Aile Toplantısı 10.Hafta Konugu Murat İNAL(sayfa 3)

• Konbuyu başlatan Erdal Can İçelli
  • Başlangıç tarihi
Nilay KIZILOK' Alıntı:
Kendisi döner'in üstüne ketcap mayonez sıkıp yiyen nadir insanlardan. Sene 2002 idi yemek yemege gittigimizde bunu yapmıstı. Sok olmustum. :shock: :ehue

Döneri bende öyle yerim
Neye şok olmuştun Nilaycım :))

Bu arada ellerinize sağlık :)

Özlem Nokta' Alıntı:
[quote="Nilay KIZILOK":19rxeeog]Kendisi döner'in üstüne ketcap mayonez sıkıp yiyen nadir insanlardan. Sene 2002 idi yemek yemege gittigimizde bunu yapmıstı. Sok olmustum. :shock: :ehue

Döneri bende öyle yerim
Neye şok olmuştun Nilaycım :))

Bu arada ellerinize sağlık :)[/quote:19rxeeog]

Benim tüm arkadaşlarım öyle yiyor, ben yemiyorum dönerin tadını bozduğunu düşünüyorum :)

Mayonez değil de, ketçap yakışır ya dönere. :) Güzel düşünceleriniz için teşekkürler. Gelecek haftanın konuğu olan bomba ismi birkaç güne kadar açıklayacağız, ama Erdal ile bir konuşmamız lazım. :)

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Kendisi döner'in üstüne ketcap mayonez sıkıp yiyen nadir insanlardan. Sene 2002 idi yemek yemege gittigimizde bunu yapmıstı. Sok olmustum. :shock: :ehue

Neden şok oldun ki abla çokta güzel oluyor :)

Röportaj için biraz beklemiştik ama değmiş kesinlikle.. Emek veren herkese teşekkürler..

@Burak

Benim deplasman yaptığım senelerde hiç gidilemedi trabzona çeşitli nedenlerle. Bir gün gidicem mutlaka.

@Gazanfer

Bir şey ifade etmiyor formalar. Ama çocuğum olursa ilk işim forma almak olucak :)

@Sühan

Gökova?

@Eren

Fena çelimsizim ya :)

@Emre Sarp

Anlatırız birgün elbet.

@Nilay

Yanlış hatırlıyorsun. Özlem inde dediği gibi herkes zaten öyle yiyor. TD deki geyiği diyorsun sen. Lahmacun a mayonez döküp yiyorum. :shock: :p

Yayınlanmayan sorulara da cevap vereceğim vakit bulunca.

Herkese teşekkürler görüşleri için.

bir resmin var, lacivert-mavi eşofman gri şapka arkada deniz manzarası. tersden basılmış diye düşündüm. sakar tepesinden çekilne bir resim olduğunu arka fonunda gökova körfezi olduğunu..

eğer o resim gökova değilse çok şaşırırım..

Tamam bende hatırlıyorum. Ara sokakta yemiştik hatta.
Ama istanbulda her insan bu şekile yiyor. Hatta dönere ketçap mayonez direk sıkıyorlar.