Allie Quigley

Ciddi anlamda takımı sabote ettiğini düşünüyorum. Yakın Doğu maçında sadece bir aylık maaşı ödenmediği için maça cıkmadı. Girona maçının son saniyesinde bomboş pozisyonda garanti iki sayıya gidip maçı kazandırmak varken üçlük denedi ve kaçırınca üstüne süre bitmek üzereyken faul yapıp rakibe iki atış verdi. Bence hemen kovulmalı.

Gelecek sezon için YDÜ ile anlaştığı konuşuluyor sosyal medyada...

Dün akşamki son pozisyon akıl alır gibi değil ama sebebi her ne olursa olsun...

Gelecek sezon için YDÜ ile anlaştığı konuşuluyor sosyal medyada...

Dün akşamki son pozisyon akıl alır gibi değil ama sebebi her ne olursa olsun...

Yakın Doğu Üniversitesi'ne giderse Kadınlar Basketbol Ligi'nde kıta dışı olarak oynayacak ya da trübüne çıkacak. Kayla McBride ve Courtney Vandersloot'un kalacağını düşünüyorum. Vandersloot ve Quigley Avrupa'lı sayılıyor ama ligimizde kurallar gereği sonradan Avrupa pasaportu alan tek oyuncu kadroda olabiliyor. Türk Milli olanlar için geçerli değil kural.

Ciddi anlamda takımı sabote ettiğini düşünüyorum. Yakın Doğu maçında sadece bir aylık maaşı ödenmediği için maça cıkmadı. Girona maçının son saniyesinde bomboş pozisyonda garanti iki sayıya gidip maçı kazandırmak varken üçlük denedi ve kaçırınca üstüne süre bitmek üzereyken faul yapıp rakibe iki atış verdi. Bence hemen kovulmalı.

Takımı sabote eden tek kişi Quigley olmadığını düşünüyorum. Şuan takımın Marina Maljkovic ile bir bağı kalmamış durumda. Quigley dahil kimse kendi performansının çeyreği kadar top oynamıyor. Bunun en büyük sebebide Marina Maljkovic. Kendisini çok severdim ama beni hayal kırıklığına uğrattı ve hâlâ nasıl oluyorda görevde kalıyor anlamak güç. Dün takımın başında alt yapı hocası olsa Girona'ya kaybetmezdik.

Bu arada YDÜ'ye transferi hususunda farklı bir mevzu varmış. Kız arkadaşı Vandersloot ile aynı takımda oynamak istiyormuş diye duydum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Son top da hata yaptı eyvallah da , takımın en çok sayı atan oyuncusu kim ? , Son topu 2 sayı yapsa -1 bitecekti , 3 lük girse 0-0 olacaktı bence seçimi makul.
Ben de esas sorunun Coach tarafında olduğunu düşünenlerdenim.

Son top da hata yaptı eyvallah da , takımın en çok sayı atan oyuncusu kim ? , Son topu 2 sayı yapsa -1 bitecekti , 3 lük girse 0-0 olacaktı bence seçimi makul.

Ben basketbola sadece sayı atmak olarak bakmadığım için kendisini bir oyuncu olarak hiç beğenmiyorum. Moriah kendisinden kat be kat daha iyi ve komple oyuncudur benim gözümde.

Kulüp bu tür yorumları hoş karşılamıyor. Hatırlayacağınız üzere benzer bir yorum nedeniyle NTV'nin akreditasyonu durduruldu.
Düşüncem sabittir, takımı sattığını düşünüyorum, üstelik Yakın Doğu ile anlaştığını öğrendikten sonra iyice emin olmaya başladım bu düşüncemde. Mesajı kulübe iletebilirsiniz, benim de akreditasyonumu durdurabilirler ;)

Son düzenleme:
Quigley'in yaptıgı faul Galatasaray kadın basketbolun durumunu özetliyor..

Sayı farkının önemli oldugu eşleşmede son saniye faul yapıyorsun 2 serbest atıs hediye ediyorsun..

En iyimser şekilde şunu diyeyim oyuncular Türkiye ligi maçında mı sandılar kendilerini ? Olacak iş değil ya..

Hakaret sayılır mı bilmiyorum ama popüler twitter jargonuyla söylersek "Yallah Caferağa'ya"...

Takımda maaş durumu olarak en iyi durumdayken, üstelik geriden de geliyor olsa yeni ödemeler yapılmışken, takım aylardır üzerinde duran ölü toprağını atmaya başlamışken bu yaptığını da bir kenarda tutmak gerek. Her maç 45 sayı atıp Eurocup'u getirsen de değişmez,değişmemeli...

Ben basketbola sadece sayı atmak olarak bakmadığım için kendisini bir oyuncu olarak hiç beğenmiyorum. Moriah kendisinden kat be kat daha iyi ve komple oyuncudur benim gözümde.

Düşüncem sabittir, takımı sattığını düşünüyorum, üstelik Yakın Doğu ile anlaştığını öğrendikten sonra iyice emin olmaya başladım bu düşüncemde. Mesajı kulübe iletebilirsiniz, benim de akreditasyonumu durdurabilirler ;)

Hocam Quigley'nin sözleşmesinde istanbul dışı deplasmalarda isterse oynar diye madde var ondan açıklanmıyor zira ömer yalçınkaya ve müge erdem, can topsakal'ın izni ve marina maljkovic'in ısrarıyla o şekilde yapıldı bunu yazılık akde bağlayan yıldızımız değil kulüpten kovulması gereken profesyonellerdir hürmetler...

Hangi nedenden olursa olsun herkesin ortak fikirde oldugu nokta Quigley'in bugun canı istemediği için oynamadığı..

Yahu senin takımın güzel bir ivme yakalamıs hemde o kadar kötü sonuclardan sonra ayıp be ayıp ya..Bu mudur profesyonellik ?

Hangi nedenden olursa olsun herkesin ortak fikirde oldugu nokta Quigley'in bugun canı istemediği için oynamadığı..

Yahu senin takımın güzel bir ivme yakalamıs hemde o kadar kötü sonuclardan sonra ayıp be ayıp ya..Bu mudur profesyonellik ?

Doğru ama önce Ömer Yalçınkaya ve Müge Erdem artık tadında bırakıp gitmeli zira cılkı çıktı kötü kokular yükseliyor...Galatasaray Sk milyoların gönül verdiği üstün değerleri olan bir tüzel kişiliktir birilerinin veli nimeti yahut tekke kapısı değildir. Yeteri kadar iş ve işçi bulma kurumu görevini ifa ettik yeter artık...Yabancılar gönderilecek ama bunlar yıllık yarım trilyondan fazla kazanmaya devam edecek kimse de ağzını açmayacak yok öyle yağma...Quigley gidecekse bu iki üstün vasıflı yönetemeyici de gitsin bir zahmet işte o zaman Galatasaray şaha kalkar, hürmetler...

Eurocup'ı bize getirerek kendisini affettirmesi gerekiyor.

İsteyince, oyuna konsantre olunca dünyanın sayılı oyuncularından biri olduğunu gösterdi yine. Saf yetenek, kalite resmen. Takım o oynadığı zaman başka bir seviyede oluyor. Son çeyrek bir ara oyundan çıkardı hoca hemen bocaladık. Seneye de bizle devam etmesini çok isterim ama yakın doğu lafları var epeydir. Hayırlısı.

Çok önemli bir yıldız, her ne kadar sezon genelinde bazı sorunlar yaşasak da kesinlikle takımda tutmalıyız diye düşünüyorum. Dün gece alev aldı kendileri 37 sayı attı. Mustafa Cengiz Başkan Mayıs da tekrar seçilrse şubenin düzelme yönünde ilerleyeceğini düşünüyorum. Başkan basketbol maçlarını salonda takip ediyor. Kupayı kazanırsak, 2014 de eurolig kupasını kazandıktan sonra takımı dağıtan zihniyet gibi olmaz diye düşünüyorum !