Aile Toplantısı ( 5. Hafta Konuğu: Mithat Duran )Sayfa:4

Re: Aile Toplantısı ( 5. Hafta Konuğu: Mithat Duran )

bende sorayım bi tane.......

evet mithat abi her soruya cevabın oluyor...yani insan pes etmez mi tartıştın kişi 30-40 satır yazıyor sen onu okuyup aynı uzunlukta sende yazıyorsun ve de kimse araya girmese sonu gelmiyor....hiç demiyormusun yeter ulan ,ya anlatamıyorum ya da beni kimse anlamıyor diye....

2 sorum...

bazı değerli arkadaşlarımızı tehdit etmişliğin var bunu sinirli olupta mı yazdın yoksa ciddi ciddi mi?

Korkuyorsun hissediyorum. :ehue

Soracagım da bi kac soru soracagım icin kafam da toparlıyorum. Seni hic zor durumda bırakır mıyım.=)

Mithat Duran' Alıntı:
Haydi nilay sor sor her soruya verilecek cevabım vardır elbet!!!

Nilay KIZILOK' Alıntı:
Korkuyorsun hissediyorum. :ehue

Soracagım da bi kac soru soracagım icin kafam da toparlıyorum. Seni hic zor durumda bırakır mıyım.=)

[quote="Mithat Duran":3s7qmma8]Haydi nilay sor sor her soruya verilecek cevabım vardır elbet!!!
[/quote:3s7qmma8]

Demirden korkan silah taşımaz,sorudan korkan röportaj vermez.Sevgili Nilay,her soruyu çok rahat cevaplarım,bütüm samimiyetimle,sıkıntı olmaz.

Çok güzel bir röportaj olacak gibime gidiyor şimdiye kadar ki 5 röportajın içinde bir an önce yapılsında okusak dediğim tek röportaj bu :)

Bayram Kurtulmuş' Alıntı:
Çok güzel bir röportaj olacak gibime gidiyor şimdiye kadar ki 5 röportajın içinde bir an önce yapılsında okusak dediğim tek röportaj bu :)

Mithat Abi'yi överken diğer 4 kişiyi de kırmamak gerek kanımca.

Bizi yerden yere vursaydın. Birine iltifat edeyim derken bize ayıp yani.

Ben Diğer 4 Röportajı'da keyifle okudum yanlış anlaşıldıysam özür dilerim yanlız bu röportaj'da bir an önce cevabını duymak istediğim sorular var o yüzden başka bir neden'i yok yani mithat abiyi övmek gibi bir niyetim yoktu ( bu sefer'de mithat abi kırılmasın :)

Yahu nilay aşkolsun yani pes diyorum soru bulamadın,hemen hedef saptıryorsun .

Ben Diğer 4 Röportajı'da keyifle okudum yanlış anlaşıldıysam özür dilerim yanlız bu röportaj'da bir an önce cevabını duymak istediğim sorular var o yüzden başka bir neden'i yok yani mithat abiyi övmek gibi bir niyetim yoktu ( bu sefer'de mithat abi kırılmasın :)

Ben kırılmam Bayram kardeşim,yinede teşekkür ederim ilgin için,tabi nilay ablan için mahsuru yoksa :)

Valla ben bu yazıyı yazarken aklıma geldi aslında şimdi yanlış anlaşılmasın dedim içimden sonra'da dedim niye yanlış anlaşılsın ki ben bu röportajın bir an önce yayınlanmasını bekliyorum öyleyse içimdeki neyse burayada yazayım dedim ama korktuğum başıma geldi tekrar'dan özür dilerim Burak ve Nilay Abla'dan.

1- Kendiniz su anki basketbol yonetiminde sorumlu siz olsaydınız ve forumdan biri surekli sizin icin istifa topicleri acsa ne hissederdiniz.:D ?
2- Forumda en iyi anlastıgınız 5 kisi. ?
3- Bu hayatta olmazsa olmaz dediginiz 3 sey. ?
4- Eyup Yıldız ile ilgili bir anınız. ?
5- Galatasaray sizin icin nedir, ne ifade ediyor. ?
6- Su an cok paranız olsa basketbol subemize bi katkı yapar mıydınız. ?
7- Neden hep liselileri koruyorsunuz. Liseli olmayan GS'li degil mi.:p ?
8- Basketbolda avrupa kupası mı mutlu eder daha cok yoksa futbolda mı. ?
9- Bazen cok acımasızca elestiri yaptıgınızı dusunmuyor musunuz. ?
10- Beni bir daha telefonda bombardımana tutup bak aslında basketbolda soyle soyle oldu diye yemegimin sogumasına neden olacak mısınız.:D ?

Şaşırttın beni Nilay,kendimi daha zor ikilemli sorulara hazırlamıştım,ama arkadaş torpili geçip,kolay sorular sorduğun için teşekkür ederim.

Napalım olsun arkadas torpili artık.:p

Mithat Duran' Alıntı:
Şaşırttın beni Nilay,kendimi daha zor ikilemli sorulara hazırlamıştım,ama arkadaş torpili geçip,kolay sorular sorduğun için teşekkür ederim.

Arkadaşlar son gün yarın. Sorularınızı bekliyoruz. Röportaj da önümüzdeki hafta içinde yayınlanacaktır.

Bu gece 24:00 'den itibaren soru alımı yapılmayacaktır.