuna yaklaşmış bir Işıl'ın Fenerbahçe'ye gitmesini beklemek en hafif tabirle fantastik bir düşünce olur. Fenerbahçe elbette ister ama Işıl bu midesizliği yapacak biri değil.

Galatasaray için sembol bir isim olan ve üstelik kariyerinin de sonuna yaklaşmış bir Işıl'ın Fenerbahçe'ye gitmesini beklemek en hafif tabirle fantastik bir düşünce olur. Fenerbahçe elbette ister ama Işıl bu midesizliği yapacak biri değil.
Galatasaray çok değerini bildi çünkü Işılın haklısın.

Işıl öyle bir yola girmez. Marina içinde hayırlı olsun, bütçe ve kadro olarak avrupada gelecek sezonun ağır favorisini aldı. Takımı doğru hazırladığı sürede işi kolay olacaktır. Işılı isteseler bile gitmeme sebebi, Avrupanın en büyük kupasını önceden tuttuğu takımla kazanmış olması ve sağlam bir galatasaraylı olmasıdır. Fenerbahçeye gitse bile en fazla önceki başarısını tekrarlar ki bunları Galatasaray forması ile yapmışken fenerbahçe forması ile üstünü örtmez.

İhtimal bile olamaz , Işıl düşünmez bile bu olasılığı, Kulüp yanlış yapmış olsa da O bizim Büyük Kaptanımız olarak kalacak daima.

Bence FB için Maljkovic iyi bir seçim olmuş. Bu sezon yine altın tepside sunulan kupayı Işıl ve benzeri, ateşleyecek bir oyuncu eksikliğinden kaybettiler. Bu yüzden ona da gidebilirler ancak transferin gerçekleşeceğini sanamam.

Ben Işıl Alben'i çok severim,feneri hiç sevmem ama kariyerinin sonunda en büyük kupadan bir tane daha almak isterse ve de iyi para kazanacaksa neden olmasın. Giderse de sevgimiz azalmamali sonuçta o Gs li Işıl. Zamanında kaptanımız Büyük Mehmet son sene fenere gitti ve orada şampiyon oldu ama fenerli Mehmet olmadı.Hos bur daha Gs li Mehmet diye de pek anilmadi.Neyse vazgectim şimdi gitmesin fenere bize gelsin.

Ben Fenerbahçe'ninde Marina'ninda kaptanı isteyeceğini düşünmüyorum.Kadın basketbolunun efsane oyuncularından birisi olsada artık 36 yaşında.Üstelik uzun süreli bir sakatlık yaşadı,sakatlık öncesi bile Botasta yüksek tempolarda zorlanıyordu.

Fenerbahçe gibi iyi bütçeye sahip bir takım istediği bütün yerli oyuncuları takıma katabilecekken kaptan için teklif yapmasi sırf gicikliktan olur.