Alemin Kralı Geliyor 13 Ocak Pazar 14:00 (Ahmet Cömert S.S.)

Emirhan Şatır' Alıntı:
bende şişman bir abi var ya onun yanındaydım ya da arkasında gececi yazan abinin arkasındaydım hatta Volkan abinin yanındaydım bana konfetiyi o verdi maç başında şimdi anladım konfeti nasıl atılır diye hatta sordum ve konfetiyi atarken başarılı oldum çok zevkliydi maç Alpaslan dikmen de oradaydı yani as ultrAslanlar oradaydı...

:D Emirhan'cım sen HELL 'in ortasına atmışsın kendini :D boşuna demiyoruz dimi BHELL diye :D ha bu arada konfetiyi başarıyla attın ben şahidim :D

Sedat hoca yarıda içeri girerken seslendi, ben tam diyecektim "Hocam niye girmiyorsunuz siteye?" siteye, o dedi "Olum ne zaman açacaksınız siteyi", açık olduğunu söyleyince şaşırıp gireceğini söyledi. Yani Sedat hoca bugün öbürgün girer herhalde foruma Can.

Bu arada gözüme çarpan Serdar abi ve Ahmet abi yabancı oyuncularımız ile çok ilgileniyor, onlara merak ettiklerini açıklıyor vs. Sinan abi de maça geldi ilk periyottan sonra. Yanlız sanki Yavuz abiye de gördüm VIP Salonu'na girerken ama o beni görmedi.

Volkan SAVCI' Alıntı:
[quote="Emirhan Şatır":24wf0w8t]bende şişman bir abi var ya onun yanındaydım ya da arkasında gececi yazan abinin arkasındaydım hatta Volkan abinin yanındaydım bana konfetiyi o verdi maç başında şimdi anladım konfeti nasıl atılır diye hatta sordum ve konfetiyi atarken başarılı oldum çok zevkliydi maç Alpaslan dikmen de oradaydı yani as ultrAslanlar oradaydı...

:D Emirhan'cım sen HELL 'in ortasına atmışsın kendini :D boşuna demiyoruz dimi BHELL diye :D ha bu arada konfetiyi başarıyla attın ben şahidim :D[/quote:24wf0w8t]saol abi sayende :D

Bugün bir haber duydum, maçta kural hatası yaptığımız yönünde. Karabük´ün hocası açıklama yapmış; "Galatasaray yabancı oyuncu konusunda kural hatası yaptı. Bir ara 3 yabancı oyuncusu sahada yer aldı ancak maçı hakeden taraf Galatasaray olduğu için itiraz hakkımızı kullanmayacağız. "

Eğer Sedat Hoca bu konuda da bizi bilgilendirirse sevinirim.

Salı akşamı Ahmet Cömert'te idim. 21:30 gibi İstanbul Engelli Cadbury Yıldızlar takımının antremanı vardı, Ferit abi de arkadaşları ile gelmiş. Biraz lafladık, Haidari'nin ve Eveson'ın takıma ısınma döneminde olduğunu, Eveson'un Tucek'e göre savunma yönünün daha iyi olduğunu, Haidari'nin Eveson'a göre daha çok uyum sağladığı çünkü Eveson'un Avustralyalı olduğu için henüz Türkiye'ye uyum sağlayamadığını söyledi.

Bu arada üç yabancı oynattığımız doğrudur. Salı akşamı İstanbul E.Y. Takımının yanılmıyorsam klüp başkanı bizimle geldi, söylediğine göre Almanya'dan yeni transferlerimizden biri olan Gazi Karaman da Alman pasaportlu olduğu için yabancı statüsünde sayılıyormuş. Mevzu budur sanırım ama Sedat hoca açıklık getirir umarım.