Avrupa'dan Basketbol

Bence Bursaspor davet edilir kupayı kazanamazsa.Müthiş sezon geçirilmiş finale kalınmış,taraftar kitlesi muhteşem,salona gelin diyorlar geliyorlar.
Koçu sezonun koçu seçilmiş,Ruslarda yokken davet almazlarsa büyük ayıp olur.

Bologna ve partizan kesin davet alır. 3. takımda bir türk takımı olur diye düşünüyorum. bahçeşehir'in de bir hamlesi olabilir ki ciddi paralar harcıyorlar. bu sezon ki organizasyonu 2 sene önce yapsaydık biz de davet alabilirdik..

Bcl Final Four maclarini izliyorum da yani surada bizim olmamamiz olmamizdan daha zormus.Biraz Tenerife disindaki 3 takim bildigin Merkezefendi,Buyukcekmece seviyesinde :) Bu kupayi bu sezonki kadromuzla kazanabilirdik.

Abi gelmedi ki adam. Feriştahına kadar kovaladık ama NBA yapmıştı sanırım ya da Çin'e mi ne gitmişti. Zaten o sezon çok sövmüştük ona da; tam ihtiyacımız olan adamdı. O tarz bir adamımız yok diye dezavantajını çok yaşamıştık. Dorsey bile belki onunla adam olabilirdi o sezon.

Abi gelmedi ki adam. Feriştahına kadar kovaladık ama NBA yapmıştı sanırım ya da Çin'e mi ne gitmişti. Zaten o sezon çok sövmüştük ona da; tam ihtiyacımız olan adamdı. O tarz bir adamımız yok diye dezavantajını çok yaşamıştık. Dorsey bile belki onunla adam olabilirdi o sezon.
Aynen baya kovalamistik ama gelmemisti.En cok icimde kalan transferdir Gs Basketbol’da Spa ile birlikte kendisi.

Spanoulis deyince benim aklıma da rahmetli Mithat Duran abi gelmişti. O sene baya heyecanlı geçmişti transfer sezonu Mithat abi sayesinde. Yat ve tekne haberleri çoktu. Allah rahmetiyle muamele etsin inşAllah.
Ben o zamanlar foruma uye degildim fakat ziyaretci olarak forumu epey okuyan biriydim.Kendisinin de mesajlarini,paylastigi seyleri hatirliyorum.Allah rahmet eylesin,mekani cennet olsun.

Jaiteh cok acayip birsey olmus.Antepteki performansindan belliydi de Bologna gibi bana gore Euroleague takimi olan bir ekipte su performans cok goz kamastirici

Andrews çok kötü oynayınca, Needeham da faul problemi yaşayınca yenilgi kaçınılmaz oldu. Hakemler malesef Bologna ya çok yardımcı oldu. Bizi dövdüler ama tüm takdir haklarını hep onlardan yana kullandılar. Yine de çok iyi mücadele etti Bursaspor. Sezonun en flaş takımı oldular. Emeği geçen herkese teşekkürler 👏

Format gerçekten saçmalık ama bursasporun işine yaradığı düşünüyorum. Çünkü tek maç o çok iyi şut sokarsın veya rakip hiç sokamaz falan bir şekilde partizan deplasmanı dahi olsa çıkarsın ama iki maçlık sistem daha farklı.Tabi bu Avrupa basketbolunun son zamanlardaki en özel hikayesini yazdıkları gerçeğini değiştirmiyor. Maçta ise ilk 3 dk da 6 faul çaldılar Bursaya yani ben herhangi bir final maçında böyle bir şeye rastlamadım daha önce. Needham ın devre dışı kalması ile zaten hücum çöktü.Sonrasında nefes yetmedi.