Aslantepe Kombineleri Satışta

Re: Aslantepe Kombineleri 20 Eylül'de Satışa Çıkıyor

Ömer Faruk Ünalan' Alıntı:
ASY`ye kombinem yok, ama komşumuzun var..Onun da GSBonus kartı yok; GSBonus'u teyze oğlundan alıcak komşumuz o şekil ayarladım. Param, öğrenci belgem vs. her şey hazır, yine de öncelikli karttan yararlanabiliyor muyum?

ömer ;

senin de durumun çok karışıkmış dostum.
kombine senin değil, gsbonus sahibi kombine sahibiyle aynı değil..
öğrenci indiriminden yararlanmak istiyorsun..
iş karışık..
sadece şunu söyleyebilirim.. gsbonus sahibi, eline herhangi bir kombine alıp stada giderse kartını alır.. ama öğrenci mevzusunu bilmiyorum çok fazla..

Kombinelerde öğrenci indirimi %50 deniyor,gs bonus indirimi %10 deniyor ve 12 taksit..Bunların üçündende aynı anda yararlanabiliyor mu??Ayrıca öğrenci indirimi için sadece öğrenci belgesi yeterli olur mu?

Arkadaşlar öncelik olayı hikaye. Önceliği olmayan varsa gitsin alsın, herkese veriyorlar :)

Kerem öncelik olayı o kadar hikaye değil başkan ya. Şöyle ki, kombine önceliği bitene kadar birisinin kombinesini alıp gittiğin zaman kombineyi gösterirsen kimin kombinesi, gerçekten seninmi diye kontrol etmiyorlar. Kapalı, Numaralı ve Eski açık kombine öncelikleri 4 ekimde bitiyor sonra GsBonus önceliği başlıyor ben zannetmiyorum GsBonus olmadan alınabileceğini.

Vel Hasılı Kelam 4 ekimden sonra eğer Gsbonus yoksa 1 kasıma kadar beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Valla Şamil uA forumda yazmışlar, adam kombinesi olmamasına rağmen almış :)
Sonuçta bu adamlara kombine satılacak, ha 1 ay sonra ha 1 ay önce ne farkeder. Yer önceliği gidiyor alt tarafı ama bu da yönetimin sorunu olmaz. Haksız mıyım?

Şamil tek sorun gsbonus kartın yoksa çıkar. Ama kartın varsa kimse sormuyor öncelik olayını. Herkes de bi yerlerden gsbonus bulup öyle alıyor zaten. Cebinde gsbonusu olan gitsin alsın zaten 50.000 lik statta 7-8 bin kişiye öncelik versek nolur derdindedir yönetimde =)

Aynen, kombine meselesinde çok sorun olmaz en kötü başkasının kombinesini alıp gidersin ama 4 ekimden sonra 1 kasıma kadar sadece gsbonus önceliği başlıyor orada sorun olabilir sadece diye dedim. Gsbonus'u olmayıp peşin alacağım diye giden Gsbonus önceliğinde alırsa sıkıntı belki çıkar. Yoksa kombine önceliği hikaye onu öğrendik :) .

Ben çok sevdiğim bi ağabeyimin GSbonus'u ile aldım, o kadar araya tanıdık falan koyduk birde sıkıntı çıkarmasınlar diye :) .

Bana şahsen kombine soruldu.. Bunu söyleyebilirim..
Kapıda girerken değil ama içeride işlem yapılırken..
Ama bir resmi sorgulama yok. Yani işte fotokopisini alıp dosyaya koyma veya numarasını bir yere kaydetme falan yok.
Bir tane kombine ile 5000 tane de yeni kombine alınsa kimse uyanamaz..
Bence bu satışlarda kilit gsbonus..
Bu kartı olanlar her türlü alırlar..

Emre abi birde günü gününe göre değişiyor sanırım o yüzden çok fazla bilgi var ortada. Mesela ben almaya gittiğimde bi görevli kapıda bekleyenlere kapalı, numaralı veya eski açık kombinesi olmayan kesinlikle beklemesin diye bağırıyordu.

Dediğim gibi kulüpten bir tanıdık aracılığı ile aldım ben o yüzden kombine veya gsbonus sorunu yaşamadım ama kısa süre orada bulunmama rağmen sorun yaşayan insanlar gördüm, hem GsBonus hem Kombine açısından. O yüzden günü gününe uymuyor sanırım veya orada toplamda 10 dan fazla görevli çalışıyor satış için onların da biri birini tutmuyor, biri sorun çıkarmazken diğeri sorun çıkarabiliyor sanırım.

Çok sorunu olan varsa bana mesaj atsın. Gsbonus şart ama kendinizin olmasada.

Emre Yüksel' Alıntı:
[quote="Ömer Faruk Ünalan":3oui47kj]ASY`ye kombinem yok, ama komşumuzun var..Onun da GSBonus kartı yok; GSBonus'u teyze oğlundan alıcak komşumuz o şekil ayarladım. Param, öğrenci belgem vs. her şey hazır, yine de öncelikli karttan yararlanabiliyor muyum?

ömer ;

senin de durumun çok karışıkmış dostum.
kombine senin değil, gsbonus sahibi kombine sahibiyle aynı değil..
öğrenci indiriminden yararlanmak istiyorsun..
iş karışık..
sadece şunu söyleyebilirim.. gsbonus sahibi, eline herhangi bir kombine alıp stada giderse kartını alır.. ama öğrenci mevzusunu bilmiyorum çok fazla..[/quote:3oui47kj]

Eve yeni geldim abi, aldım kombinemi. Pegasus tribünü 1.kat 8'nci sıra 27'nci koltuk şeklinde :) Aynen yukardaki durumlar geçerliydi ama başardım :p

Artık ben de Aslantepe'liyim!!! :)

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
Kardeşim hayırlı olsun :)
Öncelik hikaye giden alır bakmadılar benim kombineme bile

Eyvallah Okan'ım :) Ama benim kombineye baktılar. Daha doğrusu benim değil ama yine de baktılar :p

Ben ve arkadaşım 1 adet gsbonus ile kombine almayı düşünüyoruz,ikimiz de öğrenci indirimi alırken sadece birimiz mi %10'luk indirimden yararlanabiliyoruz?

Bugün resmi siteye girilen bir haber..

http://www.galatasaray.org/turktelekoma ... r/8061.php

Resimlerde görüldüğü gibi sıra var.. İçeride 7-8 ofis birden çalışıyor, ayrıca içeride de bekleme salonu gibi bir yer var..Buna rağmen sıra var.. Hem de gsbonuslulara özel satış döneminin başladığı ilk gün.. Bu görüntüleri futbolculara izletmek lazım.. Bu kadar mücadeleden uzakken siz, insanlar hala kombine almak için sıra bekliyor.. Para harcamak için sırada bekliyorlar.. Sizin gibi para karşılığı değil, manevi tatmin karşılığı Galatasaraylılar.. 1 kuruş kazanmadılar, binlerce lira kaybettiler ve yine para kaybetmek için sıradalar.. Futbolcular görsünler.. Kulübün tapusu kimdeymiş.. Yarın siz basıp gittiğiniz zaman, biz yine orada sırada olacağız. Ruhsuzlara inat..

Pazartesi günü (üstelik Karabüğe yenildikten sonra ilk iş gününde) kombinelerimiz rekor satış ile 1300 adet satılmış. kötü gün taraftarı değiliz diyoruz anlayana...

Abi yalnız kombinesiz GSBonus'un ilk günüydü (gerçi önemli değildi ama kimse bilmiyordu) ve uA gruplarından toplu alan çok kişi biliyorum. Bu rakam yanıltmasın yani. Gerçi uA gruplarına ayrılmıştı yer, ayrılan yerler dışında 1300 ise çok iyi rakam ama bence dahildir.

Kombinesizlerin ilk günüydü evet Kerem bende farkındayım. Ama görüntüler var yukarıda bir sürü çalışan olmasına rağmen aşağıda insanlar kuyruğa girmiş kalabalık vardı. Yani sırf ultrAslan gruplar olamaz. Kİ burada önemli konu o kombineyi alacak adam karabük maçının gerilimini üzerinde hissetmemiş yoksa 2 gün sonrada alabilridi. Valla ne bileyim seviyorum ben böyle durumları. Taraftar kötü günde lazım. Şampiyon olunduğunda ben tura bile çıkmam ne de olsa onu yapacak çok kişi var diye..:)

Ben zaten kombinelerin tamamının satılacağını düşünüyorum abi. Ben şu anda alamıyorum ama alacağım zamana kalmayacak sanırım. Sadece bilgi olsun diye verdim yani. Çok mesaj geldi de sabah şurada buluşuyoruz falan diye. :)

GSbonus'a indirim+ taksit var
Öğrenci indirimi var
Satış danışmanı bile var
En önemlisi arad Biletix yok, B

Basketbol üvey evlat tabi futbolda Avrupa'da olmadığımız sezonda şu takımın Eurocup'da iş yapması içten bile değilken