BSL 8. Hafta | Galatasaray Odeabank 106-84 Yeşilgiresun Basket

Basketbol Süper Ligi'nde 8. Hafta!

Galatasaray Odeabank - Yeşilgiresun Basket

Tarih: 29 Kasım Çarşamba
Saat: 18:00
Saon: Sinan Erdem Spor Salonu
Yayın: Bein Sports 3

Muhailo Uvalin'in antrenörlünü yaptığı Yeşilgiresun Basket oynadığı tempolu oyun, savaşçı ve pes etmeyen yapısıyla dikkat çekiyor. Karadeniz ekibi ligde oynadığı 7 karşılaşmada 3 galibiyet, 4 mağlubiyetle averajla 12. sirada bulunuyor. Kenny Boynton, RaShad James, Enes Berkay Taşkıran, Quinton Hosley, Djordje Gagic, Ivan Marinkovic ve yeni transfer Darrell Williams takımın önemli isimleri.

Yeşilgiresun Basket'in lig maçları:

1. Hafta | Yeşilgiresun Basket 64-61 Muratbey Uşak
2. Hafta | Beşiktaş Sompo Japan 91-94 Yeşilgiresun Basket
3. Hafta | Yeşilgiresun Basket 79-86 Sakarya Basket
4. Hafta | İstanbul BŞB 99-87 Yeşilgiresun Basket
5. Hafta | Yeşilgiresun Basket 76-81 BANVİT
6. Hafta | Anadolu Efes 97-93 Yeşilgiresun Basket
7. Hafta | Yeşilgiresun Basket 91-84 Gaziantep Basketbol

Takımımıza Yeşilgiresun Basket karşısında başarılar diliyorum...

Son düzenleme:
son topa kadar gider.. giresun u efes maçın da izledim. hiç geri adım yok. sadece 3 lük de atmıyorlar.. gagic ve yeni aldıkları darell boyalı alanı çok çok iyi kullanıyorlar.. içeri devriliyorlar, orta mesafe deniyorlar.. kimbilir son topta kazanırlarsa belki erman ın da son maçı olur..

ilk maç da antep bizi zorlar demiştim antep e fark attık :) bu sefer de giresun diyorum bakalım ne olacak :) ama antep o oyuncu kalitesine o dağınıklık pes doğrusu.. işte oyuncunun kalitesi yetmiyor bazen iş ahlakı da olacak.... Mustafa Kemal ATATÜRK boşa dememiş; ''Ben Sporcunun Zeki Çevik ve Ahlaklısını Severim'' antep de rudd ve çetesinin böyle bi ahlak ı yok.. durum da ortada zaten..

giresun belediye tempoyu seven bir takım. yabancılarının hepsinden verim alıyor.boynton-williams-hosley-james-gagic hepsi de çift haneli skor üretmeye 20 li sayılar bulma ihtimali olan oyuncular. İzleyecek arkadaşlar Enes Berkay Taşkıran ı dikkatli izlesinler genç ve temiz bir şutör

beyler biz de pivot yok ? Darrell Williams, Gagic, Ivan Marinkovic hatta dusan cantekin de sayar isek bu 4 uzunu ege,emir ve hendrix ile savunacağız.. gagic, ege yi üflese uçar..

Tam problem çıkaracak isimler. Kaç hafta geçti uzaya fırlatılan roket gibi parça parça eksiliyor kadro.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hic Teknik adam bulamiyorlarsa en azindan Man adasindan birini getirsinler, Man ingilizce de adam demek, bu onerim bence gunun anlam ve onemine uygundur :)

en azından para krizi yok biz de.. Trabzonlu basketçiler izmir e gitmemiş maaş alamadıkları için. gerçi bizde ki kriz daha büyük bu sene basketbol takımımız boşa oynuyor.

Giresunun 4-5 rotasyonu bile bizden çok daha iyi şu anda. Ligde zaten 4-5 rotasyonu bizden iyi olmayan takım yoktur sanırım. Hala pivot transferi yapamadık. Koçun durumu belli değil. Gagic ve Marinkovic etkili oyuncular içerde. Ege ve Hendrix'e üstünlük kuracaklardır. Kısaları da çok etkili.Rashad james sayı krallığında ikinci sırada. Mccollumun inanılmaz 41 sayılık performansından sonra 2. sıraya düştü. Kenny Boynton da gayet etkili 18-20 sayılarda bitirebiliyor maçları. Boynton ve James uzun süreler alıyorlar. Enes Berkay Taşkıran da son maçlarda 10-15 sayı rahat atıyor Savunmada da çok etkili. Bizde onlar da dar rotasyonla oynuyoruz. Başımızda etkisiz coachingle bu dirençli takıma karşı zor bir maç bekliyorum. İçerde olmasından dolayı alırız diye tahmin ediyorum.

Giresunun 4-5 rotasyonu bile bizden çok daha iyi şu anda. Ligde zaten 4-5 rotasyonu bizden iyi olmayan takım yoktur sanırım. Hala pivot transferi yapamadık. Koçun durumu belli değil. Gagic ve Marinkovic etkili oyuncular içerde. Ege ve Hendrix'e üstünlük kuracaklardır. Kısaları da çok etkili.Rashad james sayı krallığında ikinci sırada. Mccollumun inanılmaz 41 sayılık performansından sonra 2. sıraya düştü. Kenny Boynton da gayet etkili 18-20 sayılarda bitirebiliyor maçları. Boynton ve James uzun süreler alıyorlar. Enes Berkay Taşkıran da son maçlarda 10-15 sayı rahat atıyor Savunmada da çok etkili. Bizde onlar da dar rotasyonla oynuyoruz. Başımızda etkisiz coachingle bu dirençli takıma karşı zor bir maç bekliyorum. İçerde olmasından dolayı alırız diye tahmin ediyorum.

yeni aldıkları Darrell Williams da çok fena bir oyuncu.. uzun rotasyonu iyice genişledi. antep in pota altını duman etti. hendrix yorulunca veya faul problemine girerse ege hiçbiri ile başa çıkamaz. bu maç erman ın son maçı olabilir.

Maç saat olarak da tam kimse gelmesin tepki vermesin saati (!) Thanks Hido

Yönetimin en fazla takıldığı sosyal medyada kötü sonuçlardan sonra en fazla 2 gün eleştiri var. O da Ataman gelsin, Kunter beşiktaşlı gitsin dışına çıkmıyor! Zaten basketbol basını yok, doğru düzgün basketbol yazarı da yok. Yönetim bunu bildiğinden sessiz kalmak işlerine de geliyor.

Bugün ki maçı kazanırsak işler yoluna giriyor bütün dertler bitiyor onlar için öyle değil mi...!? Kaybetsek de bişey değişmeyeceğini de artık öğrendik...Ne olursa olsun yola devam anlayacağımız...!

Olan yine bize oluyor üzülen kahrolan yine biz oluyoruz ama zaten bizi kim ne yapsın yeter ki yönetici liseli abilerimizin keyfi kaçmasın koltukları toz kapmasın(!)

Takım rezalet pota altında ezim ezim eziliyoruz bizimkilere dokununca uzaya fırlıyorlar takım en az 30 sayı fark yer nokta ....

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi