Aslantepe Kombineleri Satışta

Re: Aslantepe Kombineleri 20 Eylül'de Satışa Çıkıyor

Kutay Abi T.T Arena stad işletmesi ASG firmasında olduğu için bu satışları da onlar yapıyor, yani pek kulüple alakalı bir şey değil tamamen ASG firmasının profesyonel pazarlama anlayışı ile ilgili.

Basketbol kombinelerinin satışını kulüp yapıyor uğraşmak istemediği için de vermiş Biletix'e alın satın diye.

Şamil Turançiftçi' Alıntı:
Kutay Abi T.T Arena stad işletmesi ASG firmasında olduğu için bu satışları da onlar yapıyor, yani pek kulüple alakalı bir şey değil tamamen ASG firmasının profesyonel pazarlama anlayışı ile ilgili.

Basketbol kombinelerinin satışını kulüp yapıyor uğraşmak istemediği için de vermiş Biletix'e alın satın diye.

Kritik noktada bu uğraşı kısmı birkaç tane az çok basketboldan ve pazarlamadan anlayan eleman .Gönüllü bile bulunurdu istense.Bir tane laptop.Bir tane stand. Birde POS makinesi.

Sırf şu vade farklı olayı bile insanları caydırıyor alan peşin alıyor peşin alamayacak olanlarda var sonuçta.

Pegasus'tan aldim ben de bugun kombinemi. Fiyat bu kadar uygunken imkanim olup da almamak büyük hata olurdu zaten...

Can Kırımlıoğlu' Alıntı:
Pegasus'tan aldim ben de bugun kombinemi. Fiyat bu kadar uygunken imkanim olup da almamak büyük hata olurdu zaten...
Can Bey 4.kattan mı aldınız 1.katta yer yok deniyor çünkü...

Kürşat Turkay' Alıntı:
[quote="Can Kırımlıoğlu":7ty8xdbd]Pegasus'tan aldim ben de bugun kombinemi. Fiyat bu kadar uygunken imkanim olup da almamak büyük hata olurdu zaten...
Can Bey 4.kattan mı aldınız 1.katta yer yok deniyor çünkü...[/quote:7ty8xdbd]

Evet 4. kattan aldım, benim bildiğim kadarıyla da 1. katta yer yok

Başka bir forumda görmüştüm ama emin değilim doğruluğundan; satış ofisinin bulunduğu yerde de GS Bonus çıkartılabiliyormuş sanırım var mıdır öyle bir şey ? Yani kombine almaya gitsek, bir abimizin GS Bonus'u yok o da orda çıkarttırıp alabilir mi ?

Doruk Ünlü' Alıntı:
Başka bir forumda görmüştüm ama emin değilim doğruluğundan; satış ofisinin bulunduğu yerde de GS Bonus çıkartılabiliyormuş sanırım var mıdır öyle bir şey ? Yani kombine almaya gitsek, bir abimizin GS Bonus'u yok o da orda çıkarttırıp alabilir mi ?
Evet Yapabiliyorsun.
İşlemleri yapıyorsun,45dakika içinde sana kartın numaralarını veriyolar.O numaraları kullanabiliyorsun.
Kart ise 1 2 hafta içinde geliyor.

Okan Alaşalvaroğlu' Alıntı:
[quote="Doruk Ünlü":3q9l6f5q]Başka bir forumda görmüştüm ama emin değilim doğruluğundan; satış ofisinin bulunduğu yerde de GS Bonus çıkartılabiliyormuş sanırım var mıdır öyle bir şey ? Yani kombine almaya gitsek, bir abimizin GS Bonus'u yok o da orda çıkarttırıp alabilir mi ?
Evet Yapabiliyorsun.
İşlemleri yapıyorsun,45dakika içinde sana kartın numaralarını veriyolar.O numaraları kullanabiliyorsun.
Kart ise 1 2 hafta içinde geliyor.[/quote:3q9l6f5q]
Eyvallah Okan : )

Yarın inşallah Pegasus üstten alacam..Güney 1,kattan vazgeçtim..Yeni statta bağırmak güzel olacak

Çarşamba gidip Pegasus üst alıcam bende kısmet olursa. Görüş mesafesi ve açısı oldukça iyi. En azından stadın 3. boyutlu similasyonuna göre :)

Eren Aydın' Alıntı:
Çarşamba gidip Pegasus üst alıcam bende kısmet olursa. Görüş mesafesi ve açısı oldukça iyi. En azından stadın 3. boyutlu similasyonuna göre :)

Sınav günlerinde maça denk gelirse kardeşine verirsin artık kombineni. :) Malum sen fena yardırıyorsun ders çalışırken, maç falan hikaye olur senin için.

Bugün kombineye aldım ve sorduğumda 13.000 kombine satılmış Vıp ile birlikte sayı bana az geldi..

Kürşat Turkay' Alıntı:
Bugün kombineye aldım ve sorduğumda 13.000 kombine satılmış Vıp ile birlikte sayı bana az geldi..

Daha genel satışa çıkmadı bile Kürşat.

Beşiktaş koca kombine döneminde en şaşalı haliyle bile bu kadar kombine satamıyor. Fenerbahçe'nin ne kadar sattığı da malum, hele ki son anda şampiyonluk kaçırmasına rağmen.

Bizim ne olacağımız belli değil, takım çok ümit verici bir görüntüde de değil. Ona rağmen yine alınıyor bu kombineler. Şu konuda kendimize haksızlık etmemek gerekir diye düşünüyorum.

Tugay Aktepe' Alıntı:
[quote="Eren Aydın":2w2nywms]Çarşamba gidip Pegasus üst alıcam bende kısmet olursa. Görüş mesafesi ve açısı oldukça iyi. En azından stadın 3. boyutlu similasyonuna göre :)

Sınav günlerinde maça denk gelirse kardeşine verirsin artık kombineni. :) Malum sen fena yardırıyorsun ders çalışırken, maç falan hikaye olur senin için.[/quote:2w2nywms]
Yarın sağsağlim bi alayımda gerisi kolay kardeşim :)

Vay vay vay neyse en azından İstanbul'a gelince bilet bulamama derdi çekmem sanırım di mi avukat bey :)

Sami Yen kombinesini alırken gördüklerimden sonra bugün cidden şaşırdım :)
Bu nasıl bir ilgidir anlamadım :)

Arkadaşlar kombine bilet satışları hakkında bilginiz var mı? Kaç tane satıldı? 15.000 i aştık mı?

Ben 11 arkadaşla birlikte güney alt tayım