2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Uğur Karakullukçu: “Galatasaray cumartesi Tielemans ile görüşecek. Bu iş %90 olumlu/olumsuz sonuçlanacak. Ben olumlu biteceğini düşünüyorum. Önemli mesafe kat edildi.”

Sonraki sezon yabancı sınırı kalkacak. Bir sezon için Uğurcan'a o paralar verilmez.
Aslında yabancı sınırı yine bize bağlı iyi yabancı alırsak kaldırmazlar ki 8+3 devam edecek dendi. Ama gidip birde iyi yerli oyuncular alırsak yabancı sınırını kaldırırlar. Örneğin Boey gider yerine Mert Müldür'ü getirirsek yada imkansız ama İlkay ve Hakan'dan biri gelirse yabancı sınırını kaldırırlar.

Nike ile sözleşme nezaman bitiyor gerçekten dizayn olarak çok kötü formalardan baygınlık geldi.

Adidas ,New Balance ile anlaşmaya bakalım

Bence nike ile devam edilmeli şu an mesela adidas ülkemizde bjk ya sponsor ve sadece forma satışından pay alınıyor. Biz ise satış olsun olmasın net 7.5 milyon euro yıllık ücret alıyoruz.
Eminmisin 🤔 Elit seviyeden düştük o parayı veriyolarmıdır?

Veriyorlarsa 5 senelik sözleşme imzalıyalım

Eminmisin 🤔 Elit seviyeden düştük o parayı veriyolarmıdır?

Veriyorlarsa 5 senelik sözleşme imzalıyalım
Bende ilk senin gibi biliyordum ama sonra formalar kötü olunca bir yerde izlemiştim o paranın verildiğini. Bildiğim kadarıyla da ilk elit seviyedeydik ama avrupaya katılamayınca düşürdüler onu. Bu arada açıklaması da burada;

Bende ilk senin gibi biliyordum ama sonra formalar kötü olunca bir yerde izlemiştim o paranın verildiğini. Bildiğim kadarıyla da ilk elit seviyedeydik ama avrupaya katılamayınca düşürdüler onu. Bu arada açıklaması da burada;
Tshort verseler problem değil ,devam ozaman😀

Ya arkadaş bu kulubün beyaz ile siyah forma aşkı nedir, birileri demiyor mu bu kulübün rengi sarı kırmızı diye. Hadi alternatif renkler kullanılması pazarlama stratejisi mor formaya ne oldu, turuncu form nerede? Her branşta her takımımızda ya beyaz ya siyah forma, beyaz siyah eşofman. Gına geldi artık, stora gidip beyaz siyah forma görmekten. Beşiktaş'ı sarı kırmızı forması var mı, niye yok????? Onlar pazarlama bilmiyor mu?
Bari biraz tasarıma özen gösterilse. Bütün branşlar için sadece bir Parçalı, bir sarı, bir kırmızı forma, sahaya çıkan takımın anlı şanslı Galatasaray olduğunu belli eden forma istiyorum o kadar.

Son düzenleme:
Normalde beyaz forma severim de bu nedir Allah aşkına? Faniladan forma yapmışlar rezalet. Uzun zamandır bu kadar kötü tasarım görmedim dicem ama tasarım da yapmamışlar haklarını yememek lazım

Dursun başkan Bu gece spor gecesinde olucak...
Basketbol ve forma olayını bir gündem oluşturmak lazım