2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Yaklasik 17 gunluk bir ara sonrasi bugun kotu futbol bekliyordum acikcasi.Ancak yine de bu kadarini beklemiyordum.Sezonun en kotu futbolunu oynadik diyebilirim.Ama yine de son haftalara girilirken oyle ya da boyle kazanmak en onemlisi.

Yalniz birseyi soylemeden gecemeyecegim.Vinicius,Kasimpasa macinda belki de sampiyonlugu getirecek en kritik gollerden birini atti.Ama bence yine de cok zorunda kalmadikca oyuna girmemeli.Inanilmaz agir ve hantal.Cok gereksiz fauller ve top kayiplari yapiyor.Bugun oyuna girdikten sonra tek bir olumlu hareketini gormedim.Hatta yaptigi pas hatasiyla baslayan Hatay kontrasinda Kerem Akturkoglu kendisine baya bir sitem etti.

Herseye ragmen kazanmak cok onemli.Takima ligin en kritik doneminde tam destek full destek.Biz sampiyon olacagiz cunku en cok biz hak ediyoruz.Takima ve teknik ekibe tebrikler.SEN SAMPIYON OLACAKSIN !

Ali Sami Yen, Galatasaray Spor Kulübü'nün kurucusu olduğu gibi; hem Kapitalist Türk uluslaşmasının, hem de Kapitalist Arnavut uluslaşmasının merkezinde yer alan bir aileden geliyor. Fenerbahçe kongresi, Fenerbahçe'nin resmi temsil organı. Bu ortamda Ali Sami Yen'e; Kapitalist Dünya vatandaşlığına ve haritanın bölünmesine karşıyız üzerinden küfür edildi. Eş zamanlı olarak da izlememiş olduğum Zaferin Rengi filminde Ali Sami Yen'e selam gönderildiği ve saygı bildirildiği ifade ediliyor.

Kaybedilen futbol sezonları sebebiyle böyle paralize görüntü veren bir rakibe karşı biz de U-19'la çıkalım, Kapitalist Türk uluslaşması temelli Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yıldan 101. yıla geçişine bu yaraşır diyen Galatasaraylı arzu ederse; kulüple hukuki olarak da mutabakata varabilirse bir psikiyatri kliniği açabilir. Yufka yürekliliği, Kapitalist Dünya vatandaşlarıyla özdeşleşen duyar kasmanın ötesine geçerek kendini gerçekleştirmeye evrilir böylece.

Galatasaray'ı Aziz Yıldırım döneminden beri teröristlerle bir tutan, onca Galatasaraylı'nın saha dışında saldırıya uğramasına neden olan, Galatasaray kırk yılın başı biraz doğruyu bulup kafayı uzatınca amatör şubeleri bile terörize eden camia, 2 yıldır koltuğu korumak için Mobese bile görse saydırdığı camia erteleme talebini reddetti diye sahadan kaçıyor. Siz azıcık adam olsanız 2014'te Ünal Aysal ve Ergin Ataman'ın yaptığı gibi hakkınızın yendiğinizi hissettiğiniz anda o gencecik çocukları da meze yapmazdınız ama 1 hafta sonra aynı ülkenin topraklarında yeniden hak yiyeceğiniz için önüne geçemeyeceğiniz cezalardan korkup sabi sübyanı ortaya attınız. Gerçi sizin ne kadar delikanlı ve özgür olduğunuz ligden çekilelim diye sizi panayır gibi toplayıp fikrinizi bile almayan herife ağa çekmenizden de belli.

İnşallah şampiyon olarak çıktığımız başka sezonda sondan önceki hafta bu şaibeli camiayı bir kez daha yenip yeni bir şanlı şampiyonluk kupasını kendi sahamızda gururla kaldırırız. Bugün aldığınız ah inşallah misliyle gene sizden çıkacaktır.

Önlerinde kupa kaldırmayalım diye çekilmişler. Kupayı bu rezillerle evimizde oynayacağımız lig maçında ve de seremoni için sahaya çıktıkları sırada kaldıralım.

11 mayıs 2012 kadınlar voleybol Türkiye Kupası maçını hatırladım. O gün de Fenerbahçe kadın voleybol takımı genç takımla maça çıkmış Galatasaray as takım ile maça çıkıp 3-0 kazanmıştı. O gün Rosir Calderon ne ise benim için ne kadar efsane ise bugün Icardi o mertebeye ulaştı.
O gün televizyondan ''Vur Calderon.'' ''Bravo Calderon.'' diyen sanıyorum Çiğdem Bağcı idi onu da anmadan olmaz diye düşünüyorum. Bugün bir dakika da olsa biz de o surete büründük.

Bu şikeciler akıllarınca plan yaptı, hemen çekilmeyeceklerdi. Öncelikle gol atmayı deneyeceklerdi. Kazara bir gol bulabilirlerse; öyle çekilip “U-19 takımımızla bile kazandık” diye dalga geçeceklerdi. Veya bir müddet gol yemeyip “U-19 takımımızı bile yenemediniz” şeklinde algı yapacaklardı. Fakat bütün planları suya düştü. Golü yiyince elleri ayaklarına dolandı, apar topar kaçtılar. Akıllıca davranıp uzun top atan Apo’yu, müthiş bir asist yapan Barış Alper’i ve uzun zaman sonra hareketlendiğini gördüğümüz Icardi’yi tebrik ediyorum. Şimdi ağlıyorlar U-19 takımına gol attık diye.

Bu şikeciler akıllarınca plan yaptı, hemen çekilmeyeceklerdi. Öncelikle gol atmayı deneyeceklerdi. Kazara bir gol bulabilirlerse; öyle çekilip “U-19 takımımızla bile kazandık” diye dalga geçeceklerdi. Veya bir müddet gol yemeyip “U-19 takımımızı bile yenemediniz” şeklinde algı yapacaklardı. Fakat bütün planları suya düştü. Golü yiyince elleri ayaklarına dolandı, apar topar kaçtılar. Akıllıca davranıp uzun top atan Apo’yu, müthiş bir asist yapan Barış Alper’i ve uzun zaman sonra hareketlendiğini gördüğümüz Icardi’yi tebrik ediyorum. Şimdi ağlıyorlar U-19 takımına gol attık diye.
Tabi ki öyle yapacaklardı yine bir taraflarında patladı sinsi aşağılık planları. Allah büyük..

Galatasaray futbolu üzerinden ilerleyerek; 2000 UEFA Kupası'nın, 2000 Avrupa Süper Kupası'nın, Türkiye Ligi'nde 2006 şampiyonluğunun, Türkiye Ligi'nde 2012 şampiyonluğunun hemen ardına yerleştirebileceğim 2023 Türkiye Süper Kupası resmi olarak kazanıldı. :) Galatasaray tarihinin en anlamlı ve derinlikli kupalarından biri kazanıldı.