BSL 10. Hafta | Sakarya BŞB 56-89 Galatasaray

Bizim takımın oyuncuları kendini Anadolu takımında oynuyor sanıyor herhalde.Büyük takımlara ve zorluk seviyesi yüksek olacak maçlara iyi hazırlanıp,geri kalan maçlarda ciddiyetsiz saçma sapan bir takıma dönüşüyoruz.

Bu dediğimi haftaya evimizdeki Fenerbahçe maçında göreceksiniz.Fark yiyecek olsak bile oyuncuların ne kadar istekli olduğunu.

Tai Webster normal turnike denese çok rahat sayıyı bulacak adam anlamsız şekilde ters turnike deneyip kaçırıyor.
Durum böyleyken neden izleyelim ki ?
Ben bundan sonra bu sezon bu takımın maçlarını izlemeyeceğim.Maçları yayınlandıkça kadın basket takımımızı seyredeceğim.

harrison hariç vasat ve temel iki noktada(Oyun kurucu ve pivot) eksiği olan bir kadro
kötü bir coaching
şubeye sivrisenek kadar önem vermeyen bir yönetim.

Neyin başarısını istikrarını bekliyoruz bu şartlarda ? buna rağmen deplasman tribününü dolduran ve bir çok şova imza atan taraftar var.

Çok ciddiyim eğer geçen senelerdeki tbl kalitesi olsaydı küme düşmenin en büyük adayı biz olurduk. Kalitele olarak ligde çok ciddi bir kan kaybı var.Nasip ki sakarya gibi ekonomik açından dağılmış, ibb vb gibi berbat takımlar var.

Şu maç da kaybedilirse hiç şaşırmam.Yazık şu şubenin şu şartlardaki taraftar potansiyeline bakın.Akın Akın her yerden salon dolduruluyor.

Son düzenleme:
Anadolu Efes ve F.ülkersporu çıkardığımızda Daçka,Banvit,Karşıyaka bunlar yarıdan yarıya belki daha fazla zayıflamışlar.İbb ve şu haliyle sakarya zaten 2.lig takımı

sanırım kazanacağız çünkü gerçekten şu haliyle şu takıma kaybetmek için gerçekten maçı kaybetmek istemek gerek.Dağılmış haldeler

Beyler farkında mısınız ? Klobucar 3. çeyrek hiç oynamadı çeyreği +17 sayı önde tamamladık Erol Can aldığı süreyi çok iyi kullandı bugün beni şaşırtan Ege Arar'ın güzel savunması oldu.

Beyler farkında mısınız ? Klobucar 3. çeyrek hiç oynamadı çeyreği +17 sayı önde tamamladık Erol Can aldığı süreyi çok iyi kullandı bugün beni şaşırtan Ege Arar'ın güzel savunması oldu.
Ege'nin problemi rahmetli annesi ile ilgiliydi büyük ihtimal iyi bir koç olsa Ege'nin belki en iyi sezonu olabilirdi.Bir de Göksenin'in yerine Erol Can başlamalı artık.

Ege'nin problemi rahmetli annesi ile ilgiliydi büyük ihtimal iyi bir koç olsa Ege'nin belki en iyi sezonu olabilirdi.Bir de Göksenin'in yerine Erol Can başlamalı artık.
Ege'nin savunması her zaman belli bir düzeydeydi ne zaman tek alternatif kaldı pivot olarak o zaman performansı düştü (futbolda ki Eren Derdiyok gibi) Ege bence ikinci beş içinci yeterli bir oyuncu arada hücumda zorluyor ama daha çok genç bir oyuncu o da zamanla düzelir.

haftaya tek beklentim karakterli ne yaptığını bilen aptal saptal top kayıplarıyla şuan dünya üzerindeki en formda basketbol takımına karşı şov yapma fırsatı vermeyen bir maç olması.Ne olursa olsun burası Galatasaray kazanmak için koç basketbolcu yönetim vb neyse uğraşmak zorundasınız.

Yönetimin basketbol şubesine dönük politikaları için yapılan eleştiriler çok haklı; ancak koç ve oyuncular için burada yazılanlar çok ağır. Mevcut olanaklar çerçevesinde vasat bir yapı oluşturuldu, nitekim de vasat sonuçlar alınıyor. Galatasaray arması bunu hak ediyor mu asla, fakat ortada koç ve oyuncular tarafından imza atılmış basketbol skandalları falan yok, bu bütçeyle yapılabilecek olan yapılıyor. Bu ithamlarda bulunmak için mesleğinde ülkenin bir numarası olan insanlardan falan olmak lazım. Müthiş bir özgüvenle (!) yıkıcı eleştiriler var, hatta bazıları hakaret içerikli...

Yönetimin basketbol şubesine dönük politikaları için yapılan eleştiriler çok haklı; ancak koç ve oyuncular için burada yazılanlar çok ağır. Mevcut olanaklar çerçevesinde vasat bir yapı oluşturuldu, nitekim de vasat sonuçlar alınıyor. Galatasaray arması bunu hak ediyor mu asla, fakat ortada koç ve oyuncular tarafından imza atılmış basketbol skandalları falan yok, bu bütçeyle yapılabilecek olan yapılıyor. Bu ithamlarda bulunmak için mesleğinde ülkenin bir numarası olan insanlardan falan olmak lazım. Müthiş bir özgüvenle (!) yıkıcı eleştiriler var, hatta bazıları hakaret içerikli...
Merhaba, 7 sene boyunca bu yorumu yazmak için mi beklediniz?

Afyon ve Brescia maclarindan sonra hala bu bransi takip eden insanlar varsa yatsin kalksin dua etsin yonetim diyecegim.de hala bizim bi seylerde inat etmemiz onlarin rahatini bozuyordur. Kimse kusura bakmasin Galatasarayin Afyonda oynadigi rezalet oyun hala gozumun onunde. O kadar para aliyorlar 2 elestiri kaldiramayacak mi beyefendiler.