Bucaspor - Galatasaray | TSL 5.Hafta

Bucaspor maçının sonucu ne olur?

• Kazanırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    44
Tarih: 18 Eylül 2010 Cumartesi

Yer: İzmir Atatürk Stadyumu

Saat: 20:30

Buca Juniors takım kadrosu:

Atilla Özmen (Kaleci)
Carlos Fernandes (Kaleci)
Ömer Kahveci (Kaleci)
Samet Dinçer (Kaleci)
Ediz Bahtiyaroğlu (Defans)
Erman Güraçar (Defans)
Koray Çölgeçen (Defans)
Landry Mulemo (Defans)
Mehmet Polat (Defans)
Onur Tuncer (Defans)
Orhan Ak (Defans)
Serkan Yanık (Defans)
Stiepan Tomas (Defans)
Veli Kızılkaya (Defans)
Berkay Samancı (Orta Saha)
Civar Çetin (Orta Saha)
Erkan Taşkıran (Orta Saha)
İbrahim Dağaşan (Orta Saha)
Jerko Leko (Orta Saha)
Ragıp Başdağ (Orta Saha)
Sercan Kaya (Orta Saha)
Victor Mendy (Orta Saha)
Zafer Çevik (Orta Saha)
Dady (Forvet)
Emre Aktaş (Forvet)
Manucho (Forvet)

Anket koydum bakalım ne kadarımız inanıyor takımımıza.

Öncelikle kazanacağımızı düşünüyorum,ama ankette kaybedicez dedim son 2 haftadır yaptığım totem dolayısıyla :)
Sarp İle Ayhanı görmektense Musa Cumhur veya Musa Barış oynar umarım.Arda oynayamacak heralde..
Çok çok önmli bir maç bence.Bursa Antep'e gidiyor.Fener-Bjk derbisi var.Kazanmamız gereken bir deplesman.

Buca'nın bir tek Beşiktaş maçını izleme fırsatım oldu.O maçta oldukça iyi oynamışlardı.En azından beklentilerimin üzerine çıkmışlardı.İzmir'de taraftar yönünden sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum.Onun için pekte deplasmanda sayılmayız. ;) Umarım bol gollü bir galibiyet alırız.

İlk golu yiyen taraf biz olursak zar zor bir puan alabileceğimizi tersi durumda ilk golu biz ve erken bulduğumuz zaman da çok kolay bir maç geçeceğini düşünüyorum o yüzden berabere diyorum. : )

Renklerinden dolayi sevmedigim bir takim. Pek sanmiyorum ama umarim yeneriz.

maça gitmek istiyorum ama bazı sorunlar var. :?
bucanın forvetlerine dikkat etmek lazım.özellikle victor mendy adam yardırıyor. :)

Lig Tv'ye göre Ali-Sabri , Elano-Pino değişikliklerinin dışında Gaziantep maçının aynı ilk 11 çıkacakmış.Süperstarımız Ayhan Akman yine ilk 11'de.Frank Rijkaard'ın Cana'yı karşı kan davası var demek ki. :?

Kan davası olduğundan değil Erdal. Sağ açıkta Aydın'a mı güvenceksin. Rijkaard sağ kanatta adam arayışında. Arda döndüğünde Cana oraya oturur misimoviçin arkasında Elano oynadığı zamanlarda olacak.

Yahu Arda dönmeyecek miydi Buca maçında?İlk sakatlığında sakatlığı 2 hafta denmişti.İşte süre doluyor Cumartesi günü.

Cuma günü iyileşse dahi Cumartesi oynamalı.Bizi bu Ayhan ızdırapından kurtarmalı.

Erdal Avcı' Alıntı:
Yahu Arda dönmeyecek miydi Buca maçında?İlk sakatlığında sakatlığı 2 hafta denmişti.İşte süre doluyor Cumartesi günü.

Cuma günü iyileşse dahi Cumartesi oynamalı.Bizi bu Ayhan ızdırapından kurtarmalı.

2hafta dediklerinde günlerden çarşamba yada perşembeydi sanırım bucadan sonraki hafta içi yani

Galatasaray İzmir'de

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Spor Toto Süper Lig'in beşinci haftasında oynayacağı Bucaspor maçı için bugün İzmir'e gitti.

1481 Incentive Organisation tarafından düzenlenen THY seferiyle İzmir?e ulaşan Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, hava alanından kamp yapacağı otele geçti.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Adnan Polat ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yalçındağ?ın da yer aldığı Galatasaray kafilesi, İzmir?de kalabalık bir taraftar grubu tarafından karşılandı.

Galatasaray?ın 21 kişilik futbolcu kadrosundaki isimler şu şekilde:

KALECİLER
Aykut Erçetin
Ufuk Ceylan

DEFANS
Lucas Neill
Ali Turan
Gökhan Zan
Emiliano Insua
Servet Çetin
Serkan Kurtuluş

ORTA SAHA