2024-2025 Kadın Voleybol Takımı

Önceki sene hem Polonya ligi hem Şampiyonlar liginde en iyi smaçör seçilmişti Kalandadze.Bu sezonda Polonya liginde yine en iyi smaçör seçildi Şampiyonlar liginde de en iyi 3. smaçör oldu.

- Bu rekortmen takım nasıl finanse ediliyor ?

🎙️ Conegliano Başkanı Piero Garbellotto:

Bana ek olarak, başkan yardımcısı Elena Polo'nun Maschio ve Polo aileleri, Antonio Carraro traktörleri ve şişeler için etiket üreten Imoco Spa aracılığıyla ana sponsorlar var. Ayrıca Prosecco konsorsiyumu ve benim şirketimin de aralarında bulunduğu 265 sponsor daha var. Çok fazla şarap firması var, 24 kadar. Biz Prosecco DOC Imoco, Avrupa'da Antonio Carraro Imoco olarak adlandırılıyoruz ve son yıllarda Prosecco gibi etkileyici bir şekilde büyüdük: biz şarap takımıyız.

- Bu rekortmen takım nasıl finanse ediliyor ?

🎙️ Conegliano Başkanı Piero Garbellotto:

Bana ek olarak, başkan yardımcısı Elena Polo'nun Maschio ve Polo aileleri, Antonio Carraro traktörleri ve şişeler için etiket üreten Imoco Spa aracılığıyla ana sponsorlar var. Ayrıca Prosecco konsorsiyumu ve benim şirketimin de aralarında bulunduğu 265 sponsor daha var. Çok fazla şarap firması var, 24 kadar. Biz Prosecco DOC Imoco, Avrupa'da Antonio Carraro Imoco olarak adlandırılıyoruz ve son yıllarda Prosecco gibi etkileyici bir şekilde büyüdük: biz şarap takımıyız.
Görüldüğü üzere Kapitalizm değil de; Kapitalist üretim ilişkileri. Imoco'nun sponsorlarında o kadar çok üretim yapan şirket var ki, çeviri düşük cümlelerle gerçekleşmiş bir noktadan sonra. Galatasaray'a dair işaret de, finans kuruluşlarının değil de üretim yapan şirketlerin sponsorlukları olmalı.

Stysiak Thy işi olmuş. Bu demek okuyor ki bizim 4.lük çok zor. Maalesef yine başa sardık
Bence karamsarlığa gerek yok şuan.Stysiak transferi olmasaydı bana göre ilk 4 kesindi çünkü Thy takımı çok karışık alakasız yıldızlar karışımı Stysiak transferi şuan biraz daha taktik oturtmak açısından da güç açısından da seviye atlatı.Ama Thy bana kalırsa halla bizden çok önde değil dediğiniz gibi seviyelerimiz takım bütünü olarak bakarsak yakın.Çünkü Thy 3 yabancı kuralı ile kısıtlanıyor bu kural olmasa zaten ilk 3 zorlar Thy.Smaçör olarak Bergman garanti Roberto onu milli takım için asla kesmez Bergman bana kalırsa önceki sezon çok çok kötüydü arkasında da oyunun her alanında yeterli ama sadece yeterli seviyesinde olan bir Tuğba var.Bizde Tuğbanın gelişmiş seviyesi İlkin ve Bergman dan manşet performansı da göz önüne alınınca daha iyi olan bir Kalandadze var.Tuğba sakatlanırsa Thy de manşet alacak smaçör yok.Libero olarak bizden daha iyiler bu net Melis iyi libero_Orta da Büşra Emine oynayacak gibi yabancı kuralından dolayı önümüzde ki sezon 34 yaşında olacak Büşra Emineyi de biz gönderdik zaten Yasemin ve Timmerman çok daha iyi ikili bence.Pasör olarak bana kalırsa yakın seviye de iki pasör ama Thy pasörü nede olsa Brezilyalı doğuştan gelen bir pasör yeteneği var Brezilyalılarda ama Bongaerts da önceki sezon çok iyiydi bence o yüzden o bölge de tahmin zor.Pç de Stysiak bana kalırsa çok çok iyi bir oyuncu takımın havasını değiştirecek Alexia ya göre çok daha net bir el ama Alexia eski Alexia olarak dönecek bence sezon içi Stysiak katkısı vermesi hayal olur arada ciddi bir tecrübe farkı var ama Alexia da bence iyi katkı verecek.Genel olarak bakarsak ben çok eşit iki takım görüyorum Stysiak olmasa biz hatta öndeydik ama Stysiak ile Thy kağıt üstünde bir adım öne geçti ama takım uyumu olarak bakarsak bana kalırsa çok çekişmeli geçecek bence iki takımda denk seviye de.

Thy de aynı şekil smaçörleri ne Arina ne de çaprazı Haak Thy önceki sezon Kuzyeboruyu zar zor geçti ve önceki seneye göre kadro olarak düşüş yaşadılar. Thy yıllardır iyi kadro kurup takım kimyası otuturamayan bir takım sezon içinde dediğiniz gibi görücez zaten ve dediğim gibi çok net önceki seneye göre düşüş yaşadı bu kadro.Tek tek de yazdım çok ciddi orta oyuncu boşlukları var sezon içi Tuğba harici manşet alacak smaçörleri yok Bergman gibi önceki sene çok kötü oyun ortaya koyan bir smaçörleri var. Stysiak gibi çok net bir oyuncu aldılar diye göklere çıkarmaya gerek yok yıllardır Thy başarızlığı örneği var önümüzde.

Bizi
Thy de aynı şekil smaçörleri ne Arina ne de çaprazı Haak Thy önceki sezon Kuzyeboruyu zar zor geçti ve önceki seneye göre kadro olarak düşüş yaşadılar. Thy yıllardır iyi kadro kurup takım kimyası otuturamayan bir takım sezon içinde dediğiniz gibi görücez zaten ve dediğim gibi çok net önceki seneye göre düşüş yaşadı bu kadro.Tek tek de yazdım çok ciddi orta oyuncu boşlukları var sezon içi Tuğba harici manşet alacak smaçörleri yok Bergman gibi önceki sene çok kötü oyun ortaya koyan bir smaçörleri var. Stysiak gibi çok net bir oyuncu aldılar diye göklere çıkarmaya gerek yok yıllardır Thy başarızlığı örneği var önümüzd
Thy ne konuda başarısız? Vakıfbankı geçmemek mi başarısızlık? Bizi çok rahat geçiyorlar mesela üstüne tepe takımları maç bazında zorluyorlar. Halil bey sizi bizi nerde görüyorsunuz tam olarak?