2023-2024 Galatasaray Erkek Futbol Takımı

Duvan zapata ismi geçiyor yedek forvet için gerçekleşirse bence iyi hamle olur. Mesela bu sene gomisin yaptıgı yedek forvet katkısını da verir.

Ligi bitireli 16 gun oldu fakat lisansi olan herhangi bir topcu indiremedik daha.Beklentim yuksekti acikcasi.Belki bundan sonraki surecte cok iyi oyuncular alinacak ona lafim yok ama su 15 gun icinde taraftara bir sampiyonluk hediyesi verilip hepten costurulabilirdi diye dusunuyorum.Kaldi ki 2 hafta sonra takim toplanacak ve sonrasinda cok kritik on eleme maclari baslayacak.Bir tik gec kaliyoruz gibi yine.Hayirlisi.

Rashica elzem halledilip ki isim olarak belki daha iyisi bulunabilir lakin; takıma uyum, savunma katkısı vs gibi özellikleriyle kalması gerekliliği ortada bence...
Icardi işi uzar gibi bence de o yüzden acil bir isim alınıp onun olmama olasılığına istinaden de bir hamle araştırma ve görüşülmesi gerekliliği mevcut, bunlar dışında ilk olarak sol bek halledilmeli tabi ki.
8-10-1 artı gidenlerin yerine de transfer yapmak ligi dominasyon açısından önemli.

Transfer Dönemi 26 sında açılıyor şuan Hiç bir oyuncu direk tamam demez uçuk rakam verilmiyorsa.

Gelen teklifleri değerlendirmek isticeklerdir. Temmuz 2 si 3ü gibi ilk 3 transfer biter gibime geliyor.

Sol Bek
Santrafor
Kaleci

Nelson ,Boey gidici sonraki aşamada bunların yerleri doldurulur.

Transfer sezonun sonuna doğru.. Orta sahalar ve İcardi belirlenir.

Beklentinizi bence yüksek tutmayın ilk dönem için

Son düzenleme:
Transferde henüz bir hareketlilik olmamasına rağmen içim oldukça rahat. Bir önceki sene 13. olmuş takımı baştan aşağı yenileyen, bize geleceğini rüyamda görsem inanmayacağım oyuncuları kadroya katan yönetim bu sene Avrupa Kupalarında oynamanın verdiği avantajla yine sükseli isimlere imza attıracaktır.

Muhtemelen Arabistan'ın şişirdiği piyasanın normalleşmesi bekleniyor. Zaten görüşmeler kusursuz bir gizlilikle yürütülüyor ki transferi ancak imzaya kaldığı zaman dış basından duyuyoruz

Benim de çok bir endişem yok yönetimden. Zaten bu aylarda çok transfer olmaz, Geçen sene bu zamanlar sadece abdülkerim ve kazımcan almıştık. Temmuzun sonları ve transfer son günleri nokta atışı yapmıştık

8 numara için ismi geçen isimler gayet güzel ama getirilmesi o kadar zor. rabiot, parades vs

Boey giderse sağ beki yerli sol beki yabancı yapacağız gibi duruyor. okan hoca bence kazımcana güvenmiyor.

Yusuf artık türk statüsünde oynayabileceği için ben yeni transfer gözüyle bakıyorum. yerli oyuncu konusunda elimiz iyice kuvvetlenmeye başladı.

Yerli bir kaleci alınacak. Doğan veya günay diyorlar.

Nelsson'un satış olayı bence erkenden çözülmeli. play off'lara kadar 1-2 transfer harici bütün transferleri bitirmemiz gerekiyor.

Icardi için bence tehlike araplar değil italyanlar. ıcardi transferi ne kadar uzarsa bence o kadar şansımız yüksek. inter dzeko sonrası lukaku ile yolları ayıracak, umarım ıcardi'ye sulanmazlar. ıcardi ile fırsat 10 numara transferi bence en son transferimiz olacaktır.

Emre Can ile görüşme yapıyormuşuz galiba çok isterim hem 2015 öncesi oldugu için mavi kart olmadan yerli sayılacak, hem de bizim seviyemizi yükseltecek bir oyuncu

8 numara için ismi geçen isimler gayet güzel ama getirilmesi o kadar zor. rabiot, parades vs

Boey giderse sağ beki yerli sol beki yabancı yapacağız gibi duruyor. okan hoca bence kazımcana güvenmiyor.

Yusuf artık türk statüsünde oynayabileceği için ben yeni transfer gözüyle bakıyorum. yerli oyuncu konusunda elimiz iyice kuvvetlenmeye başladı.

Yerli bir kaleci alınacak. Doğan veya günay diyorlar.

Nelsson'un satış olayı bence erkenden çözülmeli. play off'lara kadar 1-2 transfer harici bütün transferleri bitirmemiz gerekiyor.

Icardi için bence tehlike araplar değil italyanlar. ıcardi transferi ne kadar uzarsa bence o kadar şansımız yüksek. inter dzeko sonrası lukaku ile yolları ayıracak, umarım ıcardi'ye sulanmazlar. ıcardi ile fırsat 10 numara transferi bence en son transferimiz olacaktır.
İnterden vebalı gibi kovuldu çok zor