Alper Durur

Kariyerinde kupayı bırak bir finalin bile yok. Okul arkadaşının torpili ile Galatasaray'a koç oldun.

Coates, Pulvere, Prince, Nacickaite, Stevens, Jurjane ve devşirme Mccovan.

İyi yada kötü Galatasaray tarihinde kaç defa bu kadar yabancı oyuncusu oldu? Mccovan gibi bir devşirme şansımız olmadı bile.

Merve Uygül ve Devran Tanaçan'a verdiğin her kuruşa yazık. Yetmedi üstüne Büşra Akbaş ve Tuğçe Canıtez'i aldırdın ama verdiğin süreler de ortada.

Takımın iyi yerli isimleri Işıl Alben, Pelin Bilgiç, Meltem Yıldızhan'ın performansı ortada. Bu oyuncular senin olmayan sistemin ve antremanların yüzünden kötü sezon geçirdiler.

Takım oyun olarak sezon başından beri bir gram ilerlemedi. Havadan topu indir Mccovan'a bitti gitti. İlkokul yaşındaki bir çocuk bile yapardı bu kadar. Savunma desen zaten ne yaptığımız belli değildi. Herkes bir yerlere koşuşturarak savunma yapmaya çalıştı.

Kadro olarak bizim rakibimiz bile olamayacak takımlara karşı üst üste maçlar kazandın diye iyi hoca olmuyorsun.

Bütçesi bizden düşük Asvel'den finalde iki maçta tarihi bir fark yedin ve bizi rezil ettin. İki takımın hocaları değiştirsek şu anda kupa bizim müzemizdeydi.

Bütün bunlar üstüne hala istifa etmemen senin ne denli çıkarcı ve onursuz bir insan olduğunu da gösteriyor.

Galatasaray tarihinin en kötülerinden biri olarak adını yazdırdın. Lütfen şimdi bizden uzak dur. Daha fazla ne sen çirkinleş ne biz çirkinleşelim.

Saygılar.

Son düzenleme:
Kötü bir koç olduğunu düşünmüyorum.
üstelik bütçe ve performansa göre takım şuanda başarılı.
ligde ne durumdayız?
avrupada neredeyiz ?

Sayg.
Geçmiş dönemde bizim de koçluğumuzu yapan Marina hocanın Alper hocamızdan daha iyi bir koç olduğunu düşünmüyorum.

Mutlu musunuz şimdi? Bilmeden anlamadan yorum yapınca nasıl rezil oluyormuş insan öğrendiniz mi? Haydi yine savunun hocanızı utanmayın!

Mutlu musunuz şimdi? Bilmeden anlamadan yorum yapınca nasıl rezil oluyormuş insan öğrendiniz mi? Haydi yine savunun hocanızı utanmayın!

Kötü bir koç olduğunu düşünmüyorum :) Geçen sene 10 tane transferle Nesibe Aydın’ı geçememiş birinin gitmesine ağlanmaktansa, ondan daha az bütçe ile bir şeyler denemiş birini tercih ederim :)

Galatasaray seviyesinde bir koç değil, Galatasaray bu yönetim biçimiyle getireceği en iyi hocayı getirmiş. Ekrem Hoca gelip 3 gün sonra çoluk çocuktan küfür yiyeceğine böyle devam etsin, beni bozmaz :)

Altında da bir sürü şey yazmışım. Sanki çağ açacak demişim gibi nedir bu şovmenlik onu da çözebilmiş değilim. Yazdığım şeyler ortada yani.

Yani açıkça yazıyorum geçen sene yarı finalde ve ligde çeyrek finalde elenmiş bir koça göre daha başarılı. Ama yine Galatasaray seviyesinde değil. Anlaşılmak için daha nasıl bir şekilde yazabilirim onu da anlamış değilim ama :)

Son düzenleme:
basketbola yatırım yapılsın dendiğinde "zarar yazıyor, gereksiz" diyenlerin geçtim Alper durur'u, herhangi birini eleştirmeye hakkı yok. Mevcut bütçelerle devam edilecekse de Alper Durur'dan iyisi yok. Alper Durur'u burdaki pek çok insan sezon başı duruşuyla mı yargılamadı, tipiyle mi yargılamadı. Sirf şu adamı vurmak için bir şey arama sevdaniza burdaki çoğu insanı Durur'cu yaptınız, bende dahil. Bugun mevcut ortamda kendisinin gitmesi ve şubeye yatırım yapılması gerekiyor. Yapılmazsa da Durur gider yerine aziz akkaya falan gelir seneye de onu tipiyle duruşuyla falan eleştirir durduk yere milleti Akkaya'cı yaparsınız. Ayrıca, insanların hoca hakkında yazdığı olumlu yazıları alintilayip onları bunlarla vurmak ne demek ya?

Yok vurduğunu sanıyorsa, ben okeyim yani, çekincem olsa silerdim. Alper Durur başarılı değil ama ağır hakaret edilecek kadar da başarısız değil. Sene başı bana sorsan koç diye almam ama geçen sene de bu sene de Efe Güven’den başarılı olmuş bir koç. Bu performans Galatasaray’da kalmaya tabi ki yetmemeli orası işin farklı bir boyutu. Ama ille de küfretmeliyiz adama savunmadığımız anlaşılsın diye :)

Yok vurduğunu sanıyorsa, ben okeyim yani, çekincem olsa silerdim. Alper Durur başarılı değil ama ağır hakaret edilecek kadar da başarısız değil. Sene başı bana sorsan koç diye almam ama geçen sene de bu sene de Efe Güven’den başarılı olmuş bir koç. Bu performans Galatasaray’da kalmaya tabi ki yetmemeli orası işin farklı bir boyutu. Ama ille de küfretmeliyiz adama savunmadığımız anlaşılsın diye :)
hakli oldugun yerler var tabiki ama taraftarin bukadar tepkisi ceken birisiyle devam etmek olmaz. Bazen kan uyusmasi o enejri tutmaz yapacak bir sey yok.
Alper Dururda bulunmaz hint kumasi degil zaten.

Ve benim dikkatimi takim oyuncularida Alper Dururdan memnun degil ve takimin kondisyonuda yerlerde. Yardimci antrenörler felan da cok yetersiz.

hakli oldugun yerler var tabiki ama taraftarin bukadar tepkisi ceken birisiyle devam etmek olmaz. Bazen kan uyusmasi o enejri tutmaz yapacak bir sey yok.
Alper Dururda bulunmaz hint kumasi degil zaten.

Ve benim dikkatimi takim oyuncularida Alper Dururdan memnun degil ve takimin kondisyonuda yerlerde. Yardimci antrenörler felan da cok yetersiz.

Söylediğim gibi abi. Tabi ki devam edilmemeli. Finaldeki başarısızlığı geçtim, Yönetimle ahbaplığı olması bile yeterli bir sebep. Kim gelir bilemem uzun süredir eskisi kadar takip etmiyorum bizim maçlar dışında.

Yazılana göre Eurocup finali sonrası ben bırakayım demiş ama kabul görmemiş o zaman başarısızlık yok diye. Yine diyorum bence rezalet koç en baştan anlaşılmamalıydı, çoktan gönderilmeliydi ancak fiyat performans olarak sezonda bir rezalet yok. Takım kazanabileceği maçları kazanıp, kazanamayacağı maçları kaybetti. Bütçe artsın isteğine yönetimden çok tepki gösteren arkadaşlar yönetimin bu kararına da kızamazlar çünkü hedef ancak bu olur bu bütçelerle.

Son düzenleme:
Yazılana göre Eurocup finali sonrası ben bırakayım demiş ama kabul görmemiş o zaman başarısızlık yok. Yine diyorum bence rezalet koç en baştan anlaşılmamalıydı, çoktan gönderilmeliydi ancak fiyat performans olarak sezonda bir rezalet yok. Takım kazanabileceği maçları kazanıp, kazanamayacağı maçları kaybetti. Bütçe artsın isteğine yönetimden çok tepki gösteren arkadaşlar yönetimin bu kararına da kızamazlar çünkü hedef ancak bu olur bu bütçelerle.
Bırakmak isteyen bırakır. Hem de bu kadar tepki varken.

Bırakmak isteyen bırakır. Hem de bu kadar tepki varken.

Bırakmak istemiyordur niye bıraksın? Adam başarısız kabul etmiyor, yönetim kabul etmiyor bu durumu. Finali kaybedince isterseniz bırakırım demiş adam. Sağlıklı herhangi bir insan bu kadroyla Fenerbahçe'ye elendi diye skandal saymaz zaten sezonu. Biz bütçe olarak da, koç olarak da daha iyisini hakettiğimizi düşünüyoruz. Yoksa bizim seviyemiz bu olacaksa bu seviyelerin koçuymuş işte kendisi de kadronun ederini aldı takımdan.