Boston Celtics - Los Angeles Lakers

Kim Şampiyon olur ?

• A ) Boston

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    32
sanırım bu final ayrı bi konuyu hakeder..bana basketbolu sevdiren ve bu sporu yapmamı sağlayan takım Lakers olduğundan tabiki gönlümüz kalbimiz Lakers'tan yana ezelden beri..tarihi bi final olduğundan çokta anlamlı kılıyor bu seneyi bence..

seriyi 4-2 Lakers alır gibime geliyor..Lebron'u döve döve ancak durdurabilen bi Boston müdafasının Kobe'ye çare bulabilceğini düşünmüyorum..keza aynı şekilde KG ' yede Lakers'in çare bulabilceğini..çok ortada bi seri gibi, 7. maça gidilcek gibi dursada coaching farkıyla 6. maçta orda Lakersin kazanarak şampiyon olucağını düşünüyorum..hayırlısı olsun artık..daha detaylı konuşuruz zaten artık maçlardan sonra hele bi başlasında seri..

Re: Boston Celtics - Los Angeles Lakers - Rüya Final

Celtics'in yıldızları çok aç. Bir daha böyle bir şans yakalayamazlar. Bu yüzden ölümüne oynayacaklar. Bu şartlar altında Celtics alır diyorum son maçta.

KG-Allen-Pierce üçlüsü Kobe-Gasol ikilisine göre çok ağır basıyor. Kobe bu seride çok konsantre olucaktır ama bence yetmeyecek çünkü karşında Boston'ın müthiş savunma gücü olucak. LeBron'ı döve döve durduran Celtics Kobe'yi daha rahat durdurur gibime geliyor çünkü Kobe LeBron kadar fiziksel olarak güçlü değil. Serinin düğümünü Ray Allen'ın performansı ve Kobe'nin takım arkadaşlarını maça ne kadar katabileceği çözecek. Seri 7. maça kalır gibi ve eğer kalırsa psikolojik olarak çok ağır bir maç olucak. Burda da KG faktörü girer ve 4-3 Celtics alır.

Levent genel görüş için bir de anket açabilir misin? Merak ediyorum ben de gerçekten :)

Çok güzel bir final olacak. Eskilerden bir nostalji. Boston2daki ''Big Three'' nin bence son şansı olur. bu sene elenirlerse seneye aynı başarı gelmez.Bu yüzden herşeylerine ortaya koyacaklardır. Özellikle KG'nin oyununu ve Pierce'ın isteğini gördükçe onlara kanım daha çok kaynıyor. Çok istiyorlar umarım istediklerini alırlar...

Lakers belki bu sezon alamaz ama ilerisi için önü açık görünüyor . Celtics konusunda yorumlara katılıyorum "Big Three" için son şans belkide . Ben biraz iştah birazda olaya tecrübe farkını koyarak Celtics alır diyorum . Seri tahminim 4-2 Celtics

Boston alacak, bu finali 500 milyonuna girmedim ama biliyorum ki Boston alacak!

80lerde TRT'nin verdigi Boston - Lakers finallerini seyretmis ve boylece Boston taraftarı olmus biri olarak, bizim nesilin cogu bu iki takımdan birini tutardı, dort gozle bekledigimiz maclar...

Bostooonnnn bostooonnn :)

bu forum çakmıyor basketten..onu anladık bu ankette :) lakerslılardan gelen yoğun talep karşısın da anketi kaldırma kararı aldık..saygıyla açıklarız haha

Levent ÖKTENER' Alıntı:
bu forum çakmıyor basketten..onu anladık bu ankette :) lakerslılardan gelen yoğun talep karşısın da anketi kaldırma kararı aldık..saygıyla açıklarız haha
:) Boston bu şakaya gelmez.

patlama bekliyorum Lakers'tan maç gününe kadar..bi artış sezinledim dünden beri haha..