Andre Vergauwen Cup 2007 Finalleri (Fabriano-İtalya)

Takımımız İtalya'dan kaçıncı dönecek ?

• Kupa ile dönecek

Oy: 0 0.0%
  • 3.

• 4-5-6-7-8

• Kullanılan toplam oy
    30
sevgili selahattin,
mesajina tesekkür ederim. bu forumda ve maclarda siz genclerin bu aslanlara nasil destek oldugunu yakinadan bilenlerdenim.benim sitemim yönetici gecinenlere..milliyet sporda c. ertesiler yazilarimi takip et.
üzülme,seneye sampiyonlar ligi finallerine beraber gideriz.
sevgiler

Yavuz Kocaömer' Alıntı:
sevgili selahattin,
mesajina tesekkür ederim. bu forumda ve maclarda siz genclerin bu aslanlara nasil destek oldugunu yakinadan bilenlerdenim.benim sitemim yönetici gecinenlere..milliyet sporda c. ertesiler yazilarimi takip et.
üzülme,seneye sampiyonlar ligi finallerine beraber gideriz.
sevgiler

Yönetici kavramı kaldı mı bizim klüpte? Umarım bu takım bozulmaz ve daha da güçlenir de seneye bir Avrupa Kupası getirebiliriz.

arkadaşlar dün 5-6 arkadaşla gittiğim topkapı sarayında tucek le karşılaştık hemen tezahurata başladık tabi :p :p ''tucekk tucekk''tucek e avp. 4. oldunuz dediğimde çok üzüldü biz ordaya 1. lik içn gittik 4. olmak bizi çok üzdü dedi... arkadaşlar aslında daha avp. ki ilk sezonumuzdaki bu 4 .lük çok ama çok iyi dün televizyonda bi hıyar bizim 4.lüğümüze kötü dedi.Bir takımın daha ilk sezonunda ilk 5 e girmesi bnce dünyanın en büyük başarılarından biridir....

Re:

Can Altay' Alıntı:
Takımımız sabaha karşı uA-Hell grubundan 12 kişi tarafından havaalanında karşılanmış ve İtalya'ya uğurlanmıştır.

Gidenlerin (Şenol abi başta olmak üzere) hepsine sonsuz teşekkürler.

Baya bir geç kalmış resimler. Aslan Yüreklilerin gelişlerini bekliyoruz.. havaalanında pusudayız :D

img0135xr8.jpg

Tebessümlere mutluluklara dikkat,

img0154vp5.jpg

Eşyaları taşıyoruz,

img0162yc9.jpg

Dönüş resimlerini bulamadım sitede,