Bu Seneki Formalar

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
ARdaQue' Alıntı:
Dün maç öncesi Şişli' de yeni açılan Cevahir Alışveriş Merkezi' ndeydik. Orada KAPPA mağazası içinde GS basketbol formaları da satılıyor.
Hem siyah olanı hem de beyaz olanı mağazada mevcut ve fiyatı da 44 YTL

Tekrarlayım; Kappa mağazasında Galatasaray Basketbol formaları 44 YTL

Arda, II tshirt organizasyonudan sonra sıra geldi 1. polar organizyonuna :muhaha . tshirtler yıkana yıkana küçüldü. biraz da ben büyüdüm. e artık kış da geldi. şöyle 100. yıl sarısı renginde bir polar organizasyonu el atsan fena olmaz hani ;)

kalite konusunda 1 şey diyememe mutlaka iyidir ancak alım gücü ve hedef kitleye ulaşması bakımından fiyatın tuzlu olduğunu söylemek zorundayım...

Benim şahsi fikrimi isterseniz, bence formalar kalite bakımından da pek iyi sayılmaz. Yıllar yılı çeşitli takımların formalarını gözlemledim, bazılarını binbir güçlükle yurtdışından bulabilip satın aldım; forma kalitesi konusunda bilgi sahibi olduğuma inanırım . Ama bu formalar pek öyle uzaktan görüldükleri kadar kaliteli sayılmazlar.

cem1972' Alıntı:
ARdaQue' Alıntı:
Dün maç öncesi Şişli' de yeni açılan Cevahir Alışveriş Merkezi' ndeydik. Orada KAPPA mağazası içinde GS basketbol formaları da satılıyor.

Arda, II tshirt organizasyonudan sonra sıra geldi 1. polar organizyonuna :muhaha . tshirtler yıkana yıkana küçüldü. biraz da ben büyüdüm. e artık kış da geldi. şöyle 100. yıl sarısı renginde bir polar organizasyonu el atsan fena olmaz hani ;)

eheh keşke herşey senin yazdığın kadar kolay olabilse ;)

Birşeyler planlayıp faaliyete geçirmek iyi güzel ama neler çektiğimi bir de bana sor :) İnsanlara yaranmak zor. Ortaya çıkardığın ve türlü uğraşlar sonucu satışa sunduğun ürünü beğenmezler, eleştirirler, ücreti çok bulurlar, zamanında ücreti bana ulaştırmazlar falan da filan ... Açıkçası yoruldum ben bu işten ....

Ali Emre' Alıntı:
Ardaque tekstil mağzaları yakında hizmetinizde olur merak etmeyin :ehue :ehue

Çok sağlam bağlantılarım olduğunu inkar etmek anlamsız ;)

Elimde taptaze bir firma daha var ama ben gerçekten çok yoruluyorum Ali.
Bunca işin gücün arasında bir de bunlarla uğraşıyoruz. 2 tshirt 1 de sweatshirt maceramız oldu; kalite bakımından çok güzel demek anlamsız ama çok kaliteli bir ürünü de bu fiyatlara mal edemiyoruz maalesef. Insanlara birşeyleri beğendirmek zor.

ARdaQue' Alıntı:
cem1972' Alıntı:
ARdaQue' Alıntı:

eheh keşke herşey senin yazdığın kadar kolay olabilse ;)

Birşeyler planlayıp faaliyete geçirmek iyi güzel ama neler çektiğimi bir de bana sor :) İnsanlara yaranmak zor. Ortaya çıkardığın ve türlü uğraşlar sonucu satışa sunduğun ürünü beğenmezler, eleştirirler, ücreti çok bulurlar, zamanında ücreti bana ulaştırmazlar falan da filan ... Açıkçası yoruldum ben bu işten ....

Bezgin organizatör ;) derhal istifa :muhaha

neyse keyfin yerine gelirse, polar fikrini bir düşün. :eek:key

bugun gidip kappadan Siyah basketbol formamızı aldım,bence kumas kalitesi öyle cokta kötü degil,ben maçlarda üzerime giymek icin söylüyorum tabiki ..basket oynarken nasıl olur bilemem...

yinede herkese tavsiye ederim ...alın..