Bucaspor - Galatasaray | TSL 5.Hafta

Bucaspor maçının sonucu ne olur?

• Kazanırız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    44
Cana'nin daha cok calisip formayi haketmesi lazim, burasi yatma yeri degil ve hemen hemen her konuda elestirdigim/begenmedigim Rijkaard'in da en takdir ettigim yönü forma dagitimindaki adaleti. Cana haketseydi coktan sirtina gecirmisti o formayi, ama haketmiyor su an icin cok yetersiz.

Salih nereden biliyorsun acaba Cana'nın yetersiz olduğunu?Hafta boyunca sen mi yatıp kalkıyorsun adamla?Sen mi birliktesin antrenmanda kendisiyle?

Eren Akın' Alıntı:
Salih nereden biliyorsun acaba Cana'nın yetersiz olduğunu?Hafta boyunca sen mi yatıp kalkıyorsun adamla?Sen mi birliktesin antrenmanda kendisiyle?
Cok kolay bir soru :) Rijkaard oynatmadigina göre yetersizdir. Izledigimiz maclarinda da en ufak bir varlik dahi gösteremedi. Nokta.

Su ana kadar ben de link bulamadim, umarim mac sirasinda sorun yasamayiz.

Salih Coskun' Alıntı:
Cok kolay bir soru :) Rijkaard oynatmadigina göre yetersizdir. Izledigimiz maclarinda da en ufak bir varlik dahi gösteremedi. Nokta.

Oynadığı tek Sivas maçında Sarp'tan iyiydi yine de.Belki de yabancı sınırı yüzünden oynamıyor.Bilemezsin Rijkaard'ın kafasındakini.

Ben begenmedim ve sahada o meshur savasciyi 3 aydir göremedim, sen begendiysen sana göre de öyledir sorgulayamam bunun sebebini.

Salih Coskun' Alıntı:
Cana'nin daha cok calisip formayi haketmesi lazim, burasi yatma yeri degil ve hemen hemen her konuda elestirdigim/begenmedigim Rijkaard'in da en takdir ettigim yönü forma dagitimindaki adaleti. Cana haketseydi coktan sirtina gecirmisti o formayi, ama haketmiyor su an icin cok yetersiz.

Mustafa ve Ayhan'ın olağanüstü performans gösterdiği bir dönemde Cana'ya kim forma verir dimi Salih.

Barış Yavruoğlu' Alıntı:
[quote="Salih Coskun":1nnqmbec]Cana'nin daha cok calisip formayi haketmesi lazim, burasi yatma yeri degil ve hemen hemen her konuda elestirdigim/begenmedigim Rijkaard'in da en takdir ettigim yönü forma dagitimindaki adaleti. Cana haketseydi coktan sirtina gecirmisti o formayi, ama haketmiyor su an icin cok yetersiz.

Mustafa ve Ayhan'ın olağanüstü performans gösterdiği bir dönemde Cana'ya kim forma verir dimi Salih.[/quote:1nnqmbec]
Elinde 3 tane ayni düzeyde (Kalite demiyorum dikkat!!) adam varsa ve ikisi oynayacaksa 2 Türk'ü oynatmak kadar mantikli bir düsünce var mi?
Cana kendisi icin harcadigimiz 5 milyon Euro'yu haketmelidir bir yabanci olarak, yoksa kulübüye mahkum olur.

Maclarimizi artik hep Izmir'de oynayalim 40 bin seyirci varmis:)

Frank Rijkaard sanki maçtan önce oyunculara "Ne haliniz varsa görün." diye bağırıp maça çıkarmış gibi.0 istek 0 konstrasyon.

Erdal Avcı' Alıntı:
Bu arada Ayhan futbolda temel amacın topla karşı kaleye gitme olduğunu unutmuş gibi.

İlk yarı biterken babam: "Hiçbirşeyden korkmuyorum şu Ayhan'dan korktuğum kadar" =)

Rakip oyuncular için kullanılacak tabirleri de kendi oyuncularımız için kullanmaya başlar olduk, nasıl bu hale geldik bilmem.